Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta do zjedzenia

TVN STYLE Trinni i Susannah

Polecane posty

Gość kobieta do zjedzenia

Co sądzicie o programie tvn style "Jak się nie ubierać"? Skorzystałyście z jakichś trików w nim pokazanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta do zjedzenia
czasem tak, nie wszystko mi się podoba, ale ich niektóre uwagi dotyczące uwypuklenia zalet i zatuszawania różnych wad figury bywają zaskakujące i ciekawe - np. sztuczka Trinni z wystająca bluzeczką. Powiedz czemu skupiłaś się na wieśniackim wyglądzie nie nie na rewelacyjnym? To drugie jest bardziej interesujące. Pierwsze tylko pretekstem do typowo polskiego krytykowania i narzekania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguelnkaa
ale one dla mnie niegdy nie wygladaja jakos rewelacyjnie...przecietnie i tyle a czasem beznadziejnie. Rewelacyjnie to mozna powiedziec o Kwasniewskiej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czesto ogladam ten program i uwazam ze jest swietny. naprawde uwagi tych pan sa bardzo pomocne w doborzu stroju,choc nie wszystko mi sie podoba. trudno przeciez trafic w gust kazdej z nas,cos bedzie nam sie podobalo mniej ,cos innego bardziej.najczesciej stylizuja trzydziestki,czterdziestki,wiec wiadomo,ze nie ubiora tych kobiet jak nastolatke. ktos tu wspomina o Kwasniewskiej,ze ona sie rewelacyjnie ubiera-owszem bardzo ladnie wyglada,ale przeciez nie mozna ubierac sie w garsonke,czy w spodnie w kant na kort tenisowy,na codzienny spacer z dzieckiem czy na sobotnie zakupy. Trinni i Susannah przedstawiaja nam rozne mozliwosc doboru stroju w zaleznosci od sytuacji. ja uwazam program za bardzo dobry. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny program. Dziewczyny sa normalne, dwa typy urody, ciekawe triki...Jest si :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś wie....
Kiedy nadawany jest ten program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsarewq
fajny program ale nie korzystam raczej z ich rad bo ubieraja najczesciej starsze osoby z np.pulchniejsza sulwetka a ja jestem szczupla,wiec sama sobie jakos racdze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny program i nie zgodzę się, że tylko starsze osoby się tam pojawiają. Jakiś czas temu byl odcinek w którym były dwie młode dziewczyny jednak z nich niska i raczej pulchna, druga wysoka i bardzo szczupła. Ich wygląd na początku i na końcu programu to po prostu totalna metamorfoza i nie chodziło tylko o ubiór ale o postawę itd. Wczoraj wieczorem był odcinek z dwoma panami, też całkiem fajnie im to wyszło :) \"Jak się nie ubierać\" to naprawdę fajny program :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyjulek
bardzo fajny program. dzięki niemu przerzuciłam się na tuniki i przestałam histerycznie reagować na swój wystający brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było kilka odcinków kiedy obie są w ciąży. Zastanawia mnie, czy to była ściema tylko po to, aby pokazać jakieś opcje dla kobiet w ciąży, czy może faktycznie obie w jednym czasie zaszły?? Program bardzo lubię, a S. i T. wg mnie zawsze super wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś wie.....
mało tu pomocnych osób, no ale trudn, taki jest świat :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie byly naprawde w ciazy:) Trinni z pierwszym dzieckiem, a Susannah z trzecim:) premierowe odcinki nadawane sa w czwartki o 21:30 na tvn style ( wiec wlasnie sie skonczyl) potem sa powtarzane ale to juz musisz sobie poszukac w programie.... dzis tez super wystulizowaly te kobietki ...szczerze to ja na koncu poplakalam jak ta blondynka tak strasznie sie cieszyla i uwierzyla w siebie...z dzisiejszego odcinka mi przypadly stylizacje te kobietki o egzotycznych rysach cudnie ja zrobily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyjulek
Ta Hinduska rzeczywiście wyglądała lepiej od sióstr! A wcześniej strasznie była zapuszczona, wyglądała na 50 lat. Siwe włosy po 30 - tce, do czego kobieta może się doprowadzić... Na wszelki wypadek poszłam dziś do fryzjera :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś wie ....
dziękuję Kubanko :-) a która jest która? czy Trinni to ta wyższa i szczuplejsza? widziałam je raz i planuję teraz już oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez lubie ten program (jak zreszta wszystkie inne tego typu :P ) Prowadzace sa super- tak, ta wyzsza i szczupa to Trinni, a ta nizsza to Susannah. Jak tylko moge to ogladam, oprocz tvnStyle, program jest tez nadawany na BBC Prime. Choc musze przyznac, ze nie zawsze zgadzam sie w ich stylizacjami to jednak mozna poznac wiele cennych trikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos wie...----------->nie ma za co :) wyczytalam, ze wczorajszy odcinek na tvn style byl ostatnim z 5 serii.Wie ktos moze czy beda puszczane jakies kolejne serie?? No o ile takowe sa bo tego tez nie wiem?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bys miała dobrych
stylostow też bys wygląała jal kwasniewska Aguelnkoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obie są super szczerezawsze
moze być jakis kompropis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karawana
uwielbiam ten program, ogladam go juz od lat, bo byl zawsze na bbc. Swietny jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuferart.pl
cieszę się, że nie tylko ja jestem fanką tego programu. Odcinek o 77 latkach, zrobionych na 50 TOTALNIE mnie zaskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×