Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Marto, musialam na moment odejść od kompa, ale.... dopadłam Twojej drugiej stronki i powiem i, że ja również jestem wagą, tak jak TY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto, skoro jesteś bawołem, to znaczy, że już stosunkowo niezbyt daleko do Twojego roku:):):):) Szykuj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam, dlatego podrzucam jak waga wadze;);) jak dla mnie dużo tu racji. a skoro Mąż byk to Wam obojgu patronuje Wenus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się Marto:))):). Mam nadzieję, że po dwudziestu paru latach będę mówić to samo, ale jak na razie twięrdzę, że wadze z byczkiem jest naprawdę dobrze:)::):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto?? Jak to?????, co Ty piszesz o tym \"nie dożywaniu\"???, poza tym, skoro jesteś bawołem, to Twój rok już za 2 lata, ale jeśli mogę zapytać, to czy nie pomyliłaś się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę, aby to wyszło jakoś niezręcznie, bo rzecz jasna Ty wiesz kiedy się urodziłaś, ale wydawało mi się, że dzieli nas niezbyt duża różnica wieku?? W jakim roku jesteś urodzona, jeśli mogę zapytać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szkatułko, o ile się nie mylę, jesteś kogutem:):):):) Martoanno, mam nadzieję, że nie odbierzesz negatywnie moich słów, gdyż wiek trzydzieści i troszkę jest młodym wiekiem, ale przyznam, że pamiętam Twoje zdjęcia i poszłabym o zakład, że nie masz więcej niż 26 lat, stąd moja wątpliwośc, przepraszam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Miki:):):):) Coś niespotykane zjawisko, jesteśmy tutaj jednocześnie:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kogutem :) Mąż szczurem ;) I teraz mi znawczynie powiedzcie, czy to coś dobrego ? I kiedy będzie mój rok? Kieedy mam się spodziewać dobrości? ;) Ach, ja wierzę tylko w te horoskopy, które mają pozytywne wizje..dla mnie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoooko, Kiedyś:) a wyglądam \"niestety\";) rzeczywiście na jakieś 26. Zdjęcia są, zapewniam, moje:) Nikt nie chce uwierzyć, że przekroczyłam 30, a już ja sama najbardziej :D:D:D cóż, wszystko co najlepsze spotkało mnie około 30-ki, dlatego to mój złoty wiek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki no ja zaczynam się wgłębiać...Trzeba patrzeć na rok urodzenia, ale co potem, skąd wiedzieć, jaki mamy rok i jaki bedzie to już wyższa szkoła jazdy ;) Ale mamy tu znawczynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkatułko, lata danego \"zwierzaka\" powtarzają się cyklicznie co 12 lat, tak więc zmartwię Cię, bo Twój rok, to był poprzedni rok, następny za około 11 lat, niemniej to nie do końca tak, że tylko te \"nasze\" lata są najlepsze przecież:):):):) Miki:) Widzę, że jesteś urodzona w roku mojego męża i siostry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoanno:) trzymaj sie cieplutko:))):) wszystkiego dobrego:), dziękuję za bardzo miłą rozmowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×