Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

Topik dla przyszlych studentów

Polecane posty

ja tak :) dostałam sie na socjologie :) składałam tylko na ten jeden jedyny kierunek papiery i dostałam sie mimo ostrej konkurencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem zadowolona:) dostalam sie na farmacje:) tez zlozylam tylko na jeden kierunek, bo stwierdzilam ze nie wyobrazam sobie siebie w innym zawodzie;) tylko miasto wymarzone nie wyszlo:( mial byc wroclaw,ale z cala paczka(bo to ode mnie strasznie daleko a razem byloby razniej chociazby w podrozy:) ) ale nikt sie nie dostal do wroclawia,wiec i ja wycofalam papiery... no ale na wymarzonym kierunku jestem w stolicy,czyli narzekac nie ma na co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarzysko kamienna:) pewnie nie kojarzysz,ale mamy tu drugi coroczny(hehe teraz juz mozna powiedziec ze coroczny:P) skarfest;) 2 wrzesnia w clubie semafor,ale zapewne na jego tylach na swiezym powietrzu;) wpadaj do nas:):) jakbys chciala wiecej wiedziec to : www.skarfest.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusia88
hej, czy to prawda, że mozna składac papiery tylko do 3 uczelni, bo tyle sie dostaje kopii świadectw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia88 -- nieprawda wielkopolska i z tego akurat jestem zadowolona, tylko jeszcze moglabym byc z maista, a nie ze wsi :D kojarzysz moze taka miejscowosc jak Konin? no to ja mieszkam 30 km od Konina :) aa własnie w niedziele szykuje sie tutak koncert T.love mam nadzieje ze sie wybiore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o na T love tez bym poszla:D w ogole nie ma to jak koncerty:) heh dobrze ze u mnie jest semafor,bo jeszzce przed kilkoma laty to byl ciemnogrod jesli chodzi o koncerty, a teraz super;) ostanio byl u nas nawet borixon:classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o koncerty to na pewno jesteś lepsza ode mnie, bo ja z tych lepszych to byłam tylko na Kulcie, Fiszu i Voo Voo natomiast koncertow typu Krawczyk, Stachursky, In grid(jak to sie pisze?) to tez zaliczylam sporo ;) ;) jak bedziesz w stolicy to dopiero zaczniesz imprezowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się na szczęście dostałam tam gdzie chciałam. Wybrałam architekturę :) I jak się czujecie na siłach? Boicie się że nie dacie sobie rady albo że wpadniecie w wir imprezowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×