Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Witajcie :) Jestem juz po Magdzie M :) Fajny dziewczyny ten Piotr ;):D miodzio :) kiedys podobał mi sie Waligora ale teraz jakis dziadzio sie z niego zrobił :o....boska jes tez ruda :) Akria - ja tez w sobote byłam na giełdzie kwiatowej i kupiłam kwiaty typowo balkonowe surfinie i pelargonie , petunie i wiele innych ....wybor taki w kwiatach jak dla mnie istne szalenstwo ja uwielbiam kwiaty ......w ogrodzie brak miejsca na krzewy teraz wiecej rozdaje znajomym niz kupuje .....planuje na tarasie załozyc zielnik z ziołami moze sie wybiore w sobote ..... Xara - fruwaj , fruwaj a jak !!! eeeh faceci do nich to trzeba duzymi literami jednak mowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! Dzięki za wsparcie dziewczynki🌻🌻🌻 Trzymam się jak mogę,dostałam dla nas skierowanie do szpitala zakaźnego na badania, tak w razie czego mamy zrobić,dla świętego spokoju i bezpieczeństwa! :-( Niestety...teść ze szpitala już nie wróci...prawdopodobnie będą amputować nogi....znaleźli też raka w płucach i przerzuty w nadnerczach...nie dają szans na wyzdrowienie...do domu nie wróci ze względu na moje dzieci,zakaz od lekarza,ewentualnie, trafi do hospicjum! Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ! Lenka - kurcze jakas lawina problemow spadł na rodzine :o ja tez tak mam ze jak sie sypie to wszedzie i wszystko :) żal mi i Ciebie i tescia ....ale pamietaj mozesz nam o wszyskim pisac to czasem pomaga ....przesyłam 👄 :) U mnie dzisiaj dalej parówa i brak deszczu 😭 ja dzisiaj cały dzien za kierownica jestem wykonczona .....stopy jak balony przez ta temperature w samochodzie :)..... Dziewczyny a tak z innej beczki zapytam :) moze znacie jakis super srodek przeciw komarą ? musze chyba przyprowadzic jakiegos szamana ;) mam juz dosc tego bzyczenia po nocach :) a rano wstaje cała w bablach 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! U mnie wciąż strasznie duszno :( W taką pogodę nie chce się pracować. Tu, gdzie mieszkam na szczęście komary się jeszcze nie pojawiły. My dopiero zaczynamy urządzać ogród, troche za późno się w tym roku wzięliśmy, bo na zasadzenie niektórych krzewów, które nam się podobają jest już za późno. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktoras ma ochote na zimne z pianka ;) jestem dzisiaj sama z małym :) mąż wyjechał wroci dopiero jutro ...... jejku jaki przyjemy wiatr i zimne piwko .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie napiłabym się piwa lub wina ale jestem na antybiotykach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ! ale moze innym razem zaprosze na piwko.... szybkiego powrotu do zdrowia Akria :) uciekam spac babeczki ;) miłego dnia zycze ...... i ja 73:) ,Fabiola , Lawinia , Net , Moon - oj macie minus dziewczyny :o :D pozdrowienia tak jak zawsze dla wszystkich 👄 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wieczora wpadłam, i chciałam bardzo podziękować za słowa otuchy! Przyda się wsparcie...aż się boje tych badań!!! Dobrej nocki miłego dzionka! 🌻pozdrowionka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Lena trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze. Dziś trochę się opalałam, ok. 2 godziny. :) ale rezultatów wielkich nie widać. mam jasną karnację i trudno się opalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! 🌻Akria...bardzo dziękuję!Obym ja mogła do tego tak optymistycznie podejść! Co do opalania...to ja też jestem biała jak mąka, ale opalam sie szybko...niestety...na czerwono!!! 