Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anonimek

*** Zarezerwowałem bilet na jutro do Cinema-City w Katowicach

Polecane posty

Osoba, którą chciałem zaprosić nie przyjdzie :( Seans o 11:15. Firm pt. \"Superman: Powrót\". Miejsca w ostatnim rzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładając ten wątek planowałem zaprosić kogoś, ale raczej nie mam tyle odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupiqqq
A ja jestem z katowic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytr
Gdybym byla z Katowic chetnie bym poszla:) Niestety nie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Brzydkiej i Zlosliwej
No ale dodac trzeba , ze dziewczyna z Katowic MUSI byc dziewica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytr
do kina TYLKO z dziewica??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytr
Dlaczego jestem beznadziejna? :O Pytams ie tylko, dlaczego Anonimek wyrazilby zgode na pojscie do kina tlyko z dziewica:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo zawsze pisze ze tylko
z dziewica , sex po slubie itp , czyz nie tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikkkka
hm...dal propozycje a teraz nie ma odwagi sie juz odzywac...chyba sam w koncu do kina sie wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikkkka
ja mam propozycje oddaj mi dwa bilety to nie bedziesz mial problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie napisałem, że do kina tylko z dziewicą? :O Nie przypominam sobie. Zawsze pisałem, iż wolałbym dziewice. Ostatnio napisałem coś w stylu, że nie wiem, co mi życie przyniesie i czy będę z dziewicą, czy nie. Nie przeinaczajcie mych wypowiedzi, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykupię więc chyba tylko bilet dla siebie... Zobaczę na własne oczy, jak działa technologia IMAX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie ma chętnych na darmowy seans. A może wszyscy już widzieli ten film i tylko ja mam taki zastój? Jeszcze trochę poczekam, a jeśli to nic nie da, to zaproszę przyjaciółkę. Może też nie będzie mogła pójść, ale spróbować warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimku---> jak już w ten sposób piszesz...to wygląda to tak, jakbyś łaskawie zgodził się na nie- dziewice...a co to za kryterium w ogóle? :D Jakie znaczenie podczas oglądania filmu...albo pójdę szerzej...w partenrskim związku ma stan blony dziewiczej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satinelle ---> Przy oglądaniu filmu nie ma to żadnego znaczenia. Pragnę zwrócić uwagę, iż to nie ja zacząłem tu temat dziewictwa :) W związku jednak już ma to znaczenie i to znaczące — jak dla mnie. brzydka i złośliwa ---> Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
Hmm pomysł fajny:) Ale takie spontany to chyba lepiej cos od piątku, na weekend;) Moze w poniedziałek sie uczy albo pracuje - przynajmniej powinna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze przeszło miesiąc wakacji (dla studentek). Wiele z nich pewnie ma wolne jutro — choć i wiele pracuje w tym czasie. No, ale po seansie mam spotkanie i chciałem to \"zrobić\" na jednym zamachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimku---> a dlaczego ma to dla Ciebie znaczenie? Pytam bez cienia złosliwości...więc jeśli ktoś się jej tutaj dopatruje to proszę sobie darować...moje pytanie jest zupełnie poważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
rozumiem:) studentki.. oj chyba czas tylko do 9 wrzesnia:) Inaczej opieprz;) A jak studentki chca miec wolny weeken 1,2,3 a prace skonczona, powinny nie miec wolnego;) jutro ani az do piatku;) no takie leniwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma znaczenie, gdyż dobrze jest mieć świadomość, iż byliśmy (ja mi moja przyszła małżonka) cali tylko i wyłącznie dla siebie. Poza tym uznaję czystość i dziewictwo za wartość, a nie coś, czego powinno się jak najszybciej pozbyć. Zbaczamy jednak z tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
Hmm rozumiem. Tak własnie sie mowi cali dla siebie. Dla mnie pokrywa sie to raczej w slowie wiernosc. Kocham. Ale wiem, ze nie zawsze wynika z tego, ze ktos przed tem nie miał nikogo - tzn ze nie zawsze musi byc wierny, choc z tych co znam tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monamiiiiii
satinelle==> bo Anonimek pewnie uważa,że posiadanie owej blony gwarantuje mu piekna, wielka milość do grobowej deski, bez zdrad klamstwa i obludy, ze strony posiadaczki takowej :) życie jak zwykle zweryfikuje jego poglady, mam nadzieje, że niezbyt boleśnie, bo w sumie sympatyczny z niego chlopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem...trochę inny temat tu powstał:D Ale nieźle Ci idzie to zapraszanie na film...dlatego pozwolilam sobie na małą dygresję:D Wniskuje...że sam także jesteś..\"czyściutki\"doprwdy nie wiem czemu tak się mówi...przecież seks nie brudzi...zazwyczaj:P) a zatem....jeśli tak jest...to faktycznie masz prawo oczekiwać tego od swojej przyszlej partnerki..tylko, że to naprawdę nie jest najważniejsze:) A że wartościowe? Oczywiście...ale zbliżenie z kimś na kim nam zależy ( nawet jeśli związek nie przetrwa)...to również wartośc:) Ale masz rację...kazdy formuje wlasną aksjologię według swoich potrzbe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
>bo Anonimek pewnie uważa,że posiadanie owej blony gwarantuje mu piekna, wielka milość do grobowej deski, bez zdrad klamstwa i obludy, ze strony posiadaczki takowej :0 bo własnie tak jest. Ale nie mówie, ze u wszystkich:) Nie mogę za kogoś odpowiadać. Znam dziewczyny, co z chęcia oddawały sie jak facet miał to i owo, i mówiły on moze mi zapewnic itp. Poza tym sex jest częscia podrywu, dla niedziewic przede wszytskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×