Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość
Oj to mama nie powinna tak córki strofować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital nie powinna tym bardziej ,ze sama ma z 30 kilo wiecej niz ja a jest nizsza o 6 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ha ha dobre :) Amelia nie przejmuj się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia, dziękuję za fotki:)🌻podzielam zdanie Agital - bardzo sympatyczna, uśmiechnięta para !:) zaraz wyślę te ze spotkania z Validos i Kiedyś + coś swojego;):) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzieki za fotki sliczne mialyscie sukienki slubne.Widze ,ze spotkanie sie udalo wszystkie ladne ,zadbane usmiechnite kobietki i to mi sie podoba.A fakt ,ze my jestesmy bardzo radosni ciagle sie smiejemy wyglupiamy,ale i czasem mamy gorsze dni i marudzimy dla rownowagi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie poki co odelegowuje idziemy sprawdzic kierunki studiow w Swinoujsciu i do ortopedy, bo w Warszawie mi sie odnowila kontuzja kolana(za duzo lazenia po schodach do metra) i kolano boli jak diabli.Zobaczymy co pan doktor powie madrego ,bo rozne opinie na jego temat slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valids27
witamn dziewczynki!próbuje nadrobić co napisałyscie:) Kiedysiu-wszsytkiego naj naj:) miłości , zdrówka, własnego i pieknego mieszkanka:) szybkiego poroodu i szczescia -zawsze razem :) w miłości ja odpoczywam póki co ale postaram sie zagladać:) Amelia :) witam mówiłam ze dziewczyny sa kochane:) po powrocie Ci streszcze co u nas wszystkich słuchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Amelio witaj 🌻 Ja do prawdy nie rozumiem dlaczego tak się krytykujesz. Fajna babka z Ciebie :D Co do figurki modelki to chyba niewiele z nas ją jeszcze ma z wiadomych względów ;) Foty oczywiście przesyłam. Nio ja znów sama bo męża wezwali do firmy :o Oni go tam chyba chcą wykończyć :( I w taki prosty sposób dziś i jutro męża będę widziała kiepsko na obiedzie no i wieczorem (w nocy) w łóżeczku. Oczywiście zaległości nie nadrobłam jeszcze bo chyba mam lenia ;) Kiedysiu śliczne imię, moja rodzinka wiele by dała, z takie imię. Co prawda są przychylne opinie co do imienia ale jest ich niewiele. No trudno. Ale jak to powiedziała kuzyna żona to nasze dziecko i nasza sprawa jakie damy imię. A z czasem przyzwyczają się. A co do Borysa to chyba szaleju się najadł ;) Już przestał grzecznie spać. Ostatnio w brzuchu czuję jakąs rewolte ;) A może przemeblowanie?????? :D Oki lecę teraz do teściów na kawkę bo się z nimi umówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć A_guu 🌼 zaglądaj do nas częściej, Leniuszku, bo się martwimy! Co do imienia, to ja niestety też wyczuwam niechęć od sporej cześci rodziny... ale mam to w nosie! Albo jeszcze niżej, tylko, że z tyłu! Amelio, dzięki za sympatyczne fotki, wkrótce się zrewanżuję :) Emsy - wszystkiego naj 🌼🌼🌼 Dziewczynki, która ma przepis na leczo z cukinii??? Please, help! Albo może na jakąś fajną potrawę z tego warzywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mikimaus ja mam :) na kiedy potrzebujesz? Nie chciała bym tu zasmiecać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po powrocie z domku - jak zwykle z nadbagażem ;) Spóźnione życzenia rocznicowe dla naszych kochanych mężatek. (setki takich wspólnie spędzonych rocznic) Kiedysiu gratuluję chłopczyka!!! (niestety nie doczytałam nigdzie jak ma mieć na imie :( ) Amelio witam nie jako jedna ze świeższych Świeżynek ;) Fotki moje już masz. Miłej nocki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) nadal Was podgladam:) jak mogę i mam czas:) gdzie wpadam kozystam z neta!!!! u mnie wesoło nie jest jak na urlop to troche kłopotów -nie jest tak łatwo zeby bank wzioł mieszkanie i było po kredytach:(:( no cóz nie bede smecic Wam -życze miłego wieczorka całuski AHA dziekuje za kciuki za sprawe meza:) ma fajną podwyżke o która wywalczył - wiec powiem Wam jedno macie niesamowity dar:) wiec tez wierze ze za niedługo powiem Wam ze mam 2 kreski na teście -wierzę w Was a ja trzymam kciuki za wszystkie swierzynki, mamusie i ich malenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dostalam nastepne sliczne foty slubne widze ,ze kroluja proste piekne suknie takie jak lubie.Ale zdjeciem numer jeden jest fotka brzuszka z oczkami i usmieszkiem:D:D:DBylam u ortopedy kolanko sie popsulo tak jak myslalam odnowila sie kontuzja z zeszlego roku.Na urodzinach kolezanki zerwalam wiezadlo i teraz mam silne zapalenie tego wiezadla ,ale dostalam leki i w kilka dni ma byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sloneczny poranek.Nie wyspalam sie, bo zasnac wczoraj nie moglam ,a zaraz mi dziecko przyprowadza.Nie powiem zeby mi sie dzis chcialo pracowac,ale damy rade:D:DMilego dnia wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sorki nicki mi sie porabaly na tym nicku pisze na innym topiku zwiazanym z tematem staran o dzidzie ,a ze