😘 Dla wszystkich po 🌻 Pozdrowionka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌼 Xara 🌼 - znalazłam Ciebie na zdjęciu... :) w domku internet chodzi jak czołg :( dopiero w pracy na spokojnie i dokładnie obejrzałam zdjęcia..... Mimi 🌼 - dzięki za pozytywną enerię i poproszę o jeszcze.. :) co do komarów - w domu otwieram okno, ale wcześniej włączam Raida i jestem zadowolona :)...a zimne z pianką???? z chęcią !!!!!!!!!! lena 🌼 - trzymaj się... dzisiaj znowu pędzę z małym do Mc Donalds\'a, kolejne urodzinki, tym razem kolegi, prezent kupiony...i po południu dzieciaki będą imprezować :) może zajrzę wieczorkiem pozdrawiam 🌼 i wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! U mnie pogoda dopisuje, słońce i od dłuższego czasu ani kropli deszczu. Dużo czasu spędzam na świeżym powietrzu, mniej przy komputerze i sądząc po pustkach tu panujących chyba większość też korzysta z pogody. Miłego tygodnia :) 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 to jest tak jak Akria 🌼 napisała....pogoda dopisuje :) więc częściej przebywamy na świeżym powietrzu :) całą sobotę, od rana do wieczora, spędziłam nad jeziorem :) pogoda dopisała więc nabrałam trochę brązowego koloru skóry :) dzisiaj pewnie też nie będę siedziała w domu, słoneczko grzeje, że aż żal siedzieć w pracy,.... wybiorę się więc z rodzinką na działkę... połączę przyjemne z pożytecznym :) pozdrawiam Was słonecznie i gorąco 🌼 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka, pogoda się popsuła a tu nadal puchy...!? Szkoda...pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski:) Jejku - tyle czasu mnie nie było, że aż czuję się jak nowa w tym gronie:) Nie mam wprawdzie jak uzupełnić zaległości i przeczytać zaległych wpisów bo chyba trwałoby to tydzień. Widzę jednak na tej stronie, że jakieś problemy sercowe i jakaś choroba:( Bardzo mi przykro:( Od razu hurtem powitam nowe koleżanki 🌻 i uściskam stare 🌻. Chciałam się też pochwalić, że wreszcie zdałam egzamin (za trzecim razem) i mam upragnione prawko:) W poniedziałek odebrałam i tego czasu po pracy nie robię nic innego tylko jeżdżę:) Teraz też właśnie wróciłam z miasta. Musze się w końcu wprawiać:) Z dzieckiem bym wprawdzie jeszcze nie odważyła się jechać, ale pieska już wożę i dziś nawet odważył się ze mną pojechać kolega:) Starego nie liczę bo on jako obstawa na mojej pierwszej jeździe bez L-ki ze mną jechał oczywiście:) Dobrej nocki Laseczki i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka wszystkim! U mnie jakos leci...my jesteśmy zdrowi...teść w szpitalu czeka na przejście do hospicjum! Ja latam i załatwiam mnóstwo spraw a do tego \"główka\"szwankuje! Aby do przodu...życie toczy się dalej! 🌻 Fabiola...GRATULACJE...! 😘 Dla wszystkich🌻 i 😘 Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Fabiola miło, że wróciłeś do nas :) Gratuluje prawa jazdy :) Też chciałabym już mieć. Narazie jednak nie moge pozwolić sobie na zbędne wydatki. Jeśli tylko inne sprawy - ważniejsze się ułożą to zaraz pójdę na kurs. U mnie popsuła sie pogoda, ochłodziło sie i pada, mam nadzieje, że to krótkotrwałe pogorszenie pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Fabiola 🌼 !!!!!!!!! gdzieś Ty się podziewała przez ten cały czas???? no i oczywiście GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! :D lena 🌼 - trzymaj się.... jutro Dzień Dziecka :) mój mały ma mnóstwo pomysłów...o rany!!! gdybym chciała je wszystkie spełnić, musiałabym wziąc tydzień urlopu :) ale mam nadzieję spełnić chociaż kilka Jego zachciewajek :D a Mimi 🌼 gdzie znowu przepadła??? :( idę spać dziewczyny 🌼 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :D ! Co u Was drogie kolezanki ? Akria - u mnie pogoda