Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Hej! U mnie padało przez cały weekend, teraz też pada :( Oby do rana przeszło. Cały weekend spędziłam więc w domu. W dodatku mąż musiał wyjechać. Na szczęście dziś miałam gości i szybko zleciał mi dzień. Teraz mam krótki tydz., w pracy, bo w czwartek Boze Ciało a piątek też mam wolny :) Cieszy mnie to, mam tylko nadzieję, że pogoda się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Trzymajcie za mnie kciuki jutro, będę mieć prawdopodobnie ciężki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u mnie taż pogoda nieciekawa :( po południu zaczęło padać, ja akurat wracałam z pracy, bez parasolki...wyobraźcie sobie jak wyglądałam :D :D :D Akria 🌼 - będę trzymać kciuki :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia mala
jejku jak tu fajnie :))ja tez jestem po 30-tce ...odezwijcie sie pogadac chce jestem pierwszy raz na forum kurcze prawie nie mam czasu tzn.sil wlazic na neta ale sie postaram zagladac bo juz was polubilam teraz spac ide bo o 5.30 wake up wiec buziaki papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki! Akria - oczywiście 3mamy dziś wszystkie za Ciebie kciuki, be good :-) Witam Cię serdecznie Rybko Mała ;-) O! w końcu robi się pogoda!!! superancko, tylko ze mnie trochę zakatarzyło, coś okropnego przeziębienie w upały!! kto to słyszał!! ble :-( Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka:-D U mnie piękne słoneczko...nareszcie...w końcu zbliża się długi, wolny weekend! Będzie działka...grill...piwko...leżaczek...! :classic_cool: 🌻Xaro29...lecz szybko katarzysko...nie daj się choróbsku...!!!😘 🌻Witay...Rybciu mała...miło Cię poznać!!!😘 🌻Akria...miłego leniuchowania w wolny weekend!😘 🌻Kropka71...mam nadzieję,że się nie przeziębiłaś...po niespodziance bez parasolki...!?😘 🌻Fabiola...dzień dziecka u mnie popsuła pogoda...plany mieliśmy plenerowe...tym bardziej,że i imieninki moja pociecha obchodziła...w ten długi wolny weekend wszystko nadrobimy...i może się uda dzieciom wypróbować prezent...basenik...na działce! Daj znać co u Ciebie, ...mam nadzieję,że kryzys minął...!😘 🌻mimi77-29...😘 Dla reszty 🌻 i 😘 Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Witam nowa laseczke :) mała rybke >>>>> ;) U mnie pogoda do bani i tak od soboty leje , zimno i typowo jesiennie :o plany wyjazdowe zostaly przesuniete na czwartek moze pogoda bedzie ....zobaczymy .....W sobote bylismy u znajomych niby fajnie sie bawiłam ale tylko ja:) moj stary mial straszne fochy :) wiec nastepnym razem siedzi w domu i po problemie ;) ....W pracy papieriow całe biurko i jestem zadowolona ze jutro ostatni raz w tym tygodniu jade do pracy ..... Faktycznie Xara dzisiaj ostatni odcinek Magdy M - ciekawe jak bedzie koniec :D moze Twoja historia tez sie tak zakonczy :) Akria - tez trzymam kciuki za twoje sprawy .....pamietaj :) Lenka - miłego odpoczynku ..... Fabiola - jestesmy jeszcze młode babeczki :) :D i szkoda sie irytowac zachowaniem tych naszych plemniczkow :) jak masz jeszcze szanse to korzystaj z życia kobieto ;) Kropeczko - 👄 Dla wszystkich kobitek gorace pozdrowienia w ten chłodny dzien 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za kciuki. Przeszłam dziś trochę bolesne badanie ale wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejkum!! Niestety jestem zakatarzona i nie wiadomo jeszcze jaka!! Do 4 tej rano nie mogłam zasnąć, a potem o 6 tej trza było wstawać :-) ugh! Ale jakoś luz, może dlatego, że mam puste biurko :-) Nie uwierzycie dziewczynki ale dzisiaj po 1,5 miesiąca gadałam przez telefon z Moim Popapranym Panem /Exem?