Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość path20

nie mogę o nim zapomnieć

Polecane posty

Gość path20

on był moją nieodwzajemnioną miłością,to juz 3 lata a ja wciaz sie trzęsę gdy go spotykam mieszkamy w malej miejscowosci.nie sposob go unikac nie dluzszą metę,musialabym siedziec w domu nie lubie go spotykac,bo zachowuje sie jak idiotka,staram sie tak bardzo okazywac ze mi nie zalezy,ze az robię głupstwa i jestem pretensjonalna. czy może są jakieś techniki psychologiczne pozwalające się opanować gdy jest w pobliżu?o czym wtedy myśleć..jak nie dać się zwariować,zahamowac bicie serca? najlepsze w tym wszystkim jest to,że go już nie kocham,ale stresuję się jego widokiem jakbym go kochała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy pokochac innego ... wiem to nielatwe :( mozna takze sprobowac uczciwie przyjrzec sie swoim uczucicom i odrzucic to co bez sensu....tez nelatwe. Wydaje mi sie ze jestes jescze bardzo mloda wiec pozostanie ci pocierpiec z rok albo dwa a potem bedzie z gorki. Jesli ci to bardzo ciazy to idz do psychologa bo on pewnie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice 12345
On byl moja nieodwzajemnioną miłościąprzez5 lat ..na widok jego trzeslam sie i padal mu pod nogi!!!! Po 5 latach ozenil sie ..z moja przyjaciolka!!!!! Moja milosc sie skonczyla juz dawno ...a teraz przed ich slubem ..przypomnilam wszystko ....stracilam przez niego swoje najpieekniejsze lata ..myslac o nim ..marzac a on mial mnie gdzies!!!!!!!!!!!!! Nie na temat ,a le tak po przeczytaniu twojego tekstu przypomnialam siebie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice1245
I powiem tylko jedno .....NIGDY O NIM NIE ZAPOMNISZ ..nie ma na to rady !!!! Uczucie zawsze to bedzie dawalo o sobie znac....chociaz i nie kochasz go wiecej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko tak w ksiazkach pisza ze nigdy....gdy pokocha kogos na prawde to zapomni. Nie natentychmiast ale zpaomni. Wiesz ile dziewczyn mi sie podobalo ? wiesz w ilu bylem zakochany na zaboj ? a teraz ? nawet nie pamietam dokladnie jak niektore wygladaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice12345
Bo ty jestes FACETEM !!!!!!!!!!!! Ja pokochalam tak naprawde czlowieka ze wzajemnoscia ..o tamtym zapomnialam ....ale wspomnienia zawsze zostana ..gdzies tam gleboko zawsze cos zostanie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice12345
Chociaz wiem,ze on nie jest wart tych wspomnien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siostra
jeśli prawdziwie kogos kochasz to już nigdy nie zapomnisz, mozesz tylko przelać swoje uczucia na kogoś innego, chociaż i to jest trudne czasami :\ ale zawsze gdzieś w pamięci mniej lub bardziej bedzie On

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice 12345
a faceci ???? jest im latwiej ..pokochaja i majo gdzies!!!! Zero uczuc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadmierne uogonienie spowodowane mlodym wiekiem. Uwierzcie : gdy sie pokocha drugi raz to zapomni sie o pierwszym. Musi to byc jednak milosc a nie wygoda, no i zapomina sie nie od reki. Czasem to trwa nascie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice 12345
tak na marginesie to nie jestem az wa tak " w mlodym wieku " .... no to ile facet moze miec " milosci swojego zycia" o ktorych zapomina...jak tylko mu jakas inna wpada w oko....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice 12345
a ktorych nie zapomni nigdy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja je pamietam i bardzo lubie i do dzis z nimi rozmaiwam/koresponduje.....ale juz nic nie czuje. To chyba o to uczucie chodzi no nie ? Jestem monogamista w milosci i wydaje mi sie ze kazdy jest. Wielu uprzyjemnia sobie zycie gdy milosc kueje ale gdy jest milosc to jest jedna a nie dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice 12345
Mhmm..jak sie wypytuje swojego faceta o milosci jego zycia, to mowi,ze ja jestem jedyna....a o tamtych juz nie pamieta..nie wierzylam mu nigdy , ale teraz chyba zaczynam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×