Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość valids27
dziewczynki ja tez życzę udanego weekendu:) my dopiero wstaliśmy z łóżka a na 16 po mame na lotnisko!!!! postaram sie jutro odezwac !:) wypoczywajcie dzielnie! nie ma jak to sobota z mezem w łóżeczku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!!!!! Nie pisałam wczoraj, bo mamy nadal gościa (moją teściową) i ogólnie trzeba było się nieco poemocjonować badaniem. Validosku, masz rację, CHŁOPCZYK 🌻. Bardzo dziękuję Ci za komplement, niemniej masz intuicję:) Odpukać, badanie wyszło naprawdę dobrze, było bardzo bardzo dokładne, ta leżanka była niesamowicie twarda, badanie długie, coś mi chrupnęło nagle w biodrze i myślałam, że później nie wstanę, ale to było tylko złudzenie całe szczęście:)Jest nadzieja, że wszystko jest OK, bo nic podejrzanego nie wyszło na badaniu. Hihi myślimy teraz nad imieniem iiii nie jest to takie proste zadanie;). Dziewczynki, życzę Wam wspaniałego weekendu i przesyłam jak najlepsze fluidy:) Buziaki wielkie i dziękuję Wam serdecznie ciepłe myśli, kciuki i za wszystko:):):):) 🌻🌻🌻🌻 dla wszystkich naszych Świeżynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysiu, wspaniała wiadomość, gratuluję Wam Synka !!!!!!!!!!🌻 (tak przypuszczałam, że to będzie ON;):) ) wszystkim spokojnego, sympatycznego weekendu życzę 😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysiu-nosa nio okazało sie ze mam:) ciesze sie ze kolejny w naszym gronie mezczyzna ma sie dobrze:) a nawet bardzo dobrze ja siedze sobie z mezem i mama i pijemy piwko! pozdrawiam serdecznie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kiedysiu gratuluje Twojego małego MĘŻCZYZNY i najważniejszy, ze zdrowy :) Ja niedawno wstałam i się właśnie zabieram do życia trzeba wrzucić cos na ząb i jakąś kawusię \"zaliczyć\". Wczoraj miałam pracowity dzionek zakończony imprezką w gronie dwóch maluchów tzn. 1 roczkowy i 1 czteroletni i oczywiście \"ciocia\" miała branie (nie myślcie sobie, ze mogłam długo ze \"starszyzną\' pobalować ha ha) Ale dzisiaj mamy dzień na leniuchowanie :) Niestety mąż musiał jechać do pracy, ale na obiadek wróci więc nie jest źle :) Pozdrawiam wszystkie Świeżynki i ich maluszki i życze udanej niedzieli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane jeszcze nie zdarzylam poczytac co tu wczesniej pisalyscie ale postaram sie jak najwiecej nadrobic. Tem temat polecila mi validos i obiecala, ze jak cos to stresci mi co sie do tej pory dzialo. Ślub bralam 26 maja sporo sie rzeczy od tej pory wydarzylo niestety tez takich ,ktore wystawily nasze malzenstwo na probe.Przetrwalismy to wszystko bardzo sie kochamy,wspieramy w dobrych i zlych chwilach. A jest moim 2 mezem z pierwszym bylam 5 lat 4 lata bylismy malzenstwem niestety nasze malzenstwo bylo pomylka.Oboje jestesmy teraz szczesliwi w nowych zwiazkach malzenskich.Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke poczytalam zaraz bede czytac dalej wszystkim zaciazonym zycze zdrowej dzidzi ,mamusia gratuluje ,starajcym sie zycze jak najszybciej 2 kreseczek.Mila atmosferka tu panuje i widze,ze dziewczyny sie spotkaly.Fajne sa takie spotkania ja przezylam takie 3 bylo rewelacyjnie. Jezeli chodzi o dziecko w naszym przypadku pojawily sie niestety problemy ze strony meza,ale trafilismy do dobrej kliniki w Warszawie i przy odrobinie szczescia z pomoca lekarzy bedziemy kiedys rodzicami.Plan jest taki zeby wziac sie za to we wrzesniu 2008 bo teraz zaczynam