Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Popieram. Ja uszłam z życiem tylko dzięki instruktorowi :) chociaż miałam wątpliwości, co do jego wieku (podeszły) i stanu (\'po spożyciu\"). Ufff, ale traumatyczne przeżycia, co ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki - no faktycznie trauma ;-) Ogólnie nie jestem zwolenniczką uczenia sie jakiejkolwiek dyscyplin y sportowej od męża, koleżanki, czy znajomych, ponieważ każdy ma swoje własne przyzwyczajenia, czy nawyki, które służą jemu, a niekoniecznie mi. Poza tym, nie wiadomo, gdzie ci ludzie sie uczyli, bo jak sami, to pewnie robią mnóstwo błędów, więc po co ich sie od razu uczyć. Dobry instruktor to właściwie 70% sukcesu i szansy, ze polubisz i nauczys sie danej dyscypliny :-) Dlatego zawsze nowych rzeczy uczy mnie fachowiec, bo to się opłaca :-) Poza tym, jak znam życie znajomy, czy mąż zaraz sie irytuje, ze coś nie wychodzi, a instruktor w cenie gwarantuje "anielską" cierpliwość :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Miki to chociaż trochę już próbowałaś. Dzięki dziewczynki za pomoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3Dwóm przyjaciółkom po długich namowach, udało się wreszcie przekonać mężów, żeby zostali w domu, a one same wychodzą na kolacje do knajpy,żeby przypomnieć sobie dawne czasy. Po zabawnie spędzonym wieczorze, dwóch butelkach białego wina, szampanie i buteleczce wódki opuszczają restaurację całkowicie pijane! W drodze powrotnej obie nachodzi nagła potrzeba, może dlatego ze dużo wypiły. Nie wiedząc gdzie iść się > > wysikać, jedna mówi do drugiej: > > - Wejdźmy na ten cmentarz, tutaj napewno nikogo nie będzie. > > Wchodzą na cmentarz, najpierw jedna ściąga majtki, sika, wyciera się tymi majtkami i oczywiście je wyrzuca... Widząc to, druga od razu sobie przypomina, ze ma na sobie drogą markową bieliznę od męża i szkoda by ją tak wyrzucić. Ściąga więc majtki, wkłada je do kieszeni, sika i zrywa kokardę z pierwszego lepszego wieńca, żeby się podetrzeć. > > Na drugi dzień mąż pierwszej, dzwoni do męża drugiej: > > - Jurek, nawet sobie nie wyobrażasz co się stało! To koniec mojego małżeństwa! > > - Dlaczego? > > - Moja żona wróciła o 5 rano kompletnie pijana i na dodatek bez majtek! Od razu wywaliłem ją z domu. > > Na to drugi: > > - Marek, to jeszcze nic, wiesz co wykombinowała moja! Nie tylko przyszła pijana i bez majtek, ale miała włożoną w tyłek czerwoną kokardę z napisem: \"NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNIMY, ŁUKASZ, IGNAŚ, STASIEK I POZOSTALI > > PRZYJACIELE Z SIŁOWNI\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>SZKOLENIE DLA MĘŻCZYZN >> >>Organizacja \"KOBIETY\" ma zaszczyt zaprosić na wieczorne zajęcia >podyplomowe dla mężczyzn. Wstęp wolny \"Tylko dla mężczyzn\"! Kurs jest >dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia: >> >>DZIEŃ PIERWSZY >> >>1. JAK WYKONAĆ KOSTKI LODU >> Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacją >> >> 2. PAPIER TOALETOWY - CZY SAM WYRASTA NA TRZYMADEŁKACH? >> Dyskusja >> >>3. RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE, A PODŁOGĄ >> Ćwiczenia praktyczne (z pomocą zdjęć i wykresów) >> >>4. STATKI I SZTUĆCE; CZY LEWITUJĄ SAMODZIELNIE DO ZMYWARKI LUB ZLEWU >> Debata panelowa z udziałem ekspertów >> >> >> >> 5. PILOT DO TELEWIZORA >> Utrata pilota - linia pomocy i grupy wsparcia >> >>6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY >> Otwarte forum tematyczne - strategia szukania we właściwych miejscach, >tj. przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania >> >> >> >>DZIEŃ DRUGI >> >>1. PUSTE KARTONY I BUTELKI: LODÓWKA, CZY KOSZ? >> Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne >> >>2. ZDROWIE: PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROŹNE DLA ZDROWIA >> Prezentacja PowerPoint >> >> >> >> 3. PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI PYTAJĄ O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIĄ >> Wspomnienia tych, którzy przeżyli >> >>4.CZY MOŻNA SIEDZIEĆ CICHO GDY ONA PROWADZI? >> Ćwiczenia na symulatorze >> >>5. DOROSŁE ŻYCIE: PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJĄ MATKĄ A TWOJĄ >PARTNERKĄ >> Ćwiczenia praktyczne z podziałem na role >> >>6. JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM W ZAKUPACH >> Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja, techniki oddechowe >> >>7. ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓŹNIENIA >> Prosimy o przyniesienie własnego kalendarza i telefonu komórkowego - >ćwiczenia praktyczne >> >>8. TECHNIKI PRZEŻYCIA: JAK ŻYĆ BĘDĄC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE >> Dostępni indywidualni psychoterapeuci >> >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy, szkolenie bomba:D a ja krótko ( i brzydko;) ): Przed ślubem mi mówiłeś, że jestem dla ciebie słońcem tego świata, a teraz stale w barze siedzisz ! - Ty głupia kobieto... to logiczne. Słońce - upał. Upał - pić się chce... - Name ? - Abu Dalah Sarafi. - Sex ? - Four times a week. - No, no, no... male or female ? - Male, female... sometimes camel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy, niezłe, niezłe.... Zwłaszcza punkt czwart dnia pierwszego i punk czwarty dnia drugiego :) Martoanno, sometimes camel :)) leżę i zataczam się ....... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
Witam dawno mnie nie było ale w pracy internetu a w domu brak czasu :(:( wiecie co człowiek w potrzebie ma przyjaciól na których może polegać:) Jak sie okazało ze z domem i kredytem kicha - moja przyjaciółka zadzwoniła do naszej znajomej która kupuje koło niej działke 28 a i zeby nam odsprzedała 8a - no i wiecie co powiedziała ze komu jak komu ale nam zawsze!! wiec chyba sie bedziemy budowac ! bo działka jest za 20 tyś! tylko ! a na budowe dostaniemy 250 to nam wystarczy! Trzymajcie kciuki w piątek bo kobita co sprzedaje działke idzie do wujta o pozwolenia na budowe bo jej obiecał ! jak dostanie to za tydzien kupuje działke ! no i bede obok miała 2 ginekologów( poród w domu:):) może:) Jak widać z każdej beznadziejnej sytuacji jest wyjscie!:):) A ja jeszcze berdziej nabrałam wiary w ludzi! Aha jutro obiecuje ze przeczytam wszystkie zaległości ale teksty o facetach sa super!! !! miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosku, oczywiście kciuki trzymam nadal i niech się wszystko dobrze toczy !!! z tymi \"beznadziejnymi\" sytuacjami to prawda święta, bo >:):):):):):) dobrego dnia wszystkim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.... wywaliło mi: \'\" bo gdy Bóg dzwi zamyka, to otwiera okno \" :):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!!!! Właśnie, Kiedyś to chyba zamknęli w tej pracy i nie puszczają do domu ;) Już na początku miała kupę roboty teraz pewnie nie w głowie jej zaglądanie do nas. ;) Narty - miałam kiedyś jak miałam z 5 latek ;) :p I jeszcze wtedy śnieg padał do pasa (tak ja to pamiętam ;) ) Za dużo wczoraj napisałyście i.............. nie mam teraz czasu na pisanie do was bo miałam zaległości. Tak więc kończę i tak myślę pewnie odezwę się w poniedziałekb bo mam grafik napięty ;) :p Bo tak to jest jak sie pracuje do wieczora to w weekend trzeba nadrobić (kolejne) zaległości i pokazać się znajomym. Wiecie co wczora spotkalam koleżankę ze szkoły podstawowej. Jezu kochany nie widziałyśmy sie kupę czasu. Jst mała, drobna i.......... uczy chemi w liceum. Pierwsze moje pytanie czy nie wchodzą jej na głowę bo żadkością jest żeby nauczyciel wyglądał jak uczeń ;) Zaczęła się tylko śmiać. Stwierdziła, że nie ale nie chciała powiedzieć co się wyprawia na lekcjach a zapewniala, że wiele. Nadwyrężyłam czas tak więc uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki, pozdrawiam z pracy gdzie nie mogę odtwarzać;) zaraz wychodzę w teren, pozdrówka !