Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwomna

czy na pierwszym spotkaniu wypada pocalowac go w policzek na pożegnanie

Polecane posty

Gość Iwomna

..czy to moze byc przez niego zle lub opacznie zrozumiane? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
NIE ale może ja sie nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pomaranczowa bo tak
wypada, to w końcu tylko policzek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaL
ja to nawet daję na przywitanie, jak fajny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Zależy czy randka się udała oraz od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę że ile ludzi tyle opinii, ja bym tego nie zrobiła ale dlatego że z natury utrzymuję dystans fizyczny zanim kogoś nie poznam lepiej, nawet poklepywania po ramieniu nie lubię. Ale są osoby ktore uważają to za całkiem naturalny sposób pożegniania się. Więc może postaraj się najpierw wyczuć jak on reaguje na fizyczny kontakt typu dotknięcia, poklepywania i takie tam. I tym się kieruj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
----------->Sygryda córka wikingów Kiedy dziewczyna się podoba facetowi to nawet jak nie lubi być przez nikogo dotykany to pocałunek w policzek sprawi mu przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrom------> ale rózni ludzie różnie reagują na kontakt fizyczny, to jest tzw. przestrzeń intymna którą róznie pojmujemy i wyznaczamy. U mnie na przykład facet mógł być 9 cudem świata a źle na kontakt fizyczny reagujowałam przy poczatkowych kontaktach. I potem musiała się tłumaczyć, dlatego lepiej nie stawiać drugiej osoby w trudnej sytuacji:) Tylko dlatego o tym napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwomna
no dziekuje za odpowiedzi ale powiem wam ze troszke was nie posluchalam i wykonalam klasyczny "sSIAD PłASKI DO LASKI" . czy on bedzie chcial ze mna jeszcze rozmawiac jak myslicie ? byl taki przystojny ... niczym Mlody Bog ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
---------->Sygryda córka wikingów Rozumiem cię doskonale. Sam nie cierpię kiedy ktoś by się o mnie ocierał, stał za blisko czy mnie dotknął - oprócz osób z bliskiego kręgu. Jednak jeżeli dziewczyna jest dla mnie atrakcyjna fizycznie to zupełnie nie mam z tym problemów i od samego początku może wchodzić w moją przestrzeń intymną i mnie dotykać itp. Widzę jednak iż u kobiet jest z tym inaczej. Tylko że w policzek to prędzej kobieta zaczyna całować a nie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrom-----> to nie jest uwarunkowane płcią, ja tak samo reaguję na kontak fizyczny z nowo poznaną kobietą jak nowo poznanym facetem przez którego miekkną mi nogi - że pozwolę sobie tak to okreslić:) A już obcierania się obcych ludzi to po prostu nie cierpię:o Też mnie zaciekawił ten siad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Chyba już wiem co to siad płaski do laski (penisa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam napiszę o mojej randce z pewnym facetem z internetu: kiedy w końcu się spotkaliśmy (zanim to nastąpilo zadzwonił do mnie 6razy!) doznałam szoku. Najpierw dopadł mnie przy wejściu do knajpy mały, wąsaty człowieczek, ktory postanowil nie odstęowac mnie ani na krok. A potem siedzial tak blisko przy stoliku, ze bylo mi niedobrze: widzialam go pierwszy raz w zyciu, nie chcial powiedziec czym się zajmuje, patrzyl mi w oczy z odleglosci 30cm brrrr... Czułam się jak ten zajączek zagoniony w kozi róg - ja tutaj to on za mną, ja tam to on z tej strony...brrr...nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwomna
no po turecku usiadlam i go wymlaskalam ale nie to jest clue tego calego tematu mam teraz dylemat czy on bedzie chcial sie jeszcze ze mna spotkac ? moze za bardzo sie pospieszylam byc moze moglam mu tylko jajka zrosic jezyczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
gosia---> nie wiem, ale nie :) tak mam zrobione :D wrom---> nie jestem pewna, czy dobrze kombinujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwomna
oj przestan sie podszywac dupku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
bo trochę musi poczekać i....może pomarzyć ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARLA1
haha to zaraz powiecie że ja jakaś dziwka jestem bo ja z moim obecnym chlopakiem sie pocalowalam w usta na 1 randce , (taki cmok) i nie myśle żeby było to coś złego , witam sie też tak czasami z kolegami albo z dobrymi koleżankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARLA1
a ludzi dotykam non stop .Nie myślalam że to może komuś aż tak przeszkadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×