studia i chce byc po 1 roku studiow jak zajde w ciaze. Czy są tu moze dziewczyny z zachdniomorskiego szczegolnie ze Szczecina lub Swinoujscia pytam ,bo pewnie nie znajde w ogromie Waszych wpisow gdzie mieszkacie.A wogole to zapomnialam grzecznie zapytac czy moge do Was dolaczyc:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Amelio, witamy:) Kiedysiu, znalazłam gdzieś Twój post z ew. imionkiem dla Dzidziusia, mnie się bardzo podoba samo w sobie ( a i dlatego, że to imię mojego Brata:) ) my niby imiona mamy wybrane, ale nie operujemy jeszcze tak na full nim, pewnie jak zobaczymy Dzidziusia to się okaże jak imię do Niego pasuje;):) pozdrówka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witaj Amelia :) Ja niestety jestem z drugiego końca Polski :) Pewnie juz wyczytałaś, ze przesyłanie fotek jest tutaj zwyczajem więc czekamy :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysiu - Z okazji Pierwszej Rocznicy Ślubu - życzę Wam dużo miłości, ciągłego zauroczenia sobą, wiary, że słowa wypowiadane w przysiędze będą cały czas nieodłączną częścią Waszego Życia ❤️ ❤️ ❤️ Witaj Amelko:) Do Świnoujścia mam 3h drogi:) Pogoda nam nie dopisała ale i tak było ok. Kiedyś, dobrze doczytałam, że będzie synek??? A imię już macie? Całuski dla reszty Lecę szykować romantyczne potrawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 👄 Witaj Amelia 🌼 Przeżyłam pomyślnie wesele, wróciłam w dwupaku, ale nie obyło się bez fałszywego alarmu wczoraj rano.... To chyba z nerwów, bo stresowała mnie jednak sytuacja, że jestem daleko od domu i szpitala. Pod wpływem tego impulsu w drodze powrotnej zatrzymaliśmy sie w \"Smyku\" na zakupy...:) Polecam, dużo przecen, rzeczy niemowlęce nawet do -70%. Dwie siaty pełne nagromadziłam, jestem trochę spokojniejsza. Teraz szybciutko muszę zaliczyć aptekę i drogerię i jak na razie będę czekać :) Być może już w czwartek poznam termin CC. Matko, zaczynam panikować, zamiast się wyciszyć... Ratunku... Kiedysiu - GRATULUJĘ SYNECZKA 🌼 Hmmm, czyżby Zosia miała pozostać jedyną panienką w tym towarzystwie??? Teoretycznie nie wiemy jeszcze co u Marty, ale.... chyba jednak Zosia będzie miała samych kumpli :) :) :) Dziewczynki, jak tam u Was po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, pełni szczęścia i miłości dla Was z okazji rocznicy:):)🌻❤️ Emsy, czy Wy też macie rocznicę ??? Miki, co jest powodem cc, jeśli moge spytać ? \"Smyka\"też polecam:) u nas dywan i chodnik zakupione, dziś czekam na dostawę sofy z Ikei i mimo, że to dopiero (?) 31 tydzień zacznę już powoli szykować ekwipunek szpitalny. Co prawda nie mam przeczucia że się zacznie przed czasem, ale lepiej mieć to z głowy nim ewentualnie zaczną się, opisywane szeroko przez dziewczyny tuż przed porodem, rozmaite dolegliwości;):P wolę po prostu sama wybrać i mieć frajdę, niż komuś to zlecać:) poza tym w Kraku sennie i deszczowo dzisiaj.....:) pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kiedysiu również przyjmij życzenia ode mnie :) Martaanno też bym wolała mieć ekwipunek szpitalny wcześniej gotowy... a propos mnie się dzisiaj w nocy śniły bliźniaki mojej koleżanki :D coś sie chyba święci w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś - położenie miednicowe. Wszystko jeszcze się okaże w czwartek, ale czuję, że mimo całej swojej ruchliwości Zosia nie obrózciła się główką do dołu, a lekarz twierdzi, ze skoro i pierworódki taki stan utrzymuje się do 35 tc, to już raczej na pewno się nie amieni, więc planuje się cc. Nie wiem już sama, każdy rodzaj porodu ma swoje zalety i wady, staram sie zdać na los i na lekarza, bo jak za duzo myślę, to zaczynam panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, w sumie wiele się słyszy, że główkowe może nastąpić nawet tuż przed terminem...powodzenia i jakkolwiek będzie, będzie dobrze:):)już tak bliziutko...