tez chłodniejsza ale troche odpoczynku sie przyda od tych upałow .....ale licze ze w sobote pogoda wroci do 25 stopni .... Kropeczko - ja tez siedze w ogrodzie i łacze prace społeczne ;) z rekreacja ....napisz jak synek :) bo to juz za dni pare konczy chyba przedszkole .....jejku - pewien etap zyciowy sie konczy a nowy zaczyna :) Witaj wesoła szkoło !!! :) Lenka - jestem pełna podziwu dla Ciebie :) tyle spraw zwaliło Ci sie na głowe ......dobrze ze jestescie zdrowi a reszta jakos sie ułozy :) Xara - nic jakos nie piszesz kobitko co tam nowego u ciebie .....jakies zmiany moze ;) ? My tu wszystkie czekamy i kibicujemy na jakies Love story ;) :D a tu cisza nad morzem :D Net- gdzie jestes ? wiem wiem masz mniej czasu napewno na pisanie przez prace ale moze cos skrobniesz co słychac :) nad Soła i Koszarawa .... :) ija 73- a Ty gdzie sie ukryłas co ? :) juz mi tu pisac jak było nad morzem :) Fabiola - :) Lavi - :) No to wszystkie wywołane do odpowiedzi ;) - :) asystentka Giertycha :D P.S U mnie jako - tako czyli po japonsku :) dom , praca i sprawy codzienne . Pozdrawiam Was goraco i kwieciscie 🌻 🌻🌻 to piwonie z mojego ogrodu :D a pachna az sie w glowie kreci .... napewno czujecie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko - Ty wiesz jakie moj mały ma pomysły na dzien dziecka :) pełna lista ! od korkow do pilki noznej po wspinanie sie w parku linowym - małpim gaju :o hmmm wysle mojego łosia z nim i juz ;) nic ja tez uciekam spac - kolorowych zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z okazji dnia dziecka dla wszystkich dzieci - duzych i małych najlepsze zyczonka :-D Ruch sie zrobił na topiku i dobrze ;-) U mnie jak zwykle tempo życia szybkie.. dobrze, że maj się kończy :-) zobaczymy co czerwiec przyniesie?!? W weekendzik znowu mały melanżyk był :-) wpierw na plaży w sobotę byliśmy ekipą /od 1go adoratora czekoladki dostałam/, potem wypad do knajpo-restauracji - takiej kultowej co raz na 5 lat wystarczy tam przyjść i nic się nie zmienia.. dancing hehe /dostałam 3 wielgachne róże, ah ten maj :-) /. Wieczór skończył się.. w niedzielę w południe.. wschód i poranek na plaży /znów róże/.. ale to wszystko dla mnie nieważne.. w poniedziałek dostałam smsa od Exia, poszła wymiana milutkich smsków przez cały dzień.. potem ucichło.. wtorek czekalam, w środe w końcu się doczekałam :-D A! wygrałam zaproszenie na jutro do teatru muzycznego w Gdyni na \"Szalone nożyczki\" ide jutro z kumpelą, może pódzie z nami 2kolegów /kumpela ma Panów wyciągnąć/. Dzisiaj znów czekalam na smska, ale jestem jakaś spokojniejsza.. u Mego Byłego Pana w smsach zaczynają się pojawiać zwroty pt: dzieciaku, dobrej nocy koty /to do mnie i mej kici :-) / Jakiś postęp.. Padają też pytanka - czy pokaże mu zdjęcia z Chin? tudzież wspominki.. Ostatni raz na sztuce byłem z tobą.. Eh i tak to :-) ogólnie czekam na zakończenie tej Love Story w jakiś sposób, ale narazie muszę czekać.. Naszczęście na codzień dużo obowiązków: praca, zakupy, sprawy na mieście, opieka nad chatką i kotem psiapsióły.. itp. więc czas zaiwania. No i dobrze! Miłego Świętowania Dnia Dziecka dla Was i Waszych Pociech :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka ze słonecznej Wawy! :-D 😍DLA WSZYSTKICH NASZYCH POCIECH MNÓSTWO ŁAKOCI,...ZDRÓWKA....RADOSNYCH UŚMIECHÓW NA BUŹKACH I ...SPEŁNIANIA PRZEZ RODZICÓW ICH WSZYYYSTKICH ŻYCZEŃ😘 🌻🌻🌻 Dla wszystkich dzisiejszych solenizantów: 😍Kubusiów i Konradków wszystkiego NAJ...NAJ...NAJ...!!! 