Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anonimek

*** Zarezerwowałem bilet na jutro do Cinema-City w Katowicach

Polecane posty

Gość monamiiiiii
seks jest cześcia podrywu dla niedziewic przede wszystkim dziewczyno !!!! kobiety nie dziela sie na dziewice i niedziwice tylko na mądre i glupie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iryssa ( a może lilia wodna?:P...bo coś mam takie podejrzenia)--->ależ Ty generalizujesz.....niemalże fizycznie mnie to boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
wiem. Pisałam w odniesieniu podziału jaki tu dokonaliscie na topiku. Ale.. faktem jest ze ludzie, ktorzy szybko zmieniaja łozka, robia to bez wahania i szybko znów niz ci ktoryz tego nie robili. Moze wchodzi w krew nie wiem:) Jesli sprawy łaczymy z uczuciem to tak syzbko sie to nie zmienia - lozko;) i mam na mysli wiek ten, co wchodza w zycie. A potem to juz jak sie ludzie przejada na zyiu, zyja inaczej. to tez rozumiem. Nie ulega jednak watpliwosci, ze wiele kobiet chetnie idzie na sex, bo to czesc podrywu- w sensie, bedzie tesknil za mna, cała. Wybierze mnie, ze mna mial najlpiej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
hmm ale w bilogi tak jest najedzony nienajedzony płodny niepłodny i to samo dziewic niedziewic ale w zyiu nie tylko biologia ale i inne dziedziny maja wplyw na wybory, postawe itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
tylko wróc cały i zdrowy;) ciekawe gdzie trzeba rezerwowac ławeczke w parku u elfów pewnie;) hmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satinelle ---> Mam zamiar bawić się dobrze. Dzięki :) surinam nemo ---> Czego chcesz? ;) (dobrze jest używać spacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
hmm przednia zabawa przed tobą, po tym filmie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi ..............
jak to czego chciala ??? dziewczyna chciala pojść do kina z Tobą , ale uznala , że sie spoznila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
"po" blizej weekendu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anonimek :D na tym Supermanie tylko kilka fragmentów jest w 3d niestety... koleżanka opowiadała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 sztuk chusteczek
Wystawiła cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryssa
nie wystawiła piekna spontanicznosc:) Ale im bardziej w związku, tym stąpa sie pewniej:) zacznij animku od weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koloratka ---> Wiem, że tylko kilka. Jakieś max. 20 minut. Zawsze to coś, by się przekonać, jak to działa :) 10 sztuk chusteczek ---> Chodzi Ci o to, że wystawiła mnie Ta, Którą zapraszałem i nie pójdzie ze mną? Jeśli tak — a zapewne tak — to informuję, że to nie jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimek... mam takie pytanko... mieszkasz w centrum Katowic... czy.. nie w centrum...? :P (jeśli nie chcesz, nie odpowiadaj... tak się tylko zastanawiam czy możłiwe, że znamy się chociaż z widzenia:P) ...a... a rezerwacji nie można przełożyć na inny termin? wtedy poszedłbyś z osobą, z którą planowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koloratka ---> Ja nie mieszkam w Katowicach. Rezerwację oczywiście można \"przełożyć\", ale w najbliższym czasie Ta Osoba raczej nie będzie mogła ze mną pójść — niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>koloratka a moze my sie znamy ja tez z katowic...eh to moze we dwie pojdziemy jak Anonimek bedzie tak dobry i nam bilety odda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'czego\' - tj. bardzo brzydko pytanie rozpoczęte, a dwa: widzę, iż panny po ów bilet w kolejce się stawiają [ale dlaczego nie \"Życie ukryte w słowach\" tylko przegustny superpan?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do \'czego\', to masz trochę racji. Lepiej zabrzmiałoby, w połączeniu z wyrazem \'pragniesz\', a nie \'chcesz\'. Mogłaś poczuć się urażona. Rozumiem i przepraszam. Panien raczej niewiele jest chętnych do pójścia. Na \"Supermana\", gdyż dawniej marzyłem, by być kimś takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaliyah ---> Rozumiem. estem przecież nieznajomym z netu — możliwe, iż mam nawet 50 lat. Tak się teraz przed tym przestrzega :) Ja jednak nie udaję kogoś, kim nie jestem (pisałem o tym w innym wątku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×