Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anonimek

*** Zarezerwowałem bilet na jutro do Cinema-City w Katowicach

Polecane posty

nie watpie w Twoja szczerosc, a i tak umowic to bym sie z osoba z internetu nie umowila no chyba ze po dluzszej znajomosci chciales byc supermenem oooo to urocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaliah
Nie chcesz się z nim umówić, to dlaczego z niego kpisz? Bo nie chce dać Ci biletów? żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 20 jak się spieszyłam... była zima i korki :P ...no szkoda :( wszyscy ciągle piszą, że wyhaczyli na kafe kogoś znajomego... a ja nikogo takiego tu nie widzę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ja pracuje w tym kinie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koloratka>>>eh moze sie znamy chocby z widzenia bo w sumie jestesmy w podobnym wieku Anonimek>>>mam nadzieje ze jeszcze kogos znajdziesz na seans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ja pracuje w tym kinie ---> Więc pewnie widziałaś już ten film. Chyba, że pracujesz w miejsce, skąd nie widać ekranu ;) surinam nemo ---> Dziękuję :) Aaliyah ---> Niestety nikogo nie znalazłem :O Przyjaciółka, o której wspominałem ma zajęty dzień i również nie może. Pozostaje mi samotne oglądanie. Czas ten słabiej mi się więc utrwali w pamięci w porównaniu z tym, gdybym był z kimś. Ale cóż? ;)                                 Pozdrawiam wszystkich obecnych 🖐️                                 Dziękuję za zaangażowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróc cały i zdrowy;) Juz zarezerwowałam ławeczke w parku;) u Elfów:) I w spokojnej kawiarence;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha lepszy od supermana mężczyzna z sercem i romantyczny;) zatem Anonimek nie musisz się zmieniać;) superman to kiszka!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surinam nemo ---> Wysłałem coś :) (chyba do Ciebie — rzadko tam zaglądałem) Iryssa ---> :D Dzięki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
Ja z Katowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×