Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Martanna - czyli rozumiem ze mamusia bedziesz ;)??? Ciesze sie, ze u ciebie wszystko w porzadku :) No i nadal szczesliwa mężatka a to sie bardzo liczy :D Alice - moja Julcia skończyła roczek 14 maja :) Teraz ma 13 i pół miesiaca i wszedzie jej pełno :D I typowa córeczka tatusia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie ponownie! Tmm dzieki za fotkę, sympatyczna z Ciebie osóbka :) Miło mi czytać, ze podobała Ci się nasza sala :) Kinga_23 witaj! My się jeszcze nie znamy :) Aga jestem miło mi (jestem nooooooooooooowa nie to co Ty weteranka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice a mężatką jestem już 3 latka :) Wiec az tak swiezo upieczona juz nie jestem :P Ale rownie szczesliwa nadal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital mi równiez miło Kinga jestem ;) Fajnie cie poznac :) 🌼 No fakt mężatka z trzyletnim stazem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alice kiedy dokładnie wyjeżdżacie? Już się nie mozesz doczekać co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kinga a ja z 4 tygodniowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agiatl spokojnie dobijesz to wieloooooletniego :D Najważniejsze to to, ze szczesliwa jestes :) A i pewnie wybranek to szczesciarz :) To ty tak jeszcze wszystkiego wspomnienia masz w miare \"na żywo\" :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Macie racje dziewczynki grunt to żeby być szczęśliwym nie tylko po miesiacu ale tez po kilku latach razem :) Mam nadzieję, że nam wszystkim tego sszczęscia nigdy nie zabraknie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :) Szczescie z kims kogo bardzo kochamy to cos czego poze nam nie jeden i nie jedna pozazdroscic ;) Obysmy juz zzawsze były szczesliwe z naszymi ukochanymi :D ❤️ A wiedziałam, ze musze tu do was wpasc :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ojjjjjjjjjjjjjj tak na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj widze ze jeszcze sie wszystko w serduszku przezywa :D Az mi teraz wspomnienia wróciły :D To było cos... Ślub, przysięga, weselicho... Rozmarzyłam sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja byłam w takim szoku, że głupia chciałam to miec tylko za sobą, ale juz tydzien po naszym ślubie jak zobaczyłam, ze w naszym bloku jest wesele to łezka mi się w oku zakręciła z żalu że już po wszystkim i że to nie wróci ... Wszyscy goscie byli zachwyceni, wesele bardzo udane, ślub podobno piekny... no i już sukni nie włożę :( ha ha tez sie rozmarzyłam... Masz może jakieś fotki do przesłania? :) ślubne lub inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital - slubnych nie mam na kompie.. Mam kilka fotek mojej pannicy Juleczki :)) No ja tez tak marzylam o tym aby tak moze jeszcze raz przezyc to wszystko... Ale tylko z moim Marcinem bo tego mojego meżusia to bym na zadnego innego nie zamieniła :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To poslij jakieś nie ślubne i oczywiście Juleczki fotki też (może sie zapatrzę ha ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Już Ci wysylam mase zdjęć (wszystkim po równo wysyłam żeby było sprawiedliwie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to raczej Ty się uzbrój w cierpliwość ha ha :) a poczekam bez marudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis chyba sie za wieloma zdjeciami nie pochwale :o :( Ten net moj ma dzis przebojowe tempo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital oj widze ze to był naprawde szczesliwy dzień dla was :) Takie usmiechu, radości.. Az sie mio robi jak sie was oglada 🌼🌼 Jestescie piekna parą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kinga dzięki za ciepłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja jeszcze jeden plik ze zdjeciami ładuje ale też net coś ześwirował :) chyba za dużo tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czemu ten mój dzis takie tepo miał.. No trudno reszta sie pochwale innym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Spoko dobre chociaż 4 :) ważne żeby wiedzieć z kim sie rozmawia szczerze powiem, ze za dużo wrażeń tu miałam na początku a dzięki zdjeciom łatwiej mi się połapac kto jest kto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mnie jeszcze ładuje część zdjeć więc powiem Ci czy doszły jak będe mogla odebrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze :)) A moze cos o sobie napiszesz mi :)?? Jesli masz czas i ochote oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No proszę! Julcia jest FANTASTYCZNA! Zresztą z mamy tez niezła laska :) Jak juz wcześniej pisałam dziewczynom moja kuzynka dzisiaj o 5 rano urodziła też mała Jlcię :) Już im też mówiłam, że mój instynkt macierzyński zaczyna sie domagać swego a tu jeszcze mi takiego anioła pokazujesz? ;) Miałam czekać do jesieni a tu tyle pokus ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×