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki KOCHANE!!!! Jest mi naprawdę ogromnie miło z okazji takich wspaniałych, ciepłych zyczeń od Was wszystkich❤️. To naprawdę niesamowicie miłe, że pamietacie o mnie. Wczoraj mieliśmy wspaniały dzień - moi rodzice i teściowa zrobili nam niespodziankę. Dostaliśmy tort:), słonika dla Maleńkiego i ja dostałam kwiatuszki z okazji rocznicy. Było bardzo miło. Odwiedzili nas moja siostra ze szwagrem:). Wieczorem wybraliśmy się z teściową do Lublina i to był chyba niefortunny wybór (jazda wczoraj wieczorem). Spotkało nas pzry wyjeździe przez Bieżanów oberwanie chmury. W pewnym momencie wjechaliśmy wtaką wodę, że przyznam, że byłam przerażona - woda sięgała połowy drzwi, ale udało się przejechaliśmy. Tylko, że.... prawdopodobnie wtej wodzie utonęła jedna z naszych tablic rejestracyjnych. Tak że dziś nastrój rocznicowy trochę prysł, bo bardzo si ę tym zdenerwowałam, szczególnie, że nikt nam nie chce pomóc. Policja nie przyjmuje zgłoszenia, w urzędzie komunikacji można otrzyma ć tablice zastępcze, ale tylko w \"swoim\" urzędzie, czyli w Krakowie, a tak naprawdę, z jedną tablicą nie wolno nam jeździć. Nie wiem dlaczego tak utrudnia się ludziom zycie. Co innego, jak zgubi się tablicę w swoim mieście, a będąc poza miejscem zamieszkania policja powinna być tak łaskawa, żeby wydać jakieś zaświadczenie usprawiedliwiające nas w razie kontroli, zebyśmy mogli bez stresu wrócić, a nie jak jacyś przestępcy, martwiąc się, zeby nas nikt nie zobaczył. Teraz już mi trochę lepiej, ale nerwów miałam strasznie dużo i tym bardziej jestem teraz zła, że z powodu głupoty systemu w Polsce denerwuję i stresuję Maleńkiego. Przepraszam, ze tak smęcę, ale na tyle blisko się z Wami dziewczynki czuję, że musiałam si ę wygadać. Emsy, dla Ciebie najserdeczniejsze życzenia rocznicowe, to już druga u Was rocznica. Niech Wam będzie razem jak najlepiej, niech się Wam szczęści i niech spełniają się Wasze marzenia. Własnie teraz mój mąż z teściową wrócili ze sklepu. Oboje zatroskani, czy już jest OK. A. kupił jeden panel ścienny zmywalny, markery i z salonu Skody dostał ramkę do tablicy:):):)Będzie coś ściemniał:) Oj dziewczynki kochane... przygód ciąg dalszy. Mikuś, jeśli mogę też zapytać, co zdecydowało u Ciebie o cesarce?? No i w ogole daj znać co i jak to będziemy ściskać kciuki. A Twoja Zosieńka, być może faktycznie będzie mieć \"paczkę\" samych kumpli:) Martuś, bardzo się cieszę, że podoba Ci się imię, które wybraliśmy i na dodatek jest to imię Twojego brata:) My, dopiero przyzwyczajamy się do imienia. Myślę, że tak całkiem to faktycznie można przyzwyczaić się dopiero ajk maleństwo pojawia się na świecie:) Agital, pytałaś o imię. Skłaniamy się ku imieniu PIOTR🌻. To chyba imię, które nam obojgu najbardziej się podoba, więc jeśli los nas nie zaskoczy i będzie chłopczyk, to będzie Piotruś:) Amelko witaj:):):):)Pozdrowienia dla Ciebie:) Buziaki serdeczne dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kiedysiu mnie się tez to imię podoba :) Mam nadzieję, ze pomyślnie wszystko załatwicie z tablicą i cieszę się, że