Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Cześć dziewczyny 🌼 Chciałabym się dołaczyć do Waszego grona. Mam 35 lat, mieszkam na Kujwach, mam 6 letniego synka. Za dużo wolnego czasu nie mam, praca, dom.... Mam więc nadzieję, że tutaj nawiąże nowe znajomości Pozdrawaim gorąco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć! Witaj Kropka :) 🌻 Niedawno wróciłam i mam trochę rzeczy do zrobienia w domu. Odezwę się wieczorem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jastem w pracy :( i trochę się nudzę tylko tu mam styczność z netem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Witaj Kropka zapraszamy. Ale dzisiaj marudny dzień, ziewm co 5 minut. Pogoda na doła. Ale nie , nie nie dam się. Kurcze , brrr nigdy wiecej wyrywania, boli mnie i cmi cały dzień. Był - źle , nie ma - też żle, jak z facetami :D. JAde sie dziś szkolić w temacie wyborów do rad dzielnicowych bo jestem w komisji, i bynajmniej nie na szkoleniu z organizowanym przez dzielnice , bo to juz miałam i nic z tego nie wiem, tylko do przyjaciółki. Jest radną to mi wytłumaczy czym to sie je, i tak załatwiłam sobie cały weekand nadchodzący :(. A tak bym pospała do bólu net- wszystko przed tobą , marzenia trzeba powolutku realizowac nawet te najmniejsze :D. Lubie jak przemieniasz paskudna pogode w ciepłe słowa :D :D FAbiola dołaczam swoje pytanie do twojego - dziewczyny co z wami? Akria , mimi,moon, gosiam , patyczak, Annka, adminus, fanka , mare, nelaa i cała reszta 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lawinia 🌼 Ból po wyrwaniu zęba....hm...wiem coś o tym..sama niedawno (jakieś trzy tygodnie temu) miałam podobną sytuację...najlepiej na to pomaga Saridon, cisza i sen. Po tygodniu będzie lepiej, zobaczysz. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaaj:) Na bolące pozębie najlepsza lufa albo kilka i mocny sen;) Kropka - witaj:) Dostałam dzisiaj okresu:/ Boli mnie brzuch, na siłownię nie pójdę no i w tym miesiącu znowu mamą nie zostałam, ale co tam... za jakiś tydzień znowu do roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fabiola :) wiesz... ja o swojego synka starałam się prawie 6 miesięcy, jedna osoba stwierdzi, że długo...a druga, że nie... bardzo chciałam mieć dziecko...bardzo..zawsze mówiłam, że urodzę przed 30- stką, a tu miesiąc za miesiącem mijał...i nic... w końcu stwierdziłam...co będzie to będzie...przestałam myśleć...oddałam się chwili...i BACH! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Hej anoiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam kropka 71 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Dziewczyny dopiero przyjechałam do domu ....Mam pytanie moze wiecie jak zrobic kolorowa mase solna ? Moje dziecko potrzebuje na jutro do szkoły ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mimi 🌼 A to dla Ciebie... Przepis na masę solną: • 1 szklanka wody • 1 szklanka soli • 1 szklanka mąki Ciasto wyrabiamy na jednolitą masę. Jeśli jest za rzadkie, można dodać więcej mąki. Chcąc uzyskać kolorową masę można ciasto podzielić na kilka częsci i dodawać farbę lub przyprawy, np. paprykę czy kurkumę. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Jestes boska kropka :) ;) dziekuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy :) cała przyjemność po mojej stronie - mam nadzieję, że wyjdzie...bo przepis mam z netu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
no to ide robic :P mase solna ...odezwe sie wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi - powodzenia w wyrabianiu masy :) Ja będę przy komputerze do 22.00. W domu niestety nie mam internetu. :( Ale jutro ponownie tutaj zajrzę.:) pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka - a robiłaś tą masę? Mi nigdy nie wychodzi dobra a wypróbowałąm tyle przepisów z netu... Albo się robi lepka mazia i źle się lepi albo pęka przy wypiekaniu... Zniechęciłam się. Uwielbiam lepić a glinka kupna strasznie droga. Lubię generalnie zajęcia plastyczne. Trochę decoupage\'uję, maluję (tgak dekoracyjnie różne przedmioty w domu), kocham rysunek... Tylko czasu ciągle za mało... Jeździłam na zajęcia z