Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość akria
Cześć :) U mnie za oknem zima, lubię zimę ale w tym roku przyszła za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
Zdecydowanie za wcześnie, dzisiaj czekałam na busa 20 minut, wiało takim zimnem że do tej pory siedzę zdrętwiała w pracy. Dobrze że się zdecydowali grzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
A co do diet odchudzających, to ja w nie nie wierzę i nie stosuję, wręcz się obawiam, że jakbym zaczęła stosować i potem przestała, to bym przytyła. Kusi mnie czasem, żeby wypróbować jakieś herbatki czy coś, ale w sumie chyba akceptuję swój stary rozmiar, od wielu lat 42. Wprawdzie jak urodziłam Malutkiego, to nie wchodził mi nawet 46-ty i mój mąż podniósł brwi do góry i załamał ręce, ale przecież to było 2 tygodnie po porodzie. A teraz namawiam go na kupno rowera treningowego, ale on tak sobie zwleka. Pewnie się obawia, że bym mu kazała ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny:) Dieta fajna rzecz tylko dlaczego brakuje mi silnej woli?:( Wczoraj te ciastka w teraz... w stacji krwiodawstwa dostałam dziś 8 czekolad po oddaniu krwi i... no właśnie pierwszą pochłaniam:/ Gardzę sobą;) Też chciałabym mieć rower treningowy a najlepiej w ogóle mini siłownię w domu, ale miejsca nie mam nawet na mały rowerek:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Czasami każdy potrzebuje cos słodkiego, nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Relaksuje sie przy kompie i lampce wina :) pusto tu dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam :) Oj babeczki cichooo tu az strach :o Tylko Akria siedzi i dzielnie Nas reprezentuje na topiku ;) Dzisiaj swiatowy dzien mezczyzny - ale jaja Oni maja wiecej tych swiat od Nas :) ....moj maz dostał dzis w prezencie darmowe surfowanie po kanałach :D A teraz drogie Panie podam definicje : mezczyzna -zwierze domowe z gat. leniwcow . W warunkach domowych przynosi duze straty . W hodowli nieopłacalny .... Pochodzenie - trutnia z padalcem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Babolki Odmeldowuje się na 3 dni . pozdrowie Włochy i Włochów , przywiozłabym wam po jednym ale za nadbagaż fortune zapłace :D :D:D Buziaki gorące, bo ziąb okrutny i Wam kochane miłego weekandu zycze. 🌻, 🌻, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Lawinia - baw sie kobieto w tej Itali za Nas wszystkie ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=577&w=31128950&a=31128950 Bożeee spotkanie z obcymi ! co te mamy robia za eksperymenty z tymi dziecmi ..... Co myslicie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc LAski:) Jak sobota Wam mija? Ja się wybieram na konieczne zakupy domowe (nienawidzę supermarketów, ale tam taniej i w taką pogodę najcieplej:/) a potem do kina na \"Job\". Jak wrócę to zdam relację czy fajny:D Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć :) U mnie strasznie sypie śnieg. Prawdziwa zima. Ja tez byłam dziś na zakupach, kupiłam sobie spodnie i sweterek i jestem zadowolona. Chyba po raz pierwszy zdarzyło mi się, że przymierzyłam spodnie i akurat pasowały. Zawsze a to za długie i trzebaby podcinać a ja nie lubię miec dżinsów podcitych, a to za ciasne itp. Tylko denerwuje się podczas takich zakupów, że jestem za gruba skoro nic nie pasuje. Czeka mnie jeszcze sprzątanie. Mąz się rozchorował i lezy w łóżku, mam nadzieję, że pomoże mi w sprzątaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witanko Kobietki ;) Ja tez byłam dzisiaj na zakupach i tych domowych i dla siebie . Byłam w makro chciałam kupic kask , gogle na narty dla syna w ofercie fajne i tanie były ...ale dostałam tylko gogle takie jak chciałam . Sobie kupiłam fajny sweterek w kolorze oliwkowym na taki polowalam :) i komplet czapke i szalik tez ładnisty ;) i po kasie zostały tylko sklepowe paragony ....ale coz zrobic zima przyszła szybko i trzeba cos zimowego kupic .... Mielismy dzisiaj w planach malowanie ale kicham to za tydzien tez jest weekend ... akria - u mnie tez zima w pełni sypie snieg i juz dzisiaj odsniezałam chodnik ale przyjemnosc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Fabiola _ ale z Ciebie to kinomanka .... tak trzymaj na siedzenie w domu przyjdzie jeszcze czas ;) mamy mały wysyp polskich produkcji ostatnio Statysci teraz Job . Ciekawe ja Ci sie podobała ta ostatnia szara komorka ? pozdrawiam Miłej i przyjemnej nocki ;) dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
:cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
:y :da :fl :* :mad: :ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
:o - to była taka mała proba kodow ... sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Zimą najgorsze jest to odśnieżanie :) Mamy małe podwóreczko i w ubiegłym roku nie było juz gdzie śniegu przerzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
