Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Miki, czekamy z niecierpliwością:):):) a opiniami o imieniu się nie przejmuj, imię jest bosskie ! wyobraź sobie, że i ja od wczoraj piorę :D hihi przed chwilką zajrzał do nas sąsiad i pyta czy to już, bo na balkonie....:D:D Zaręczona wiem co za ból, bo nas tez zalało kika m-cy temu, szczęściem byliśmy w domu, szybka reakcja i parkiet ocalał. Ale było stresu ! Mam nadzieję że uda się Wam sprawnie naprawić szkody🌻 a tak w ogóle to miałam dobry dzień, ale teraz coś mnie dopadło i męczy :O:O zjadłam lody ( za dużo :P ) na poprawę humoru...a może trzeba się po prostu gruntownie wypłakać ? nie wiem... miłego wieczoru😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zaleca się wypranie wszystkich nowych ubranek jeszcze przed ich użyciem, aby w ten sposób pozbyć się kurzu z półek sklepowych oraz osadów, jakie mogą na nich pozostawać po procesie produkcji. W ten właśnie sposób minimalizuje się ryzyko powstania jakichkolwiek podrażnień skóry noworodka\" z jednej mądrej strony :P;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie zapominajmy o obowiązkowym prasownaiu, które ma za zadanie zabicie zarazków. Też pozdrawiam. P.S. Martuś, a dodajesz do prania jakiś płyn do płukania? Ja niby tak, ale boję się, zeby potem uczulenia nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde nie wiem
a dlaczego prasuje sie za kazdym razem nawet spioszki? Przeciez nie sa pogiecione, widzialam na filmach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzam suwaczek, bo moja kolezanka sie niezle ze mna nameczyla tlumaczac mi na gg jak go zrobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zeby mi sie juz nie mylilo to bede pisac na tym nicku trudno najwyzej znowu dostane jazde od jakiejs pomaranczy. A my na gg prowadzimy z kolezankami z 2 topiku debate nad imionami dla dzieci.Jedna z nich jest w ciazy ,ale juz wie ,ze bedzie synus Michalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, nie daję. Myślę że im mniej chemii tym lepiej:) (zresztą gdzieś się spotkałam z opiniami, że nie jest to zalecane.) Madusia vel Amelia, no i jakie imionka są na topie ?;) Michał też ślicznie; mnie się podobają te proste i piękne:) Zgodzę się z Kiedyś, że nadawanie dzieciom obowiązkowo imion po dziadkach jest niemądre ( to są tacy ludzie ???? ) jeśli są to imiona w typie Eugeniusz czy Zenobia, chyba że są \"normalne\" i odpowiadają rodzicom dziecka, wtedy jest to piękna tradycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś, ja kupilam Silan Sensitiv - niby nadaje się do ciuszków niemowlęcych i dodałam go do pierwszego prania, ale jakoś też mam przeczucie, że obejdzie sie bez tego. Kurczę, zawsze mnie rozwalały na topikach ciążowych takie pogawędki o szczegółach typu płyn do płukania, ale teraz, w tych ostatnich chwilach to naprawdę urasta do rangi ważkiego zagadnienia :) :) :) No bo niby dlaczego obdarzać dzieciątko uczuleniem od samego początku? eeeeh, idę spać, zanim zacznę rozstrząsać kwestie typu wkładki laktacyjne jednorazowe czy wielokrotnego użytku :) :) :) Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaanna ja w sumie jestem magda wiec byla madusia Amelia byla dla niepoznaki dla troli. A imiona na topie Michal Amelia Klaudia Melania Kaja. A tacy ludzie co daja imiona po rodzicach nadal sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia, no są, my też chcemy dać ewentualnie po babci/dziadku, ale są to naprawdę imiona klasyczne i w naszym stylu - bynajmniej nie ośmieszające Genowefy czy inne Pulcheryje:D Poza tym nasi Starsi fajni ludzie, nie mam nic przeciw by Małe się wrodziło do nich :D:P Miki, rozumiem Cię doskonale, ale co tam: roztrząsajmy, posłużymy w razie czego radami następnym Mamusiom topikowym :);) dobranoc😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja mamuska jest Jolanta wiec nikoniecznie ojca na oczy niw widzialam wiec tez nie ewentualnie po babci aleksandra,ale u nas teraz duzo Olek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ksmetykow szukamy i mamy ubaw z kolezanka.Meza w domu nie ma ,bo jest na nocce to trzaba jakos sobie wieczor urozmaicic.A kolezanka fajna poznalam ja na kafe, ale tez na zywo byla u nas i bylo swietnie przetanczylismy cala noc.Ona byla nie do zdarcia.Na zmiane tanczylam z nia ja , moj maz i nasz swiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka sliczne foty. Bardzo mi sie podoba ta narzutka na ramiona.Fotki jacarskie takie jak lubie.I oczywiscie najpiekniejsze czarno-biale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam dziewczynki! U nas dzisiaj chłodniej i coś bez słoneczka, a w nocy popadało. Widzę, że już ciuszki sie piorą :) fajnie. W środę super wypoczęłam, a wczoraj znowu sajgon w pracy (dzisiaj już nieco lepiej) ale jutro weekend!!!!!!!!!! Tylko będę miała sporo gości w mieszkaniu (pierwszy raz będą w naszym nowym gniazdku :)) więc zapowiada się wesoło :) Miłego dnia życzę wszystkim i serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Madusia patrze na suwaczki i widzę, że zaczynasz studia???????? a jaki kierunek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry miłym paniom :) jaki piękny (pada) dzień od rana mamy ;) o niebo lepiej niz wczorajszy upał. Co do imion to ja będę miała problem jak urodzi mi się kiedyś córeczka - dla chłopca już dawno wybrane. SZkoda tylko, że jeszcze nie podjęte starania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alice ja nie mam konkretnych imion wybranych chociaż wiem które mi sie mniej więcej podobają więc wiem, ze będzie problem a mój mąż już dawno ma imię dla córki (niestety ja za tym imieniem nie przepadam i też będzie problem) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaj mi się, że w razie ewentualnej ciąży przyjdzie pewnie jeszcze do głowy kilka pomysłów. (szczególnie, że u mnie wielce prawdopodobne są bliźniaki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bliźniaki? :) Najlepsze takie mieszane towarzystwo od razu chłopczyk i dziewczynka :D tez bym tak chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane .U nas dzis slonko,ale bez upalu. Zaczynam studia na kierunku pedagogika specjalnosc :praca socjalna. A z ty mi suwaczkami jaja wczoraj byly ,bo robilam sobie i kolezance , efekt byl taki ze po 3 spac posszlysmy.Ale wesolutko bylo. Zreszta jak moj maz jest na nocce to ja niestety nie moge spac i snuje sie po domu do poznej nocy ,a potem rano niewyspana jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Madusiu mój mąż niestety też czasami ma nocki i tez tego nie lubię ale śpię mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital moj ma czesto bo ma 2 prace w jednej co 3 dni ma 24 h a w drugiej dzien noc i 2 dni wolnego.wiec tych nocek jest sporo.Ale jeszcze kilka i sie znowu przyzwyczaje.Najgorsze jest to , ze teraz chodze zmulona.Na szczscie dziecko grzecznie sie bawi glina(plastelina) i nie koniecznie ma ochote na towrzystwo i romowy z ciocia.Wiec tylko sprawdzam co chwile czy jest wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem.Jutro niestety tez mam dziecko kiszka lekka , bo myslalam ,ze z mezem chociaz jeden dzien spedze.W niedziele i poniedzialek idzie do pracy na caly dzien.No i nici z naszych planow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×