🌻 ps.pogoda boska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko właściwie już było.... Tajemnicą pozostaje Niepowtarzalność...każdego człowieka i każdej chwili. Nigdy nie było i będzie kogoś takiego jak Ty, jak ja, takiego dnia jak dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo to ładne Szkatułko:) Pozdrawiam Was Dziewczynki. Validos, no to będziemy się kontaktować, ja też nabyłam działeczkę , w przyszłym tygodniu wybieramy się do notariusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDAŁAM!!! ZDAŁAM!!! ZDAŁAM!!! :) :) :) :classic_cool::classic_cool::classic_cool: :) :) :) JESTEM KIEROWCĄ :) :) :) YES! YES! YES! (jak mawiał kaziu m.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIKI-GRATULACJE!!! :):):) Pozdrawiam Was dziewczynki 🌻 Odpoczywajcie w weekennd - nareszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIKI G R A T U L A C J E G R A T U L A C J E G R A T U L A C J E :):):):):):):):) WSZYSTKIM WSPANIAŁEGO WEEKENDZIKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Jak to miło przeczytać, że ktoś za mną tęskni 🌻:) NIkt nie zamknął mnie w pracy, choć ruch się zrobił znacznie większy w pracy i faktycznie \"wsiąkam\" tam czasem na długo:). Miki, bardzo serdecznie gratuluję, przede mną wszystkie trudy zdawania, więc za jakiś czas to ja będę prosić o kciuki w tej sprawie:), bardzo się cieszę, że zdałaś. :):):):):):) NIe było mnie u Was tydzień, ale...po pierwsze miałam kłopoty z netem, a po drugie jestem w siódmym niebie!!!!, mój kochany mąż jest od poniedziałku na miejscu, pracujemy oboje dużo, ale nareszcie spełniło się moje marzenie i widujemy się codziennie!!!!!!!!!!!!!, w ogóle dużo się dzieje-kupujemy autko i mieliśmy trochę załatwień u dealera, jazdy próbne itd:) no i jeszcze jedna dobra zrecz się wydarzyła, budowa naszego mieszkanka ruszyła w tempie dość żwawym:):):):) Jeszcze nie zdążyłam nadrobić zaległości tygodniowych lektury naszego forum:), ale wbrew tutjeszym podejrzeniom, nie mam zamiaru Was opuścić:):):), a jak na razie wszystkie Was bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego co dobre. Zauważyłam, że w ogóle dużo zmian zaszło podczas tego tygodnia u nas, zyczę nam wszystkim, żeby tylko tak dalej wszystko rozwijało się we właściwym kierunku:):)):):) Buziaki🌻 Wasza Kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
mikimaus - gratuluje bardzo bardzo! dziewczyny mam pytanie ostatnio wiesz mi sie gg -do mnie mozna pisac ale ja nie moge wysłac wiadomości!! moze któras to miała i sie z tym uporała:) AHA nasza działka bedzie udowlana w 2008 -znowu nie wiem co robić! budowalibysmy sie koło naszych znajomych! wiec moze warto poczkac! to dom na całe zycie! 2 lata sie przemęczymy! Miłego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku witaj!!! Najpierw odpowiem na pytanie dotyczące gg, nie wiem jak to teraz jest, bo wieki już nie używałam gg. A teraz coś donośnie działki. NIe jestem jakimś ekspertem w sprawach budowlanych , czy w sprawach nieruchomości, ale ktoś wprowadza Cię w błąd. Po pierwsze o tzw WZ i ZT decyduje nie urzędnik gminny, a wydział architektury, któremu podlega dany teren, na którym znajduje się działka, natomiast czymś jeszcze innym, co należy załatwić wcześniej jest tzw. odrolnienie działki, czyli jej ubudowlanienie. Jeśli jesteście zdecydowani na tę działkę, to proponowałabym poradzić się w urzędzie, czy istnieje możliwość odrolnienia działki (dużym atutem w ubudowlanieniu jest sąsiedztwo działek budowlanych lub domów) i kupno teraz, gdyż działki rolne są dużo tańsze niż te same po przekształceniu na budowlane (warto samemu odrolnić, bo kto wie, czy cena po ubudowlanieniu się nie podniesie), na to się czeka i myślę, że obecnie nikt dokładnej daty Ci nie poda kiedy działka stanie się budowlaną. Kolejną