Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka jedna dziewuszka

mój facet gapi sie na inne, choc mówi że mnie kocha

Polecane posty

Gość Taka jedna dziewuszka

i to ja jestem tą jedyną. Wiem że mnie nie zdradził, ale mnie to irytuje gdy idziemy razem ulicą, widze że zwraca uwage na każdą! Nie wiem czy to świadczy o braku szacunku do mnie czy co? Kiedys było gorzej bo wręcz zachwycał sie dziewczynami spotkanymi na ulicy a robił to w taki sposób który uwłaczał mi!Mówił mi ze ma na nie ochote itp... Odeszłam od niego miedzy innymi z tego powodu, bo powiedziałam że nie pozwolę się nie szanować. Jednak wróciłam do niego, on mówi że zrozumiał swoje błędy jest pełen skruchy itd....teraz tego nie robi, ale wiem że wciaż zwraca uwage na inne i to notorycznie. Prodzę napiszcie co o tym myslicie, to dla mnie bardzo ważne! Nie mówiłam o tym nikomu....Potrzebuje obiektywnej opinii ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to z autopsji. i drażni mnie to strasznie, zwlaszcza ze ON uśmiecha się czy wręcz nawet oczka puszcza do innych panienek na ulicy nawet gdy idzie ze mną za rękę 3 mnie obejmuje... niby wiem ze taka natura faceta ale strasznie zle się czuje gdy robi to tak bezczelnie, przy mnie... nie mówiąc juz ze do mnei w ten sposób daaaawno się nie uśmiechnął. smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie powinnas się z nim męczyć. Odeszłaś od niego raz, ponieważ zachowywał się w stosunku do Ciebie w bardzo nieelegancki sposób, więc już przegiął. Skoro chce sie z Tobą nadal spotykac, niestety, powinien przyjąć Twoje warunki. Co innego robic awanturę o każde spojrzenie na inną kobietę, a co innego chamskie wypowiedzi w stylu "mam na nią ochotę". Jeżeli facet tak prewgiął, to masz prawo postawic mu twarde warunki - jeżeli nie skończy się to przyglądanie innym na ulicy, to wyfruwasz stąd jak na skrzydłach. Nie podoba mu się? Mógł nie przeginac wczesniej. Moim zdaniem powinnaś dac sobie z nim spokój, bo nawet, jesli przy Tobie nie będzi zwracał uwagi na inne dziewczyny, to odbije to sobie w dwójnasób, jak Ciebie przy nim nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewuszka
czyli nie jestem w odosobnieniu...ja zyskałam przynajmniej tyle, ze juz nie zachowuje sie w tak bezczelny sposób. Sama lubie popatrzec sobie zarówno na kobiety jak i na facetów, ale nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie mówcie, że w naturze faceta leży bezczelne gapienie się na inne. W kocu po to istieje kultura osobista, żeby móc się pohamować. Ja tez lubię się przyjrzeć na ulicy fajnemu facetowi, ale nie robię tego na chama, i nigdy, kiedy idę z moim chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj tłumaczy że stara się byc miły... i przyjaznie nastawiony... a jak któras mu sięspodoba to gapi sięna niąmaślanymi oczkami, których jak pisalam ja juz dawno nie widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewuszka
Aggie, właśnie tego się obawiam, że kiedys może to sobie odbije, ale dałam mu szansę i nie chce go skreślać jako człowieka. Najdziwniejsze jest to, że on przyznał że to nie było w porzadku wobec mnie, nie chce mnie juz w ten sposób krzywdzić, ale nie wie dlaczego tak robił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggie - święta racja... ja też sięhamuję jak widzę jakiegos przystojniaka... a irytuje mnie fakt ze robi to przy mnie... niestety jest to jak na razie jedyna \"wada\"... poczekam. albo to się zmieni albo zacznę zauwazac kolejne wady.bo szkoda mi trochę zmarnowac to co jest miedzy nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensuel
Czilli----co ty wygadujesz????NATURA FACETA? Naturą faceta jest oglądanie się na każdą??? No przepraszam, ale to nie jest natura tylko złe wychowanie, mój facet obecny ani były się nie spojrzał na inną, nie mówiąc już o tym, gdy szliśmy POD RĘKĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może..
im ( znaczy fecetom ) tak jak koniom :D zakładac te klapki na oczy, żeby się na boki nie rozgladali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewuszka
Sensuel, gratuluję Ci faceta który Cię szanuje. To przykre że dorosłych ludzi trzeba uczyć kultury i okazywania szacunku kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensuel
