Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość maudie
Akria-wiem co czujesz bo u mnie to samo,ale BĘDZIE OK:),Eternal-witaj :).Wpadnę jeszcze pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ladys 😘 po hmmmm... 3 miesiącach nieobecności znów jestem :) a raczej jesteśmy: Maja i ja :) Majeczka urodziła sie w terminie 12.07.2007, ale punktualna :D o godz.3.55 poprzez cesrskie cięcie. Jej wymiary to 53 cm i 3100 żywej wagi .Poród miał się odbyć siłami natury, ale malutkiej groziła wewnątrzmaciczna zamartwica,bo w pewnym momencie porodu zaczęło jej spadać tętno i lekarze szybko zdecydowali o cc (z czego jestem bardzo zadowolona, bo po 5 godz skurczów miałam już dość porodu). O godz 3.00 wzięłam w końcu znieczulenie (a tu dopiero 3 cm rozwarcia :O )zewnątrzoponowe, ale parę minut póżniej skurcze były tak silne, że tętno zaczęło małej spadać. Byłam przerażona tą systuacją czy nic złego sie nie wydarzy, ale jednocześnie szczęsliwa takim rozwiązaniem. Po porodzie 1 dzien spedziłam pod kroplówką, a po 4 dniach byłyśmy juz w domu. Gorzej wspominam I faze porodu, niz dochodzenie do siebie po cc. Teraz jestem troche wybita z rytmu, poniewaz Maja non stop domaga sie jedzenia i przytulania.... :) Teraz własnie zasneła, ale nie wiadomo na jak długo. Ciiiiii..... Strasznie kochana jest ta moja gwiazdeczka, a martwiłam się że nie będe miała do niej instynktu macierzyńskiego To na tyle dzis, reszte napisze jak znajde wolna chwile Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
Moon-gratuluję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moon GRATULACJE!!! super, że wszystko \"dobrze poszło\". Niech się Mjeczka zdrowo rozwija i mamusi daje pospać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moon 🌼 - GRATULACJE!!!!! Akria 🌼 - nie trać wiary!!!!! Xara 🌼 - spóźnione...ale najszczersze życzenia 😘 pozdrowienia dla pozostałych forumowiczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka - Dzięki wielkie, nic nie spóźnione dzisiaj mam urodzinki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
Xara-wszystkiego naj........naj...........🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale pogoda, miałam iść rano na rower ale zrezygnowałam. podobno ciepło juz do nas napływa, czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !!! U mnie też brzydka pogoda, chodze w swetrach tak zimno :( Oby to ciepło jak najszybciej napłynęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie również pogoda okropna :( najchętniej nie wychodziłabym z domu...deszcz i okropny wiatr...brrr... hm...i też mam nadzieję, że jeszcze lato do nas powróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
Hej,ja mam tylko nadzieję,że jak pojedziemy nad morze to będzie jakaś znośna pogoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Witam wszystkie kobitki, jestem nowa. Bardzo chcialabym znalesc osóbki do pogawędki. Mam 27 lat (mam nadzieje ze mnie zaakceptujecie na tym forum pomimo tego wieku). Jestem szczęśliwą mężatką z 3-letnim stażem z okolic Wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj AN_998! w dzień mało osób tu zagląda - chyba ja najczęściej, reszta pojawia się wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dzisiaj do przyjaciółki na cosmopolitana -polecam, pyszny drink! i jeszcze będzie tiramisu mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
witaj eteral! witaj akria! Szkoda ze jest tak malo was w dzien, ja pracuje od 7 - 15 i wtedy mam czas i dostep do internetu, ale moze zawsze sie ktos znajdzie z ochotka do pogawedki. Jset tu kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
szkoda ze nie ma nikogo - moze jutro rano jak zajrze to ktos będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki! Brr jak zimno nad morzem, ale słonko wychodzi! moze będzie cieplej! Witaj AN_998 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Witaj Xara29! Jesteś na urlopie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na urlopie właśnie, bęe częściej tu zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
to przez tą paskudną "letnią" pogode. Lece do domu, jutro zajrzę do was. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
Hej,witaj AN_998 :) do eternal - my jedziemy nad morze 22 sierpnia do Sarbinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×