sie czepiely jakies pomarancze mnie i nie tylko to postanowilam nick zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witaj Amelia :) Poranny z Ciebie ptaszek... mnie się dzisiaj wstać nie chciało ale cóż począć? Jutro wolne!!!!!!!!!!! Wczoraj mąż zabrał mnie na obiadek (13-ty to nasz szczęśliwy dzień i zawsze chcemy go jakoś uczcić i na jakiś kwiatuszek zawsze liczyć mogę :D) ale niestety reszta planu się nie udała (miał być seans filmowy przy piwku) bo męża jakiś wirus dopadł i zamiast mnie obejmował kibelek. Skończyło się na Izbie przyjęć (moja mama pracuje w szpitalu więc jej koleżanki miały polew, że to ja powinnam wymiotować a nie On ale co my postępowi jesteśmy i to On urodzi ha ha) no i ma leki bakteriobójcze i się leczy pomału. Na szczęście mu już przechodzi trochę :) bo dzisiaj jesteśmy jeszcze na grilla do mojej przyszłej (już niebawem bo w listopadzie) bratówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki!!! Poprosze jeszcze raz o fotki, bo juz wyczyścilam konto mailowe - jak zwykle przepełnione:) Dzis mam gosci wiec lece sprzatac i na jakies zakupy:P Całuski dla Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital taki ranny ptaszek to ja z musu jestem ,ale polozylam sie z tym kolanem i przysnelam maz jest w domu wiec mial oko na dziecko.Przyjemnie sie w domku pracuje bo maly zbyt absorbujacy nie jest to mozna cos w domu zrobic i posiedziec z Wami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Miłego dnia Wam życzę resztkami sił.... Wczoraj chyba przesadziłam z jazdą samochodem, zakupami, itd., dzisiaj totalna olewka na wszystko....! Nawet się jeszcze nie wykąpałam i nie wiem, czy w ogóle zamierzam... :classic_cool: Agital, dzięki za przepis. Dostałam w darze 2 ogromne cukinie, ale za cholerę nie mam siły się nimi zająć, więc może jutro po prostu podsunę mężowi Twój przepis? Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mikimaus sprawdzałam sama i jest przepyszne to leczo :) a mój mąż to by go mógł cały czas jeść :D No i oczywiście się nie przemęczaj :) Wiesz co Amelia ja się cieszę, że pracuję poza domem, bo w domu to pewnie by mi się pewnie nie chciało doprowadzić do porządku i w ogóle a tak pełno przystojnych facetów do pracy zagląda do wiesz :D (żartuje oczywiście) 🌼 Emsy 🌼 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki to nie jest urlop moich marzeń:( latam po sadach i ksiegach wieczystych:( to co ojciec narobił mnie przeraza ile długów zosawił nam na głowie:( cóz aby do piatku -przyjezdza po mnie maz !!!!!!!!!coz nie opisuje wiecej bo tu nic ciekwego i miłego!!wyslijcie jakies fotki jak macie -poogladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital ja jakos sie doprowadzam ,ale skonczy sie ta sielanka ,bo maly do przedszkola idzie i pewnie nastepne dziecko bedzie poza domem.Ale to tez ma swoje plusiki ,bede chodzic na spacerki.Bo to dziecko jakies dziwne jest i nie chce lazic na spacery.Czesto go wolami wyciagam ,a potem tydzien nie wylazimy ,bo ryczy.Po prostu mu sie chodzic nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to faktycznie dziwne dziecko z reguły wolami się wciąga do domu po spacerze ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos - głowa do góry! Kto da sobie radę w życiu, jak nie TY??? Pamiętaj, że trzymamy kciuki :) A fotki jak chcesz to wyślę z wesela z soboty, tylko zrzucę na kompa (ale później... bo mam lenia...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital no wlasnie a on ma inaczej nawet na plac zabaw go ciezko wyciagnac ,ale tak to jest ja sie dziecko wszedzie wozi , a tak robia jego rodzice. Validos dasz rade jestes twarda kobieta wierze w ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mikimaus ja tez chce fotki z wesela :D Amelio masz rację rodzice sami robią czasem krzywdę własnym dzieciom :( Validosku wiemy, że podołasz przeciwnościom 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! Validos nie martw się dasz radę!!!!! 🌻 --> dla otuchy ;) Najwyraźniej zapomniałyście o mnie ze zdjęciami :o O ile się nie mylę to przecież miałyście spotkanie i miałyście z niego fotki a ja ich nie dostałam :( Tak wiec stanowczo się ich domagam!!!!!!!!!!!!!! ;) Miki oczywiście mnie też prześlij jak leniuch ci minie ;) Oj zaraźliwy jest widzę :p Narazie uciekam bo dom muszę doprowadzić do ładu bo mama wraca jutro i inspekcja murowana ;) Nie żeby było brudno czy jakiś bałagan ale moja mama ma rengena w oczach jak wraca z urlopu i zawsze do czegoś lubi się przyczepić ;) No i obiadek dla mojego głodomorka też muszę zrobić. Dziś po chińsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wyniuchałam gdzieś zdjęcia - ja tez poproszę :) (oczywi ście jak leń juz przejdzie ... ja też mam dziś lenia - znowu - a to wszystko przez jutrzejsze wolne. Validosku - życzę powodzenia i trzymam kciuki aby wszystko się ułożyło (bo czemu miało by się niby nie ułożyć? ) Buziaki dla żon, mam i dzieci ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×