Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczny

szukam partnerki na wesele

Polecane posty

aerobik, rower, bieganie - w zaleznosci od nastroju, pogody i ilosci wolnego czasu;) film, muzyka i jakies inne drobiazgi, ktore w danej chwili wpadaja mi do glowy.. ;) ;) zapewne spodziewasz sie rewanżu pytaniem, wiec....poprosze o odpowiedz na to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierunek studiow to moja kolejna - po miejscach w ktorych bywam - mala tajemnica;);) a Ty co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh a chcialam isc na wesele
:( ale widze ze sie juz dobraliscie:)nie wymienicie sie fotkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a chcialam isc na wesele -----------> jeszcze sie nie dobralismy;) probuj!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłka nożna, bieganie, rower, basen, snowboard, łażenie po górach, czasami wędkowanie:) Czy będąc w związku z facetem jesteś typem partnerki zawłaszczającej i mającej wszystko pod kontrolą, czy raczej dajesz partnerowi poczucie wolności oparte na wzajemnym zaufaniu i odpowiedzialności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezzu, co za pytania...do tej pory nie bylam znana na forum, ale wkrotce chyba bede za zwierzanie sie ze wszystkiego;);) odpowiem bardzo krociotko-jesli ufamy sobie, to zakladamy ze \"odrobina wolnosci\" zadnemu z nas nie zaszkodzi (no a przede wszystkim nie szkodzimy nią sobie nawzajem)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh a chcialam isc na wesele
no tak otwarty:) nawet juz mam kreacje,hehe. to moze cos o mnie: jestem brunetką o brąz oczach,szczupła raczej,średniego wzrostu,wesoła,spontaniczna,z poczuciem humoru.Aktualnie przymierzam sie do bycia studentką:) Lubie sport,języki,czytac ksiązki,kino,spotkania z przyjaciólmi,nie tylko na babskie ploty;),czasem jakis wypad do klubu ale dosyc rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na kozetce u psychologa:D w takim razie chyba musimy ulec spontanicznosći:) bo rzeczywiście głupio trochę się czuję już z tymi pytaniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a chcialam isc na wesele - to superowo:) czytalaś topik od początku - tak dla formalności ptyam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi (jeszcze 1 pytanie musze zadac;) ) czemu tu szukasz? nie myslales,ze mozesz wziac na to wesele znajoma, kolezanke z pracy, znajoma znajomych itp?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh a chcialam isc na wesele
tak czytalam,dodatkowo umiem szybko czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że myślałem. Ale one są mi znane, przewidywalne i niestety w większości zamężne. Dlaczego nie tu? - Miejsce jak każde inne na poznanie super dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a chcialam isc na wesele - ja bylem na kursie szybkiego czytania, ale czy umiem szybko czytać?:O - moze troszkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uważam
że to jest bardzo dziwny sposób poznawania;)i widać, że nie tylko szukasz partnerki na wesele ale też kobiety;). Dla mnie to jest akt desperacji z Twojej strony;);):)bo jest tyle miejsc, żeby kogoś poznać normalnie:). Współczuję i powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, zawsze mogles zaczac od portali typu fotka, sympatia,randka itp.itd. tam masz od razu zdjecie, podstawowe dane i od razu mozesz dokonac pewnej selekcji...tutaj to tak nieco \"w ciemno\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona34 - sama powiedziałas, że dla Ciebie licza sie przede wszystkim cechy charakteru. Dla mnie też choć wygląd też jest ważny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam - desperatem raczej nie jestem:), a wspólczucie zachowaj raczej dla bardziej potrzebujących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh a chcialam isc na wesele
to gdzie Twoja fotka Słoneczny?cos jej nie widze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, w partnerze licza sie dla mnie cechy...no ale zakladam,ze Ty idac na wesele z kims, chcesz zeby twoja partnerka dobrze sie prezentowala (dlatego zaznaczyles, ze ma byc szczupla..hehe), dlatego tak powiedzialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a chcialam isc na wesele - czy ja mówiłem coś o swojej fotce teraz?:) spoko, spoko - przyjdzie czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uważam
Oj raczej jesteś ;);)Jeśli tutaj szukasz partnerki na wesele;)albo raczej kobiety;);)Czyż to nie jest akt desperacji z Twojej strony?Ja sądze, że jest:):)Ja Tobie współczuję:):):), bo najlepiej w normalnych okolicznościach kogoś poznawać:):)a w necie?to ostatni akt desperacji:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh a chcialam isc na wesele
nie mówiles,prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam--------->a ja uwazam ze to nie jest akt desperacji...tak, jak mozesz poznac kogos w knajpie, na ulicy czy na poczcie, tak mozesz i tutaj....kwestia podejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona34 - w ciemno nie w ciemno, przecież na weselu ewenutalnie nie spiotkamy się pierwszy raz:) A co do szczupłosći to tak, dziewczyny z nadawaga nie są w kregu moich zainteresowań. Mam chyba do tego prawo?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,ze masz...kazdy ma prawo do pewnych wymagan i oczekiwan...rozumiem to jak najbardziej, nie mowie ze mam Ci to za zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona34 - dzięki:) ja na przyklad uważam, że net jest fajnym sposoben na poznawanie nowych ludzi- choć moje doswiadczenie w tym temacie jest znikome. Chyba lepiej najpierw poznać człowieka jakim on jest, jakie wartości są dla niego najważniejsze a potem ew. sie spotkać niż poderwać ładną, pustą lalę i być z siebie dumnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uważam
a ja uwazam ze to nie jest akt desperacji...tak, jak mozesz poznac kogos w knajpie, na ulicy czy na poczcie, tak mozesz i tutaj....kwestia podejscia-------->Raczej kwestia desperacji;)Nie zgodzę sie ze stwierdzeniem, że poznawanie ludzi przez internet jest równoznaczne z poznawaniem w normalny sposób. To jest zupełnie co innego;);)Oczywiście je zawiodły wszelkie możliwości:):)to internet jest jedyną ewentualnościa;);)i taki sposób poznawania jest bardzo wygodny:):)siedzisz i piszesz co tylko chcesz;);)a rzeczywistość to zupełnie co innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×