akria - ja w zimie mialam na podworku sniegowy labirynt ....wjazd do garazu wejscie z domu do bramy i kojca od psa ....tyle sniegu było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
to ja podobnie, ogromne zaspy :) Mam nadzieje, że w tym roku nie będzie tak jak w ubiegłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Niestety nie dotarłam do kina więc relacji dziś nie zdam, ale jeszcze dzisiaj może się uda... Właściwie to mojemy facetowi zależy na tym filmie... U nas pogoda słaba - w nocy napadało śniegu i było ekstra, ale od rana już leje i po śniegu prawie śladu nie ma:/ Mimi - no niestety kinomanką nie jestem - bardzo lubię kino, ale niestety nieczesto mam okazję. Bardzo lubię kino europejskie i nawet mam blisko kino Muranów, gdzie dobrego kina nie brakuje, ale z czasem gorzej. Nawet kiedys miałam taki zwyczaj, że w poniedziałki zawsze chodziłam właśnie do Muranowa albo Luny, gdzie tego dnia bilety są bardzo tanie i repertuar odbiegający od dużych kin komercyjnych. Nie potrafię jednak chodzić do kina sama a wtygodniu nie mam najczęściej z kim:( A propos obecnego repertuaru to bardzo chciałabym iść na Havanę i Ludzkie Dzieci - byłyście może? Fajne? Kurcze, zapowiada się senny i leniwy dzień. Wstałąm dość wcześnie bo musiałam przygotować jedzenie i ciuchy dla takiego bezdomnego Pana, który pojawia się na naszym osiedlu. Spałam też źle, ze trzy godziny w nocy w ogóle spać nie mogłam i jestem przez to nie wyspana, ale spać już nie chcę:/ Stary śpi... Chyba bedziemy kisli w domu przez tą pogodę. Nawet na basen mi się iść nie chce... Tragedia. A jakie Wy macie na dziś plany? Miłego dnia::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masz, ale błędów nasadziłam. Sorry za powyższe i z góry na przyszłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć U mnie tez pada i śnieg się topi :( Też nigdzie się nie wybieramy. Odpoczywam, bo czeka mnie cięzki tydzień w pracy tzn. może pracy nie będzie az tak duzo ale bedę musiała zostawać dłużej. Zresztą maż przeziębiony leży w łózku. Mnie przeszło a on chory. Ja bardzo rzadko chodze do kina. Ostatnio nawet nie wykorzystłam darmowych biletów z pracy, bo byłam taka zmeczona i wolałam się wyspać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Przed chwilką dowiedziałam się że siostra cioteczna urodziła synka. Tak mi się troszke smutno zrobiło, że nie mam jeszcze dzidzi a czas ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam Was ;) Ja dzisiaj cały dzien w domu siedze za oknem zimno , deszcz pada i ogolnie brrrr . Miałam tez isc na basen ale dostałam @ a ja w te dni jestem strasznie nie do zycia ;) wiec zostałam w domu a dla osłody zjadłam mega duzy budyn smietankowy i paczke ciastek:) ....wiem ze to tyle kalori ale mowiac mam to gdzies . Raz sie zyje :D Moja mama dobra kobieta wzieła dzisiaj mojego syna na konie ....Mamy tu blisko taka fajna stadnine koni i tam co tydzien jezdza ... Fabiola - do kina chodze ale zima jakos w czasie lata mam tyle spraw ze kino odpada:) ale mowiac prawde kiedys u mnie był dwa takie małe kameralne kina a teraz tylko Multikino to tak moloch . Czytam recenzje filmow i jak mi jakis wpadnie w gust to ide . Ludzkie dzieci podobno bardzo fajny .... A ja ostatnio poluje w wypozyczalni na stary film Lody na patyku :D moze sie uda w przyszły weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
akria - kochana dzieci jeszcze bedziesz miała głowa do gory ;) wiem napewno jest Ci smutno jak słyszysz ze ta urodziła a ta jest w ciazy itp ale na wszystko jest czas w zyciu nic na siłe ....Moj M tez co jakis czas mowi mi o dziecku ale ja mysle ze nie jest jeszcze odpowiedni moment na taka decyzje. Mamy juz syna Mateusz 9 latka wiec moze za rok , dwa ....kto wie :) od czasu do czasu czytuje i ogladam dzieci kolezanek na www.baby boom .pl - polecam dla mam starajacych sie tez o malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
akria - kochana dzieci jeszcze bedziesz miała głowa do gory ;) wiem napewno jest Ci smutno jak słyszysz ze ta urodziła a ta jest w ciazy itp ale na wszystko jest czas w zyciu nic na siłe ....Moj M tez co jakis czas mowi mi o dziecku ale ja mysle ze nie jest jeszcze odpowiedni moment na taka decyzje. Mamy juz syna Mateusz 9 latka wiec moze za rok , dwa ....kto wie :) od czasu do czasu czytuje i ogladam dzieci kolezanek na www.baby boom .pl - polecam dla mam starajacych sie tez o malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Dzięki Mimi :) Pocieszyłaś mnie :) Wydaje mi się, że mam jeszcze czas ale latka lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
;) oj wysłało mi sie dwa razy moj komputer szaleje przy niedzieli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×