sprawą na drodze do budowy jest tzw. WZ-ka. Na to ostatnimi czasy w okolicach Krakowa czekało się ok. 10 miesięcy. Z tym jest o tyle trudniej, że trzeba się dowiedzieć, czy teren na którym chcesz się budować nie jest obięty planem zagospodarowania przestrzennego, jeśli nie, to możesz starać. Generalnie powinno się przedstawić projekt domu, by uzyskać WZ, ale różnie bywa, w zasadzie z tego co wiem, ludzie pzredstawiają projekt obejmujący ilość kondygnacji, rozległość domu na działce no i miejsce usytuowania go na działce. Do WZ-tki też trzeba z tego co wiem mieć możliwość doprowadzenia przyłącz mediów do działki. Rozważ wszystkie za i przeciw, idz do wydziału architektury, albo poradz się jakiegoś architekta, sama najlepiej dowiedz się jaki będzie realny czas oczekiwania do mozliwości rozpoczęcia budowy i zdecyduj. Piszę to wszystko, gdyż mam wrażenie, że ktoś informuje Cię stosując daleko idące uproszczenia, a to może działać na Twoją niekorzyść. Trzymam kciuki i pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki:):):) Miłej niedzieli:) Wasza Kiedyś🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
dzięki kiedysiu-:) wiesz sprawy z działka nie sa takie łatwe! musze sama jechac i sie dowiedziec co i jak zeby sie nie zawieśc potem ze sie cos nie da! zobaczymy jak to bedzie! szczeże- myslałam że to wszystko jest łatwiejsze-tzn z własnym M:(:( A ja już siwieje z tego wszystkiego! ale moze damy rade! Całuski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku, nie ma za co:). Co do trudności z własnym M, to zgadzam się z Tobą, jestem w podobnej sytuacji do Ciebie (mam na myśli oczekiwanie i załatwienia) i chyba łatwiej jest z mieszkaniem (odpadają załatwienia dotyczące terenu). Dziewczyny, jednak nawet z mieszkaniami też jest ciążko, juz pomijając cenę. U mnie od podpisania umowy rezerwacyjnej na mieszkanie upłynęło 11 miesięcy, nim rozpoczęły się wykopy właśnie ze względów urzędowych..... Całe szczęście już się wszystko rozpoczęło. Validosku, ściskam za Ciebie kciuki i życzę Ci wytrwałości, bo w załatwieniach mieszkaniowych potrzeba jej sporo. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!!!!!! Ja na sekundkę bo akurat musiałam włączyć kompa i mąż na 10 minut mi uciekł ;) Zaraz lecę robić obiadek oczywiście na jutro bo muszę iść do pracy na 6 rano :o i mój wilkołak nie miał by co jeść jutro a sama nie wiem o której wrócę bo czeka mnie mnustwo pracy. Miłego końca już (niestety) weekendu. Nacieżcie się sobą w domciu bo przed nami dłuuuuuuugi tydzień do następnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno!!!! Miki GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 No to na naszych drogach mamy następnego kierowcę!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki gratulacje! :) To teraz tylko trzeba postarać się o mały pojazd ;) no a może duży? Kto co woli :) Mi marzy się duże autko, moze z czasem mąż mi na takie wymieni. Kiedysiu cieszę się, że masz już męża przy sobie :) Mój niedługo wyjeżdza na niecały miesiąc i może wtedy jesli nie bedę miała zadnych zleceń to pojadę do rodziców. Mieliśmy wczoraj i dziś córkę męża, właśnie pojechał ją odwiezc. Wczoraj też byli u nas znajomi na kolacji, więc było wesoło. Ach i jest piękna pogoda:) Zaliczyliśmy długi spacerek :) Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie się szczęślwie \"weekendujemy\" widzę;):):):) u nas było rodzinnie:) a ja znów w drodze powrotnej między dawnym, a obecnym domem poczułam ten rodzaj szczególnego wzruszenia, no i łzy się w oku zakręciły.....Dziewczyny, które opuściły dom rodzinny wiedzą o czym piszę...:) Takie szczęśliwe a bolesne zawieszenie między szczęściem, z którego wyszłyśmy, a tym, które nas wezwało, za którym podążyłyśmy i które właśnie budujemy wspólnie z naszymi mężczyznami...:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×