Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Naprawdę? To zaraz spróbuję ponownie :) Pamiętam, że ślubne do Ciebie też musiałam wysyłać kilka razy {cool} A w ogóle dzień dobry dziewczynki 🖐️ Zapraszam do nadrabiania zaległości i czytania tego, co naknułyśmy wczoraj z Martąanną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wokół samicy pływa wieloryb i narzeka: - Dziesiątki organizacji ekologicznych, setki aktywistów, tysiące polityków i naukowców, dziesiątki tysięcy ludzi na manifestacjach, rządy w tylu krajach robią wszystko, by zachować nasz gatunek, a ciebie boli głowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poszło! Z małpką oczywiście! Daj znać jak odbierzesz :) Z wielorybem niezłe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz: teraz jest OK i już je mam ( literka robi różnicę;) ):)dzięki, znikam obejrzeć, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne są:):) nota bene człowiek od razu - bez tych tiulów białych - po ludzku wygląda jakoś:D:D;););) mówiłaś coś o tyciu ??? ja tu widzę zgrabną laskę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dzięki ale naprawdę ruszyło kilka kilogramów od ślubu, a już o panieńskich wymiarach nie wspomnę, hi,hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki zastanawiałam się co to była za szczególna niedziela, że aż tak dużo pisałyście (mówię o 20.11) ;) W poniedziałek pracowałm 14 godzin i wykluczyłam ten dzień z kalendarza bo naprawdę jak by go nie było. Byłam w swoistym transie żeby wytrzymać a jak przyszłam do domu to zaraz poszłam spać. Tak więc co za tym idzie myślałam, że dziś jest wtorek a nie środa. Prawdę mówiąc za dużo napisałyście a ja zaraz muszę uciekać do pracy i jeszcze muszę pozawzić co nie co znajomym bo obiecałam, że dziś akurat przywiozę nawet auto z garażu wyciągnęłam. Tak wiec wiecie, że żyję i uciekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowa o fotkach?????? Nic nie dostałam nr gg prześlę nie dodaję do preferencji bo nie chcę nawału niechcianej korespondencji ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
Witam ! właśnie rozmawiałam o podeyzce z kierownikiem! no i bedzierozmawiał szefem o 300 zł mojej podwyżki! jak dla mnie to duzo!! wiec ! trzymac kciuki! aha co do kilogramów to przed weselem schydłam 5kg ale juz nadrobiłam:) małżęństwo najwyrazniej mi słuzy:) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Widzę, że jakoś \"rozgadałyśmy się\", po chwilowej zapaści naszego topiku, wyraźne ożywienie:). Na moje zdjęcia moje kochane dziewczynki chyba przyjdzie Wam poczekać, nie wiem, czy mamy jakieś w ogóle poślubne... muszę się zastanowić. Zrzuconych na kompa napewno nie...,coś czuję, że trzeba nadrobić te zaległości...:) Validosku, trzymam kciuki za Twoją podwyżkę:), u mnie niesytety zarobki reguluje ustawa, nie mam co liczyć na podwyżkę, gdyż przysługuje mi ona tylko po zrobieniu kolejnego stopnia awansu zawodowego, lub zwiększeniu ilości godzin pracy....:).NIemniej od lutego liczę na większy wymiar godzin, a od następnego września na inny status zawodowy (po mam nadzieję pomyślnie zakończonym stażu i egzaminie:) W ogóle, nie wiele dziś będę pisać, jakoś tak... głowa mnie boli i nic mi się nie chcę, a na 14.30 muszę być w szkole iiii siedzieć tam do 20.00:(buuuuuuuuuuu, cóż zrobić:) heh:) Buziaki dziewczynki, miłego dnia życzę:):):):)🌻 i uśmiechajcie się dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu martaanna wreszcie-trochę-odrobiona-pod-koniec-dniówki;):P aale tu się dzieje w dziale \"Śluby\" dzisiaj! kilka minut temu powstał topik pn. \"Zgorzkniałe Mężatki\".... i co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysłużona mężatka
zapraszam Was tam! Penie nie dziś ale na pewno jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nic - co ja na to - tylko może być mi przykro i mieć nadzieję, że tam nie dołączę za 20 lat :-) Helloł everybody 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłużona mężatko,hmmm a po co to dzielić jeśli w małżeństwie przeplatają się cienie i blaski...?;) w kupie raźniej, to my zapraszamy do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się na topik zgorzkniałych nie wybieram! ani dziś, ani jutro, ani nawet za 20 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tmm na powitanie i chwilowe pożegnanie, bo pędzę na chatkę zaraz ( m.in. walczyć by nie ulec zgorzknieniu zbyt lekko;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem realistką - i wierzę, że różnie w życiu może być - i dobrze i źle, ale teraz tego nie wiem, to co się na zapas będę martwić :-) Teraz jest dobrze i będę sie starać razem z mężęm, żeby nadal tak dobrze było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od nas - znaczy się ludzi, no nie ? :-) No bo chyba nie tylko ode mnie, czy od Ciebie - druga strona związku też musi chcieć, żeby było dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i brawo - obie strony muszą chcieć, bo jedna nie dostarczy \"chcenia\" za 2 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
Rozumiem ze nie każdy w swoim związku jest szczęśliwy!! ale my jesteśmy i bedziemy walczyć o to aby tak zostało! Wiem ze zycie sie róznie układa-moja kolezanka po3 latach małzenstwa z 2 dzieci została sama a jej moą powiedził ze nie dorusł do małzenstwa i dzieci(w pore), Mój przyjaciel po roku małżenstwa bedzie sie rozwodził okazło sie ze zona go zdradza od dawna :(:( Samo zycie jakby ktos pytał ! ale ja jestem szczęsliwa bardzo bardzo w swoim małżeństwie i mam zamiae tym zarażać innych!! swoja radościa:) zmykam dziewczynki bo niedawno weszłam! A o 6 pobudka znowu:( ale juz prawie czwartek a w piątek mąż bedzie ze mną!wiec juz niedługo:) Całuski wszyskim i pięknych snów u waszych wspaniałych mężów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie kochaniutkie dawno mnie tu nie bylo ale usprawiedliwiam sie Praca:) Mam nowe zdjecia ze slubu jesli komus przeslac zglasac sie.Dzewuszki moje starzeje sie w sobotke moje urodzinki:)),jak t zlecialo Buziaki dla wszystkich i duzoooo slonca w ta jesienna slote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×