Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Dziewuszki-chodźmy juz luli, ja ide, buziaki na dobry senek, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witajcie dziewczynki :) Ja juz wrociłam z cmentarza ale to nie koniec jeszcze czeka mnie wieczorna wyprawa na groby tez lubie takie klimaty i ten zapach wosku .... Ogolnie mowiac to taki dzien wspomnien i smutku za ludzmi ktorzy odeszli a w naszych sercach nadal maja miejsce ..... 10 lat temu zginał moj dobry kolega miał 20 lat wspinał sie w Mirowie po skałkach ....smutne jest to gdy odchodza młodzi ludzie ale kazdy ma zapisany scenariusz życia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Co do Magdy M - podoba mi sie Wligora i Ruda pozdrawiam ;);););););););):);););););););) wsystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
wszystkie :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Jesteście jeszce w domu? Lawinia - mam dwóch takich Sebastianów, tj braci z wyboru - jeśli chcesz wydzierżawię Ci jednego na czas kryzysu;) Miłego i spokojnego dnia Dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) Niedawno wróciliśmy z cmentarza ale niedługo będziemy znów jechać do mojej rodziny. Rano trochę padało ale teraz pokazało się słońce i oby tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie BAbeczki Ojej jakie tu pustki. Wszystkie sie chyba zadumały, ale tak trzeba :) JA sie witam z rana i uciekam do pracy. Nie wybrałam sie w koncu na ten wieczorny spacer wczoraj , bo strasznie rozbolała mnie głowa , a zresztą za oknem wiuchało tak ze chyba wszystkie liście wywiało do.... sąsiada ;) Miłego dzionka dla wszystkich Fabiola - dziękuje , Aż dwóch posiadasz , nieźleś się obstawiła :D Annka - i jak pierniczek? net - coś milczysz ostatnio... mimi , patyczak, Akrai , moon, fanka, mare, marzens , nella (gdzis ty!) , gosiam i cała reszta 🌻, miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiaŁAM WCZORAJ MEGA DOŁA I MAM DALEJ...DLATEGO NIE ZAWRACAM NIKOMU TYM GŁOWY, MÓJ DÓL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
Mnie też było wczoraj smutno, byłam u Taty na grobie. Przyszła mi ostatnio myśl do głowy, że z bólu to człowieka jeszcze CZAS wyleczy, ale z tęsknoty nic nie jest mnie w stanie wyleczyć. Tęsknię po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
Mnie też było wczoraj smutno, byłam u Taty na grobie. Przyszła mi ostatnio myśl do głowy, że z bólu to człowieka jeszcze CZAS wyleczy, ale z tęsknoty nic nie jest mnie w stanie wyleczyć. Tęsknię po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
Mnie też było wczoraj smutno, byłam u Taty na grobie. Przyszła mi ostatnio myśl do głowy, że z bólu to człowieka jeszcze CZAS wyleczy, ale z tęsknoty nic nie jest mnie w stanie wyleczyć. Tęsknię po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
Mnie też było wczoraj smutno, byłam u Taty na grobie. Przyszła mi ostatnio myśl do głowy, że z bólu to człowieka jeszcze CZAS wyleczy, ale z tęsknoty nic nie jest mnie w stanie wyleczyć. Tęsknię po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
Piernik musi trochę poczekać, bo wczoraj mój Mały zaczął chodzić! Nareszcie, bo tak ciężko się zbierał do siadania, teraz lepiej chodzi niż siedzi, 8 listopada będzie miał roczek. Czyli impreza, a nawet dwie, bo starszy w listopadzie 6 lat. Czyli dwa torty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się nie dołować w taki dzień a dziś i tak nadal w radio o śmierci w kółko. Nic a nic nie nastraja pozytywnie. No i jeszcze pogoda do tego sie dokłada. Ale to minie wyjdzie w końcu słońce to i na sercu raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
Dziewczyny, czy u Was też jest biało? Bo nas dzisiaj zasypało, bus jechał późno i ... szefowa mnie zabrała samochodem do pracy, bo akurat przejeżdżała, oczywiście byłam spóźniona. Ale nawet miło pogawędziłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
Adminus kto Ty jesteś? bo Ciebie jeszcze nie znam. "Adminus" - to brzmi jak facet.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi ale facetem nie jestem. A faktycznie od niedawna się wypowiadam. Wczesniej tylko czytałam sobie co inne koleżanki dręczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
Mnie obecnie dręczy zimno, bo wyłączyli grzejniki w pracy. Niech ich diabli wezmą. Jak tu wysiedzieć, o chodzeniu w spódnicy już mowy nie ma. Ale podobno ma być jeszcze ciepło w listopadzie. Ból głowy mam standardowo, niemalże codziennie i staram się go ignorować, bo zwariować można jak nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć :) U mnie za oknem biało i wciąż pada śnieg. Annka uciekaj do lekarza, nie wolno czegos takiego lekceważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Net nie przejmuj się Pozawracaj nam głowę, czasami to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Admi-witaj zatem w naszych progach, przykro,ze tak niefortunnie nastapiło powitanie, ale czasem nieporozumienia wszędzie się zdrzaja.Ja tez jestem tu od niedawna, i dobrze mi wsród tego grona.Zapraszam zatem-jesli moge-w imieniu kolezanek współtopikowych.....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze witamy Adminko Net - po to tu jesteśmy mniedzy innymi .Jak sie tak człowiek wygada to mu lżej. A przecież o to chodzi :) Annka - Akria ma racje nie lekceważ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Admi-byłam niemym swiadkiem na innym topiku, wiesz....i mi przykro.....Lavinko, mam 3 doły i zbyt duzo opisywania.Ostatni to taki,ze zakochał się we mnie kolega, który tylko moim kolega był i nic byc nie miało.I nie było z mojej str. a on sie zadurzył i musielismy zerwać znajomośc, bo on dażyłby do bycia ze mna, a ja mam kogos...i tak mi tez z tego powodu smutno,ze musiałam odrzucic jego uczucia, źle sie z ty m czuję, ale bycie z nim nie wchodziło nigdy w grę .Szkoda mi znajomosci, bo facet cholernie móżdżasty, bez sensu,ze musiała się zwykła znajomośc zakonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witaj Adminus :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
napisz cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Czesc babeczki :) Ja jestem od wczoraj w szoku mowiac prawde . Wieczorem samochod potracił moja kolezanke a jeszcze rano widziałam ja na cmentarzu jak szła na groby.....:( ale dobrze ze zyje !!! Pogoda tez do d@@@ snieg , strasznie zimno i wietrznie jak na pierwsze dni listopada ...A ja cały dzien za kółkiem dzisiaj i dopiero teraz dorwałam komp....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×