😘 Dla Was 🌻 i 😘 Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla SŁodziakow - Dzieciakow dużo radosci i buziakow przesyłam 👄 zeby pamietały same dobre chwile z dziecinstwa :) :) :) Wam kobietki życze w Dniu Dziecka samych słodkosci bo tak naprawde wszyscy jestesmy dziecmi dla naszych rodzicow , dziadkow - duza buzka !!! 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko dostało juz to prezenty :) a jutro zabiera matke 30- letnia na wspinaczke na liny do Wisły ;) mam nadzieje ze wroce w jednym kawałku :D .....dzisiaj byłam u kolezanki ktora ma rocznego synka :) kochane takie malenstwo :) i az rodzi sie pytanie czemu tak szybko rosna te pociechy :) Wiec tym ktore sie staraja czy mysla o dzieciach zycze powodzenia 👄 P.S Moon - jak malenstwo ? jak Ty sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie czeka jeszcze ciacho i lampka wina ;) istne szalenstwo :D licze na jakies upojne chwile :D Miłego wieczoru laseczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! U mnie wciąż kiepska pogoda :( Ja też chętnie bym napiła się wina ale narazie nie mogę jeszcze, w niedzielę się napiję :) Mimi ja właśnie myslę o dzidzi, staram się ale nie wiadomo czy się uda. Odwiedziła mnie dziś siostra, trochę poplotkowałyśmy. Powsadzałam kilka roślinek przed domem i w tym roku już nic nie sadzę, jedynie kwiatki porozsadzam, bo rosną za gęsto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Jak minął Wam Dzień Dziecka?:) Prezenty były (dane i otrzymane)?:D Dziękuję za gratulacje:) Teraz, po tygodniu jeżdżenia, nie wiem jak mogłam dotąd żyć bez prawka, hehe;) A tak na poważnie to odczuwam po prostu jak ogromne poczucie wolności i niezależności ten kawałek plastiku daje. Za to mój związek, dla równowagi, przeżywa poważny kryzys. Właściwie nie wiem czy mogę mówić o zwykłym kryzysie - po prostu doszłam do momentu, kiedy już mam dość na tyle, że nie chcę dłużej tego ciągnąć. Właściwie to nie ma, na dzień dzisiejszy, dziedziny w moim życiu, która byłaby udana. Generalnie dno i wodorosty. Oczywiście oprócz prawka;) Taki lajf. Miej niedzieli Laseczki:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej niedzieli!! Ja w piątek ze znajomymi byłam na spektaklu \"Szalone Nożyczki\" wysmiałam się za wszystkie czasy. Weekend siedzę w domku i rozmyślam. Ciesze się, że jutro poniedzialek i do roboty pójdę. Mam dość myślenia.. myslę tylko o Moim Chłopie. Adoratora w sobotę pogoniłam, chciał wpaść i porozmawiać.. nie miałam siły na rozmowę :-( Fabiola - ja też miałam kryzys i moment, że miałam dość i nie chcialam tego wszystkiego ciagnąć.. A teraz? waruje przy komórce jak pies, w oczekiwaniu na smsy /wymieniamy je/ i od treści albo szybuje w niebie, albo spadam w dół.. teraz jestem raczej w dole.. Zwariuje niedługo.. ile można zyć w zawieszeniu??? nie wiem czy jesteśmy razem, albo będziemy jeszcze, czy to się skończyło.. :-( Szkoda, że nie można pstryknąć od tak w palce i się odkochać na zawołanie.. Mam nadzieje, że happy endy nie tylko w tv się zdarzają.. eh :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ..jak szybko mi ten weekend mija.... :( :( Dzień Dzieecka przebiegł zgodnie z wcześniejszym planem, a mały był zadowolony - to najważniejsze :) wczoraj byliśmy nad jeziorem, mimo, iż pogoda się zepsuła (na szczęście nie padało) :( czas spędziliśmy miło....na świeżym powietrzu, grill, piwko, ognisko :) ....i to lubię.... a dzisiaj wegetuję :) Mimi 🌼 - synek ma lepsze i gorsze dni (jak wszyscy), aczkolwiek ostatnio się buntuje, chce udowodnić, że to On we wszystkim ma racje i mamy robić tak jak On chce.... ale to chyba taki okres - bunt!!! mam nadzieję, że nie potrwa długo.... podrawiam Was dziewczyny goroąco 🌼 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×