Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Surrykatka

POMOCY jak wpłynąć na swojego faceta aby mniej ćwiczył ?????????????

Polecane posty

Gość Surrykatka

Je te odżywki a one najbardziej wpływają na wzrost jego masy :( Jest szeroki w barch, klatę ma wielką a ja zaczynam się czuć jak przy groteskowym człowieku :( nie chcę aby był pudzianem! Jak go upilnować aby nie jadł tego syfu odżywek? Co mu powiedzieć?? nie mam jak go upilnować czy nie łykał tych odżywek???? Proszę o radę i z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest najgorsze... wybij mu to z glowy wieeeeeeeeeeeelkim mlotem !! przeciez to jedna wileka trucizna no i pozniej bedzie wygladal jak flak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziecie gdzies na \"wybiegu\" czyli w knajpce lub spacerze pozachwycaj sie delikatnie paroma srednimi w barach facetami z mala dupcia etc...zeby zauwazyl ze tobie sie tacy podobaja takze. ZROB TO JEDNAK DELIKATNIE !!! On prawdopodobnie robi to aby sie bardziej podobac wiec jak dowie sie ze to nie o to chodzi to z czasem mu zapal przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu, że słyszałaś, że te odżywki i inne \"świństwa\" dla kulturystów mają negatywne działanie na potencję, wielu kulturystów na nią cierpi - ale oczywiście nie przyznają się do tego. On oczywiście nie przyzna Ci racji, ale Ty - po jakimś czasie - po seksie - powiedz tak niby mimochodem, że kiedyś Wasz stosunek trwał o wiele dłużej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surrykatka
dziękuję bardzo za rady będę wciąż próbować go zmienić pod tym względem, nie mogę odwołać się do przeszłości bo odkąd go znam ćwiczy tylko, że wciąż jest coraz większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surrykatka
pomyliła mi się minka w tym ostatnim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ciekawa sprawa, bo to jego nałóg chyba... musisz być konsekwentna i głośno mówić NIE... Powiedz żeby zrobił to dla ciebie.. czy to tak dużo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu mu powiedz, że Ci się to nie podoba, jeśli nie potrafi z tego zrezygnować dla ciebie, to żadne inne podchody tego nie zmienią, a wtedy to już zostaje tylko... wiesz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......1
a nazywa sie bigoreksja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×