Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość mimi77-29
Oj dziewczyny a mnie dzisiaj tak boli głowa i oczy moze to cisnienie . Ten tydzien był dla mnie bardzo pracowity .... co do otwarcia sklepow jutro to u mnie małe sklepiki zamkniete a Lidl , Biedronka itp otwarte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Kropeczko - robiłas USG żołądka moze masz kamienie w woreczku żółtiowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, Akria, ale mnie nastraszyłaś. U mnie w lodówce echo a na dodatek musimy jutro w leroy merlin półki kupić. Na szczęście okazuje się, że arkadia - galeria handlowa, koło której mieszkam - jest czynna. Kropka - ja osobiście obejrzałam Przyjaciół, poodkurzałam i zasiadłam przed kompem, żeby pogadać:D Dzięki za wsparcie lekarskie:) Nigdy sie do lekarza wybrać nie mogę, większość przeziębień u mnie to choroby przechodzone:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, w ogóle muszę się pochwalić, że jutro jadę się zapisać na egzamin na prawo jazdy. Może po czternastu latach w końcu je zrobię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
lawinia - ja myśle że masz super córcie ....kogo stac w wieku 14 lat na taka pomoc kolezance to świadczy o jej dojrzałosci .....to była dla niej tez jakas lekcja życia ;) Zle zrobiła ze Ci o tym nie powiedziała tylko zadzwoniła do taty ale bała sie dziewczyna bo to jednak duzy rachunek tel .Pomysl Ty masz tylko ten rachunek do zapłacenia a rodzice tej 15 latki co maja powiedziec ... Gabi ma dobre serducho napewno po mamie ;):D Wszystko sie wyjasni w rozmowie ...aaa szlaban zostaw PKP :D trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
hej! Mam wrazenie ze ludzie jedza tylko jak jest wolne.Takich kolejek dawno nie widzialam a to przeciez dwa dni,z koszy sie wysypywało.Nie mam pojecia co bedzie przed swietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
BRAWO FABIOLA :) zuch dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
Temat dolegliwości nie jest mi obcy.Moje serce coś szwankuje ale to pewno przez te zawirowania małżeńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
Fabiola- idz i rob to prawko!!!!!!!!!!!!!!Ja bez prawka nie wyobrazam sobie zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany!!! cześć laseczki!!!!! nie było mnie troszeczkę..przyszedł \"gościu\"...i zaczął \"nawijać\"...i nawijać...po 1/2 godz. poszedł, ale za chwilkę przyszedł drugi...i to samo, a ja...kątem oka na komputer..drugim na zegarek (o rany! chyba nawet zeza zrobiłam :D) ale już jestem .... jeszcze godzinkę.... mimi - USG nie robiłam, jak już pisałam wcześniej w poniedziałek mam gastroskopię, pan doktor będzie oglądał mój obolały żołądek...ale od wewnątrz, potem przyjdę do pracy (niestety takie czasy :( ) i odezwę się do Was...szkoda, że nie mam netu w domu... :((( ..może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
patyczak - u mnie tez dzisiaj takie koleji jakby ludziska raz w miesiacu tylko jedli ; świeto , wypłata ... ja dzisiaj przez 10 min. szukałam miejsca na zaparkowanie brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Kropka - czytałam ze bedziesz miała gastroskopie ale to bardzo nieprzyjemnie dlatego pytałam o USG ... ale w gastroskopi bedziesz miała pewniejsza diagnoze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
wiesz mnie tez dwa lata temu tak bolał żoładek i co sie okazało po badaniach ze mam kamien wielkosci ptasiego jaja w woreczku żółciowym :D i miałam nawet miec zabieg ale dalej chodze z klejnotem i jakos dobrze mi z nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem mimi, że to nieprzyjemne....nawet bardzo :((( ale już jestem umówiona z lekarzem będzie dobrze!!!! a co u Ciebie mimi? jakieś ciekawe plany na weekend? ja niestety będę w domku, mój synek ma zakaz wychodzenia z domu - polecenie pani doktor, wczoraj rodzice byli z Nim u lekarza... infekcja górnych i dolnych dróg oddechowych (kurczę chyba już to pisałam....hm...skleroza...cóż to ten wiek :() jutro przygotuję masę solną - jak będzie chciał, aczkolwiek On woli grę na komputerze....oj!!! te dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
uciekam po starego ma dzisiaj imprezke w pracy :P wiec musze go dostarczyc do domu :D widzisz Fabiola jak to jest domowe radio - Taxi i takie wygodne te chłopy jak maja w domu kierowce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Dobrej zabawy Mimi :) Jeśli chodzi o gry komputerowe to mój mąż jest jak dziecko :) trudno go czasami odciągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
plany kropka to mam na jutro takie ze wybieram sie na Marcinki ...imprezka w starym stylu ;P to znaczy ide do dziadka na imieninki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po poniedziałku mimi...udanej imprezki \"w starym stylu\' :) akria- mój mąż też potrafi godzinami siedzieć i grać na komputerze, robi to głównie wieczorem, gdy Mały idzie spać...wówczas ma wolny komuter...mam nadzieję, że kiedy założymy (W KOŃCU) internet, te zasady się zmienią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
akria - moj starszy tak samo lubi grac jak dziecko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
pa pa kropeczko trzymamy kciuki za poniedziałek :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi - to sie jutro zamieńcie rolami i ty pofolguj :D. Dzieki Mimi za wiare w moja córcie , ja tez jej wierze , ale reprymenda musi byc , no i rozmawa \"na temat \" przy okazji. Ciebie tez to pewnie niebawem czeka , jak nie juz. kropka - ja tez w pracy takiego zeza dostaje :D FAbiola - pokaż im , na pewno to pestka bedzie dla ciebie , wiesz co jest najgorsze w jeździe samochodem , te cholerne dziury jak kratery na drogach. Omijac je to dopiero sztuka. patyczak - ja tez sobie bez tego juz nie wyobrazam zycia Akria - po lampeczce winka? A co do perfum bardzo lubie Organze Givenchy, cięzka ale daje malutko i na dłuzej wystarcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki 🌼 ja po mału się zbieram do domku :) w końcu zaczyna się dla mnie weekend :) odezwę się w poniedziałek miłego weekendu dla Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Chętnie Lawinio, zaraz sobie naleję :) Kropka miłego weekendu, do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko mam często tak samo w pracy :D, choc zawsze do czasu Powodzenia i do poniedziałku 🌻 Akria - a jakie pijesz? ja czerwone wytrawne, hmm wolałbym słodkie , ale z braku laku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Juz ma, białe półsłodkie :) Maż ogląda ,,Władceępierścieni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
przepraszam za błedy ale to nie wpływ wina bo dopiero sobie nalałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×