Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdery

Rurki

Polecane posty

Gość sdery

Mam krótkie pytanie, czy osoba niska, mające po prostu dość krótkie nogi może założyć takie spodnie? Czy nie będzie wyglądała na jeszcze mniejszą? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdery
o matko przenajświętsza, coś mi się we łbie porąbało. Miało być Marchewy, po prostu spodnie zwężane na dole, o takie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdery
nikt nie odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz ale tak,zeby siegaly przed kostkę...do tego moze jakies obuty na platformie czy koturnie...noga wyda sie dluzsza i smuklejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapijaczona wiewiórka
moim zdaniem będziesz kiepsko wyglądac lepiej klasyczne spodnie , o nogawce równo szerokiej na całej długości , niezbyt szerokie , mogą byc dopasowane , ale broń boże obcisłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdery
Dzięki za odpowiedź ;) Marchewki w sumie raczej odpadają, stwierdziłam, że nie wyglądają ciekawie. A Rurki? One przecież nie skracają nóg, prawda? Je osoba niska moze nosic spokojnie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna555
Według mnie możesz kupić sobie rurki, ale nie za bardzo obcisłe chyba ze jestes niska a ważysz 40 kg:) tzn. jesteś szczupła i to bardzo:D ale najlepiej jak załozysz rurki sięgające do kosti czyli takie krotsze i kupisz sobie modne jak diabli tego sezonu: PLATFORMY LUB KOTURNY :D wtedy może być boskooo:) nogi się napewno wydłuzą z pewnoscią:D Robią tak gwiazdy dużego ekranu. Kate Moss może jest chuda wysoka nosi rurki ale ma strasznie kościste i krzywe nogi:( Ja teraz sie przekonałam na rurki i noszę je prawie cały czas kupiłam sobie mnóstwo i chodze... Co prawda mam 1,76 i waże 45 kg ale ... wzrost mnie przeraża;/ buSSka:* aa to przykłady http://www.luxlux.pl/artykul/623/but_dnia_pantofle_tod_8217_s drogie ale...BoSkie:) http://www.luxlux.pl/artykul/336/but_dnia_pedro_garcia również drogie...ale można znależć tansze:) http://www.luxlux.pl/artykul/679/ciuch_dnia_rurki_promod a tutaj rurki z Promod za 159 zł:) pozdrawiam:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamussss
moim zdaniem bardzo szczupłe dziewczyny nie dobrze wyglądają w obcisłych rurkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te spodnie ze skory z linka
sa obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynakololo
Co za spodnie o moj panie:D porazka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda są bardzo seksowne
więcej odwagi dziewczyny! zwracajacie na siebie wiecej uwagi1 jesli wszystkie chodzicie w jeansach to nie dziwcie sie ze faceci sie za wami nie oglafaja! brawo za orryginalnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5044468
ja kupiłam bardzo ładne w Cubusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdery
Ja własnie też! Kupiłam sobie wreszcie rurki i do tego w Cubusie, ale się musiałam naszukać, o matko kochana, żeby znaleźć coś obcisłego na siebie. Ja mam 160 no i bardzo chude nogi i niestety miałam nie lada problem. Ale wreszcie się udało i strasznie się cieszę, bo są bardzo ładne! Wręcz śliczne! A co do tych spodni, to porażka :P A będę wyglądać głupio jeśli będę nosić je do butów na płaskim obcasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdery
te moje rurki oczywiście*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×