rysunku w niedzielę i może znów zacznę jak czas pozwoli bo to 5h wyjętych z dnia.... W domu nie mam warunków na to bo nie dadzą człowiekowi spokojnie rozstawić sztalugi ani się wyciszyć.... A Wy lubicie takie rzeczy LAski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja maluję jedynie sprzęty domowe; odnawiam krzesła, stół itp. nawet nieźle wychodzi ale nic więcej. Fabiola tez chciałabym zostac mamą ale w moim przypadku to nie jest takie proste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę...za chwilę dostanę szału... myszka mi się ciągle zawiesza :( Fabiola - kiedyś jak byłam mała, moja mama robiła dla mnie masę solną, potem pamiętam lepiliśmy różne cudeńka z masy w szkole i też pękały. Ja sama nie wyrabiałam tej masy, ale mam zamiar spróbować w sobotę. Mąż jedzie na działkę pomóc moje4mu tacie, a mój synek zachorował. Właśnie dzwoniła mama...infekcja górnych i dolnych dróg oddechowych :( ,do wtorku zakaz wychodzenia z domu...więc zrobię dla Niego masę, chociaż trochę się czymś zajmie (a jak tworzy się maż...to trzeba dodać mąki - tak jak do ciasta drożdżowego). Po weekendzie zdam relację z mojego wyrabiania masy. Ciekawe jak masa wyszła mimi? Co do zajęć plastycznych. Kiedyś, w podstawówce założyłam sobie zeszyt z rysunkami...(jeszcze go gdzieś mam) i rysowałam...a teraz, w sumie od niedawna zaczęłam robić serwetę na stół...na szydełku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja do takich rzeczy typu szydełkowanie czy wyszywanie nigdy nie miałam cierpliwości, zbyt nerwowa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Kropka, zawsze pracujesz do 22?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akria - ja też tak myślałam...ale teraz jak mi wychodzi, to się cieszę i w sumie...uspokaja mnie to...może to przychodzi z wiekiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie zawsze... chodzę na 6.00 do 14.00, chodzę na 14.00 do 22.00, ale czasami jestem też od 10.00 do 18.00 godzinowo - bardzo urozmaicone życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka - chciałąbym czasem popracować na zmiany. Pracuję od 10 do 18 - cały dzień rozwalony i ani przed ani po nic nie załatwisz. Ewentualnie na lunchu... Dodawałam mąki - robiła wiele eksperymentów i ze skłądnikami i z proporcjami.... może znów popróbuję.. wtedy się strasznie wkurzałam:/ Akria - jeśli choidzi o planowanie rodziny to nigdy nie jest to proste. Ja wcale nie jestem w dobrym na to momencie, ale w sumie nigdy nie byłam. Jak będę czekałą na odpowiedni czas to nigdy się nie zdecyduję. A Twojego starego może jakoś sprytnie da się zmotywować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co masz na myśli Fabiola 🌼 ja takie zmiany zaczynam od poniedziałku, w sumie niedokładnie...będę trochę później, bo muszę w ten dzień zrobić sobie gastroskopię :( trzymajcie kciuki dziewczyny, bo strach mam na plecach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
Witajcie laeczki:-)Widze ze poruszacie tematy bliskie memu sercu czyli macierzynswo i plastyke w szerokim pojeciu(to moja praca) Ja marze o drugim dziecku tylko sytuacja nie ciekawa i chyba pozostane przy jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
Marzy mi sie pierwsza zmiana ja ciagle pracuje od13 do 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
Fabiola-popieram Twoj artystyczny nielad na glowie bo sama taki nosze nawet jak sie nie uczesze to nie widac a zawsze moge powiedziec ze tak ma byc Do masy solnej dodaje jeszcze maki ziemniaczanej jest wtedy taka gładka ale proporcji nie pamietam jak bedzie ktoras chciala to moge jutro napisac ja zawsze robie na swieta anioły- zreszta mam na anioly to choruje Witam nowa kolezanke:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj patyczak 🌼 Muszę się już wylogować... Czas do domu :) Zajrzę do Was jutro, po 14.00 Spokojnego i miłego wieczoru Wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze ja :D znalazłam jeszcze jeden przepis na masę solną... z mąką ziemniaczaną: 200g mąki 200g soli 100g mąki ziemniaczanej 150 cm3 wody może będzie lepiej pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×