/ A napisałam do niego smsa - taki pretekst - czy wybrałby się na golfa 30go czerwca, bo nasz znajomy organizuje?? wysłałam na niemiecki numer dwa smsy, nieodebrane.. więc na polski numer - odebrane. aha! jest w Polsce....? zadzwonił. akurat wyszłam. oddzwoniłam. gadaliśmy pitu - pitu nawet miło. 15 minut wow! Spytał się co z noclegiem? ja, że golf pod Gdańskiem, więc nie ma noclegów, ale gdyby chciał to mógłby u mnie spać, mam dwa pokoje.. On: wiem ile masz pokoi :-) Ja -no i mogłabym zrobić chiński wieczór, pokazać mu zdjęcia.... On: da mi znać. ale chętnie by poszedł... Potem gadaliśmy o autach. /kupił akurat nowe z salonu, oczywiście mi pokaże, oczywiście poprosiłam czy mi pomoże, doradzi w wyborze jak będę kupować.../ No i tak to.. Lody przełamane, teraz zależy od niego, czy ze chce przyjechać tego 30tego /do 20tego da odpowiedź/ .. no się okaże a tak w ogóle to dzisiaj 3,5 roku minęło jak się poznaliśmy. No to tyle tego na razie!!! ;-) ja tu Wam ładną Love Story pisze.. hihi ciekawe jak się zakończy?? no ale muszę podziałać troszkę, tak sobie myślę, bo nie chcę po latach żałować, że nie próbowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Xaro...zapowiada się piękny happy end...czekam na rozwój tej opowieści...Masz racje,że dajesz sobie i jemu szansę...czasem naprawdę warto!!! Trzymam kciuki za Was...!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim! Wyjeżdżamy na wolny weekend, więc wpadne do Was dopiero w poniedziałek...chyba,że pogoda sie popsuje...mam nadzieję,że dopisze...nawet mąż ma wolne...trzeba korzystać z lenistwa...i słońca! :-D Pozdrowionka dla wszystkich! Po 🌻 i 😘 dla Was kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku witam nową koleżankę :) rybcia mała 🌼 a ja niestety nie mam długiego weekendu :( wszystko się popierdzieliło i muszę w piątek iść do pracy :( ...a miałam takie piękne plany...i pogoda też się poprawiła...cóż...innym razem... lena 🌼 - jakoś mi się udało i nawet katar mnie nie złapał przez ten wiosenny deszcz :) ... Xara 🌼 - ja też jestem ciekawa dalszych wydarzeń w Twoim życiu uczuciowym :) i trzymam kciuki, żeby zakończyło się tak jak u Magdy M. :D Akria 🌼 Mimi 🌼 Fabiola 🌼 Lawinia 🌼 Moon 🌼 ija 🌼 Morgana 🌼 😘 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! U mnie dzis przez cały dzień słoneczna pogoda, wykorzystałam ją na opalanie się i są efekty :) Nawet trochę skóra piecze. Xaro powodzenia :) Fajnie się czyta Twoje wpisy, mam nadzieje, że wszystko się ułoży :) Ja tego typu rozterki przeżywałam już bardzo dawno temu, i słabo pamiętam jak to jest, z mężem jesteśmy już dość długo razem, ponad 10 lat. Czekam więc na dalszy ciąg Twojej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie złotka >>>:) Wrociłam z parku linowego :) z Wisły !!! Jestem cała to znaczy w jednym kawałku z licznymi siniakami :D ręce i nogi mam jak z waty , zmeczona :) ale było warto pokazac młodemu i starszemu ze mamuska jest numer jeden :D !!! Cała ta przygode zakonczyłam na odpoczynku nad Wisła a ze pogoda była sliczna to przywiozłam troche opalenizny ;) aż zal było wracac :o .....Dobrze ze jutro mam wolne :0 bo kosci moje jutro beda wołały napewno o pomoc ..... Uciekam spac a Wam zycze kolorowych snow 👄 i miłego dnia :) http://www.przygodapark.com/park-linowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki :-) ale piękna pogoda! nareszcie nas troche porozpieszcza.. ja wczoraj byłam z godzinkę na plaży, no i jestem troszkę brązowiutka :-) wczoraj dół był /myślałam tylko o Nim../ A dzisiaj.. napisałam z pracki smska.. a po godzince zadzwonił.. pogadalismy sobie pitu - pitu.. z pracy urwałam się szybciutko.. powysylałam znów smski... znów zadzwonił.. /pewno nie chce mu się pisać :-) / Eh kobitki, dopiero teraz zaczyna się prawdziwa walka.. z nimi to trzeba delikatniej niż z jajeczkiem, albo jak z dzieckiem specjalnej troski.. Kurczaki, ja już nie myślalam, że takie bolączki mnie dopadną i rozterki sercowe!!! wydawało się, że związek jest unormowany, stabilny i lekko przykurzony.. A tu nie ma - tak prościutko! ;-) nie myslalam że będę przezywać takie emocje, jak nastka ktora czyta Bravo Girl, albo inne wynalazki.. Odpoczywajcie Kochaniutkie!!! Ja też jutro zrywam się na Wdzydze, nad jeziorko - popływać troszkę żaglóweczką. Duuuże buźki dla Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane.Nie mam kompa w domu od 5 tyg. stad moje milczenie. Teraz korzystam z grzecznosciowego.U mniue bardzo xle-rozstałam się z facetem po 10 latach...dzis w nocy-przegiał na maxa i ja wiem, ze takie sztuczki nigdy sie nie skoncza. Musze zaczac nowe zycie, tylko jak???miałam się na dniach do niego przeprpwadzac, a tu taki numer! Nie mam ochoty na zycie....Nie wiem, kiedy znów wejde na kompa, wiec sie nie gniewajcie, jesli mnie tu nie bedxie...Pozdr. dla wszystkich-i stałych i nowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Net. Życzę, żebyś znalazła w sobie jak najwięcej siły, by przez to przejść. Trzymam kciuki. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thx. Sił zero, zarcia zero, spania zero, jade na prochach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie.U mnie bz, poza tym,ze dostałam prace od wrzesnia....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Net :) Ja dziś w nocy nie mogłam spać i obudziłam sie wcześniej więc tu zajrzałam. Zaraz idę do pracy. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko!Pozdro dla wszystkich:) Miłego dzionka-zmykam do pseudopracy.Akria-thx za gratz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem samiutka na topiku.....dobranocka....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów tylko ja na moim prywatnym topiku;) milutkiego Wam zycze! pa!Anetkom -wszystkiego, co najlepsze-jesli takowe tutaj sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witaj Net :) Co u Ciebie? Już lepsze samopoczucie? U mnie słonecznie ale ciągle przechodzą ciemne chmury więc może popadać. Sprządam, piore i takie tam domowe zajęcia . Jutro niestety muszę iść do pracy :( Tak jakoś wyjątkowo, na kilka godzin, bo weekendy mam wolne. Miłego odpoczynku. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka dziewczynki! Jakoś ostatnio brakuje czasu na klikanko...zaczęłam pracować! Pozdrowionka ! Dla wszystkich 🌻 i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko! Akria-samopoczucie lepsze, bo prochy mocne:) ....Lenko-gratulacje z powodu podjecia pracy.Pozdr. wszystkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogney
Witam wszystkich!!! Weszłam sobie tu pierwszy raz i nie bardzo wiem na czym tu rzecz polega,ale pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejkum dziewczynki!!! po braku wpisów na topiku widzę, że wszystkie mocno są zagonione. Ja też, za tydzień mam rozmowę kwalifikacyjna - taki egzaminek jeden..eh! to mnie nakręca stresssssowo, ale co tam? za tydzień juz będzie po.. :-) i będę żyła sej dalej, nie zaleznie od przebiegu i wyników ;-) Stressowo przez to wszystko nakręca mnie też wiadomo Exio - chociaż cały czas jesteśmy na smsach, wymieniamy informacje kilka razy dziennie. Nawet udalo mu się przekazać mi \"pyszczki\" całe dwa razy, no reewelacja!!! hehe. Nie wiem czy się zobaczymy 30tego czerwca na golfie, jeszcze nie mam wiadomości... Ale powoli mi się odechciewa wszystkiego, jego też... Co stres robi z człowiekiem!! ?? Ale weekend wyszłam na impezke - urodziny mojej psiapsióły wyprawiane łącznie z jej Nowym Facetem /u Niego a co? i tylko Jego Znajomi/. Miło było, ale ostatnio to jestem jakaś wycofana i raczej patrze na towarzystwo pod względem badań socjologicznych ;-) Ponoć to ja byłam przez ten tydzień pt. bez kija do mnie nie podchodź, tak mi powiedziała psiapsióła, która non - toper się mna mnie fochowała o coś... tak to przez PMS jak twierdziła później ;-) Kolejna psiapsióła ciężko zakochana i znalazła Pana Którty Będzie Jej Mężem /dodam że kolejnym, chociaż się jeszcze nie rozwiodła, mimo separacji od 7lat../ Kurna, a co miłość robi z kobietą!!! to też człowiek :-) :-) :-) Net - 3maj się i uśmiechnij chociaż trochę, tego kwiatu, aż pół światu.. to radzi Ci taka jedna :-) o kurcze radzę, jakbym sama nie chodziła często zdołowana przez tego Chłopa Z Którym Miałam Być Do Końca Swych Dni.. eh! Pozostałe kobitki pozdrowionka i buziaki. :-D Czy już myślami jesteście na urlopikach?? jakie plany wakacyjne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Adorator mój jeden wyjechal na urlop, więc mam trochę luzu od niego ! ;-) hihihaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×