Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laczmy sie w pary kochajmy sie

chce sie zakochac....

Polecane posty

Gość laczmy sie w pary kochajmy sie

Czekam na to uczucie juz od ponad roku Dlaczego tak rzadko sie to zdarza? Na moje 24 letnie zycie zdarzylo mi sie kochac 3 facetow...nie mowie, ze chcialabym zeby bylo ich wiecej do jakiejs statystyki...ale chcialabym po prostu teraz poznac kogos...kto bylby normalny, kto by mnie rozumial, i po prostu pokochal.... Czy to jakies wygorowane warunki?? Codziennie budze sie z taka beznadziejnoscia swojego istnienia, ze zdarza mi sie poryczec.... Nie chce sie uzalac nad soba, ale meczy mnie to strasznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedziec, ze chociaz nie jestem z tym sama..... bo ja juz z kazdym dniem trace nadzieje na cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moje 22 letnie udalo sie tylko jednego naprawde kochac,reszta to zauroczenia,magia chwili:) wiec wypadasz calkiem dobrze statystycznie! ja czekam ponad 3 lata na \"cos wielkiego\" uczuciowo i powoli rezygnuje! sam sie znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze coz z toba
jest nie tak ? nie myslalas o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam rowniez o tym.... ale nie sadze, zeby bylo cos nie tak ze mna.... jestem normalna, i raczej kazdy z moich znajomych, czy moich bylych facetow moze to potwierdzic.... mam ze wszystkimi dobry kontakt, na fizycznosc nie narzekam.... naleze raczej do osob madrych i inteligentnych, i jak mozna sie domyslac- takiego partnera rowniez poszukuje.... ale czy to sa jakies wygorowane wymagania?? nie sadze.... ale moze mi sie tylko wydaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mam strasznego pecha!! ja poznam fajnego faceta,tzn fajnego pod wzgeldem charakteru,zachowania itd to nie podoba mi sie jego wyglad i mnie do niego \"fizycznie\" nieciagnie! a zmuszac sie nie mam zamiaru bo to nie ma sensu! jesli natomiast poznam GO i zakochuje sie po uszy,ON okazuje sie macho o swinia,ktora co weekend ma nowa! nasuwa sie pytanie- czemu dobrze wygladajacy faceci to dranie????? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokszok
mozna sie zakochac ponownie po mojej pierwszej wielkiej milosci?:(cos czuje ze nie dam rady..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz tylko serce kocha Raz tylko miłością tchnie Raz tylko bije dla kogoś Raz tylko i więcej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokszok
Czyli ja juz nie mam szansy?zakochac sie tak jak pierwszy raz?....echhhhhhhhhhh dzieki za pocieszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak... tylko kazda milosc jest inna to juz beda inne emocje, bo z innym czlowiekiem... o ile beda..... ale chyba wszystko dazy do jak najmniejszego stanu energetycznego, prawda?? wiec prawodopodobienstwo jest.... tylko ile czekac na spelnienie tego prawdopodobienstwa?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dotyczy mojej osoby , a czy Ciebie równiez czas pokaze.. Nie trac nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokszok
wlasnei o ile beda....:(tylko ze ja nie chce innego czlowieka innej osoby....tylko tej jedynej dotychczas...nie wiem jak dam rade przetrwac.....jak mam dalej zyc skoro nadal kocham.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas to najlepsze lekarstwo na miłości , nietety czasami trzeba je dluuugo stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokszok
moze i czeka....ale wlasnie o to chodzi ze ja nie chce kogo innego....gadam tak bo to calkiem swieza sprawa....moze za kilka tygodni sie to zmieni jednak dzisiaj poprostu nie wiedze nikogo innego poza nim...:( czas leczy rany....na moje nie mam lekarstwa......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie temu mówiłem i myslałem tak jak ty , ale czas naprawde pomaga , przekonasz się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokszok
oki spoko nawer mi sie podoba:)nie jestesmy ze soba od wczoraj...musze poczekac jeszcze az moja przyjaciolka bedzie wolna i odrazu biegne dzisiaj do niej zeby sie wyplakac, bo nie potrafie tego dusic w sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokszok
dzieki za wsparcie....ide cos ze soba zrobic bo nie moge siedziec i gapic sie w ten monitor....dzieki jeszcze raz za wsparcei. pozdrawiam...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×