Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość STOP wiernosci

WIERNOSC MALZENSKA...kobiety sobie to wymyslily!!

Polecane posty

Gość no specjalisto
akurat nie jestem autorem ale sie wypoiwem :P Anonimku musze powiedziec ze ten podszyw jest cienki :P nie kazdy ma takie problemy ze spaniem z kobietami jak Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor topiku to dupa
hahaha nastepny detektyw rutkowski sie znalazł nie trafiles ja jestem kobieta cieniasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę czytać takich palantów :O:O:O a idź ty dzieciuchu i jebnij się porządnie w łeb i ewentualnie potem do burdelu z takim "myśleniem" i z taką naturą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor topicu to cienias z
małym fistaszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jeszcze ci życzę, żeby twoja przyszła kobieta w której się zakochasz cię zdradziła i zaraziła czymś obrzydliwym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po wpisach widac
ze wiekszosc to prawiczki albo stare panny :P a najgorsi sa podszywacze. sama sie przyznala ze jest kobieta a po nienawisci postach sadze ze jest brzydula ktorej i tak nikt nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Literka ---> poziom Twojej wątpliwej kultury pozostawia wiele do życzenia. Gdy czytam wypowiedzi takich forumowiczów, czuję, jakby ponownie nadciągał faszyzm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimek nie zalapal
o co chodzilo literce hahahahah ale musial madra wypowiedz napisac wiec .....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.D. LUTOCIN
Literka lubi dawać każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istotnie to co napisała owa pożal się Boże literka, było tak głębokie, jak pierwszy z brzegu rynsztok:D Gratulacje dla adwokata za błyskotliwość heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimek nie zalapal
hahahah widze ze umiejetnosc czytania ze zrozumieniem przychodzi dopiero po pierwszym seksie :P Anonimku i somebody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonimek nie załapał---> a może Ty sobie poczytaj nasze wypowiedzi na głos albo z podziałem na role??:D To forum schodzi na psy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimek nie zalapal
schodzi na psy bo takie jak Ty i Anonimek osoby umieja tylko jeczec natomiast czytac czyjes wypowiedzi juz nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimek nie zalapal
i to ja radze Wam jeszcze raz przeczytac analfabeci..... Giertychowa matura wam chyba zaszkodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila - wskaż mi miejsce, gdzie niby jęczę??:D Zwyczajnie niektórzy nie potrafią akceptować innego zdania osób tu się wypowiadających, a na dodatek, z braku sensownych argumentów, podpierają sie wulgaryzmami, czego niestety nie można pochwalić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimek nie zalapal
Szkoda gadac...... Analfabetko nawet nie zadajesz sobie trudu czytac co inni pisza tylko ciagle wasze problemy sa wazne.... dlatego to forum schodzi na psy... smiej sie glupio ;) glupi ma radosne zycie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O takim życiu wiesz wszakże najwięcej. Myślenie ma przyszłość - pamiętaj o tym, drogie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.D. LUTOCIN
Ci co zdradzają to śmierdzące psy i jeszcze tu szczekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzac po tekstach, większość z wypowiadających się tu to gówniarze. Życzę im z całego serca, żeby życie ich kiedyś zaskoczyło w sposób, który tu tak piętnują. Będę się śmiać szyderczo zza grobu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.D. LUTOCIN
Albo się jest suką albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?To mógł być naprawdę fajny topic...przecież jest całe mnóstwo ludzi zdradzanych,zdradzających i tych,tórzy nie będą tego robić.szkoda,że zapanowała tu...głupota:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech widzę, że jak ktoś nie posiada odpowiednich argumentów to się czepia stylu pisania. proszę więc bardzo: bez wulgaryzmów (chociaż ciężko się powstrzymać jak się takie bzdury czyta): uważam, że osoba, która twierdzi, iż mężczyzna nie potrafi powstrzymać się od zdrady jest nic nie wart. A jeśli sam usprawiedliwia swoje zachowanie (czyli puszczanie się na lewo i prawo) tym, że taka jest natura mężczyzny, to bardzo mi przykro, ale mam prawo stwierdzić, że jest pusty i niemądry. I nie staraj się autorze topiku w ten sposób uśpić swoich wyrzutów sumienia, bo nic ci to nie da. Jeśli nie potrafisz dochować wierności jednej kobiecie i chcesz wmówić wszystkim, że to normalne, to jest mi cię po prostu szkoda. I jestem bardzo ciekawa co się stanie, jak wreszcie nadejdzie ten czas i zakochasz się w jakiejś kobiecie bez pamięci, a ona cię zdradzi i jeszcze ci powie, że sorry, ale taka jej natura :D:D:D chciałabym wtedy zobaczyć twoją minę. I zrób sobie test na HIV i inne i chroń te twoje naiwne partnerki przed tym, co możesz w sobie nosić. I dla twojej informacji: mężczyzna, który sypia co chwilę z inną kobietą- to nie playboy, tylko puszczalski dupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli komuś mnie żal... to powiem tylko tyle: jestem atrakcyjną dziewczyną, młodą, ustatkowaną, z dobrą pracą i stałym partnerem. Nie zdradzamy się, bardzo się kochamy, jesteśmy bardzo dobrani, w łóżku również jest nam cudownie i nie potrzebujemy szukać dodatkowych wrażeń na boku. I nie potrzebuję, żeby ktoś mnie żałował, bo doskonale sobie radzę:) natomiast żal mi osób, które potrzebują ciągle nowych partnerów, bo są zbyt wielkimi szczeniakami, żeby związać się z kimś na stałe. Więc swój żal wsadźcie sobie gdzieś, albo żałujcie sami siebie :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikie mięso
Wierność jest dla frajerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikie mięso
Ja tam lubię eksperymentować. Chłopak czy dziewczyna nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nikt nie nakazuje się żenić ani wychodzić za mąż. Trzeba dorosnąć do małżeństwa i nikt nie obiecuje że będzie lekko i przyjemnie. Będzie tylko łatwiej przejść przez życie ale razem a do tego potrzebne jest: miłość, wierność i uczciwość małżeńska i to że nie opuści się wybranej osoby aż do śmierci. Małżeństwo to obowiązki i przywileje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×