rocznica tak miło (mimo wszystko) Wam minęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysiek - moje GRATULACJE, z powodu małego mężczyzny 🌼 ! Bo rozumiem, ze płeć już potwierdzona ? :) Powiem coś mało popularnego, ale wolę chłopców, z dziewczynkami nie umiem się kompletnie dogadać. Tak więc pozostałe Panie przepraszam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś i Emsy zokazji rocznic ślubu zyczę Wam i Wamszym mezom: Abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie. Kiedyś gratuluje synusia❤️. Jesli chodzi o moje fotki to nie ma sprawy tylko juz sie tu kompleksow nabawilam czytajac jakie jestescie sliczne bo ja pieknosc nie jestem i niestety do figury modelki tez mi bardzo daleko.Mam propozycje przyslijcie mi swoje zdjecia a ja Wam odsle swoje w ten sposob bedzie mi latwiej.Bo nie mam Waszych adresow emailowych ,a tez niestety mam leniuszka w pupie i nie chce mi sie szukac i oczywiscie fotki ze spotkania prosze.Validos pisala ,ze bylo super.Teraz wyjechala i juz mi jej brakuje,bo zawsze do poludnia na gg siedzialysmy razem.Buziaczki .A i jeszcze chcialam Wam napisac,ze bardzo mi sie podoba atmosfera na tym topiku.Dzis maz sie pytal co u swiezych mezateksluchac musialam mu w skrocie powiedziec ,bo spokoju by mi nie dal. Emsy 3 h od Świnoujścia to niedaleko gdzie dokladnie mieszkasz jesli mozna wiedziec?????? Ktoras z Was pisala, ze ma sprawy koratoskie chyba Ktos jesli sie pomylilam to sorki dopiero Was poznaje.Jestes kuratorem??Pytam, bo ja tez ma ciaguty w tym kierunku.Skonczylam 2 lata pedagogiki opiekunczej z resocjalizacja , ale niestety tak mi sie zycie w pewnym momencie skomplikowalo,ze nie skonczylam tych studiow.Na szczescie te wyboje zyciowe mam za soba.Teraz zlozylam dokumenty na prace socjalna.Ale cos moja mamusia wczoraj wspominala ,ze tu na miejscu jakies nowe kierunki studiow sa wiec dzis pochdze podawiaduje sie moze uda sie w Świnoujściu studiowac rozwiazalo by mi to kilka spraw.A obecnie pracuje jako niania (smiejemy sie ,ze super niania zreszta podobna do niej troszke jestem).OPiekuje sie 4 letnim chlopcem uwielbiam go.Sprawia mi malo problemow za to rzodzicom daje w kosc:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No dobrze Amelia ale maila nie podałaś a w stopce nie masz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agitalnajmocniej przepraszam ,ale sie zdenerwowalam bo w jednym banku zmienialam dane ,a dalej przesylaja do mamy ,a o tym,ze cos z drugiego przyszlo mama mnie nie poinformowala i przez to spoznie sie z oplata szlak mnie trafil juz podaje adres madzialena_f@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ok juz wysyłam ale się nie wystarsz bo dużo tego :/ no i ja strasze na zdjeciach skutecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital ja tez juz wyslalam 4 zdjecia sa ze slubu dwa na lawce sa aktualne zrobione w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Amelia dzięki za fotki sympatyczna z was para, zdjecia piekne (a jaki samochodzik ha ha) i nie rozumiem dlaczego tak krytycznie się ocieniasz? :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital jakbys slyszala za kazdym razem jak sie widzisz z mama jaka to jestes gruba i masz schudnac tez bys tak miala :D:D:D Fotki wyslalam do dziewczyn ,ktorych adresy znalazlam pod nickiem czyli:agital,mikimaus,natka-22,martaanna,Emsy,Zareczona,a_guu,alice1906 reszte dziewczyn prosze o adresy i fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×