To rodzice powinni uczyć szacunku i taktu, więc trzeba pogratulować jego matce i ojcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewuszka
Takim rodzicom powinno sie chyba zabierac prawa do wychowywania, wiem że to wynosi sie z domu. Wystarczy jak sie popatrzy jak rodzice odnoszą sie do siebie, ojciec do matki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie tyle kwestia wychowaia, co wewnętrznej kultury - twój facet, Sensuelle, po prostu nie czuje potrzeby oglądania się za innymi, kiedy jst z Tobą. Gratuluję faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewuszka
Sensuel, miałam oczywiście na myśli rodziców mojego, jestem tym taka pochłonięta że nie wiem co czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensuel
Dzięki, wam też takich facetów życzę ;) Albo nech obecni się zmienią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewuszka
Czili, chyba czas zrobic przewrót w związku, jeśli będa się zdarzać tym podobne sytuacje, bede działać i to skutecznie, co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewuszka
A może jakis mężczyzna zabrałby głos i sie wypowiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety nie ma wyjesniania dla faceta ktory w Twojej obecnosci zachwyca sie i oglada za innymi. Jest tzw. szacunek mezczyzny dla swojej kobiety, a takie zachowanie to wlasnie brak szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ci tylko mówi
żebyś mu dawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może trochę obojętności dobrze by gościowi zrobiło? Na zasadzie, że nie jesteś dostępna na każde jego zawołanie, wychodzisz sobie sama czy z kolezankami na kawkę albo do kina, zawsze elegancka i seksowna, dajć przy tym do zrozumienia, że za Tobą równiez oglądaja się faceci na ulicy. Jak mu sie to nie spodoba, to masz początek doskonałej rozmowy. Skoro juz raz zerwałaś z nim z tego samego powodu, a teraz znów Ci to przeszkadza, to pamiętaj, że potem może byc tylko gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze dopiero teraz... troche pospalam;) i też zdecydowalam ze juz dlużej nei bede tego znosic... i albo tak albo siak albo nie wiem juz jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak odchodzisz... wracasz... odchodzisz... wracasz :O ile ty masz lat? Facxet ma cię w nosie a ty się do niego mizdrzysz :P A jak ci splunie w twarz to powiesz że deszcz pada? Ale coż nie które lubią być źle traktowane i cichutko sobie ryczeć w kącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni odchodzę i nie wracam... jestesmy ze sobą ciągle od 1,5 roku a od roku mieskzamy razem. ja mam 21 lat a on 23. i wszystko jest ok.i nic oprócz tego nie mam mu do zarzuconenia.. po prostu irytuje mnie to okrutnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro irytuje to odejdź jesli raz nie zroumiał to po raz kolejny też ne zroumie! Ii zyj zgodnie z powiedzieniem: \"tego kwiatu to pół światu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie łatwo jest odejsc gdy się bardzo kocha... NIE WIEM JUZ NIC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasatnów się
dobrze zanim coś postanowisz sama mam problemy ze swoim ukochanym, ale nie tego typu. ciesz sie ze cie na niszcza na tym forum za takie historie bo zawsze sie znajdzie jakiś kretyn co chce prawić morały a gówno wie, ja natomiast nie rozumiem twojej sytuacji bo nigdy w takiej nie byłam, ale wiem ze cięzko mysleć rozsądnie gdy sie kocha. Powodzenia, dużo z nim rozmawiaj to naprawde na wszystko pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewuszka
Czili, podaj swój e-mail to prześlę Ci e- booka "Dlaczego mężczyzni kopchaja zołzy".To jeden z tych poradnilów z których się zawsze śmiałam, ale myśle warto przeczytać, może uświadomi Ci kilka rzeczy. Jeśli chodzi o mój związek to nie mam zamiaru odchodzic i powracać,. Jeśli podejmę decyzję o rozstaniu to nie będzie już następnego powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bronie facetow..
ale czy my nie robimy tego samego?? czy nie patrzymy sie na innych facetow..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×