Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Ja zamiast kawy therafluu:( cos mnie beirze lakko mam nadzieje ze nie rozbierze :) weekedn:) wreszcie pogoda straszna ale cos wymyslimy z mezem:) ok wiec tez ide na kawusie Ja juz po zakupach -byłam w tesco o 7 potem do domu-obiadek i sprzatanko:( albo sie połoze-kto wie??? miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że kawusia podziałała :) Validosku - zdrowiej i nie daj się byle czemu rozebrać ;) U mnie póki co słonecznie ale zimnawo. Jeszcze nie mam sprecyzowanych planów co do weekendu. 🌻 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos, zdrówka !😘 jak mi się uda wyskoczyć w ten weekend do kina w końcu to będzie fajnie:) ( mogę już jako tako siedzieć;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki kochane:) Okropnie dziś śpiący dzień:) Chyba tylko poślę Wam na razie wielkie buziaki, pozdrowienia i wszystkie możliwe ciepłe uściski, bo spię:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
WITAJCIE!! Chyba trochę sie zagapiłam i nie pisałam co? Dziękuję wszystkim za pozdrowienie i również pozdrawiam! A dla dzieciaczków 😘 :) Validosku koleżanka coś palnęła a sama powinna pomyśleć zanim coś powie? Kiedysiu trzymaj się zdrowo 🌼 Martaanno, Mikuś jak dzieciaczki? Miki dzięki za śliczne zdjęcia królewny :) Tmm, Emsy, A_guu, Netka (nawiasem mówiąc coś się nam Netka zgubiła chyba?), Sztatułko, Madusiu, Mandziu... (czy o kimś zapomniałam?) Alice dziękuję za smaczną kawę ciężko mi się dzisiaj było wybudzić 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martus mówisz jako tako siedzieć:):) to dobrze Arek tez przeziebiony wiec chyba w weekend bedziemy sobie lezec i odpoczywac:) ❤️ Martusia i Lesio Szkatułko co u Ciebie:) daj znac Kiedysiu-❤️ al Ciebie i Piotrusia alice byle czemu nie dam:) ale mężowi to i wszem 🌼 dla malenst, mam, i przyszłych mam oraz TMM która moze sie przełamnie na maciezyństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zapomniałam o Zareczonej ale już się poprawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u Was, ale ja mam dziś śliczne słoneczko, co powoduje, że wcale nie chce mi sie pracować. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 😘 Validos, akurat mi Twoje \"przełamanie na macierzyństwo\" wzrok wpadł. No więc, jest nawet w drugą stronę. Właśnie sie z mężem zastanawiay, czy by nie zastosować tzw. metody stałej, czyli podwiązania jajowodów, albo nasieniowodów, bo mimo wszystko zawsze jest stres. Więc naprawdę, jesteśmy zdecydowani, i szczęśliwi tylko sami. Ja wiem, ze to mocno niepopularne, ale na szczęście odnaleźliśmy się na tym świecie, i mamy takie same poglady na sprawę dzieci. Miłego weekendu Wam życzę - my wyjeżdżamy do Nałęczowa :) Aha, obiecuję, że jak się zbiorę, to do tych dziewczynek, których mam adresy wyslę parę fotek z Malezji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tmm - wiesz fajne jest tu to ze kazda z nas jest inna i ma inne potrzeby:) rozumiem Cię i ciesze sie ze są takie osoby jak Ty ze nie ukywaja co chcą:) Badzcie szczesliwi:):):):) a ja czekam na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nałęczów...... eeeh, pozazdrościć! Moja Mała też miała dzisiaj SPA od 3 do 5 rano, masowałam jej brzuszek :( bo bolał :( Martuś, kino, a co to jest kino? Kiepsko dzisiaj ze mną, zmęczenie sie skumulowało do granic.... Z odsieczą przybyła teściowa, wzięła Małą na spacer, a ja miałam odsypiać, ale jestem już tak zmeczona, ze nie mogę zasnąć... Chyba wskoczę do wanny. Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tmm, no właśnie miałam apelować: nie zmieniajcie nam Tmm !;) szanuję Twoje poglądy i fajnie, że jesteś jaka jesteś:) Miki, no ja też właśnie niespecjalnie pamiętam co to kino:P Relaksuj się skutecznie i miło:)🌻 Zosiu, daj mamusi mały oddech, co ??:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powysyłam, powysyłam :-) Myślę, że w ten weekend mi się uda. Szanowne Panie Miki, i Martuś, bardzo współczuję Wam niewyspania, ale kto sam chciał, kto chciał maluchy mieć ?? :D Nie no, żartuję - szkoda mi Was - chodźcie Was przytulę 😘 Naprawdę, jak tylko możecie, to wykorzystujcie innych, bez żadnych skrupułów, bo Wy też musicie odpocząć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, z płaczem najgorsze są pierwsze trzy miechy, a Ty masz już jeden cały za sobą:) tutaj akurat może być tylko coraz lepiej:) uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj straszny dziś miałam dzień. Wracam z pracy, psa nie ma:( Całe miasto w plakatach, radio, tv, gazety, my z kumpelą po całym mieści chodzimy i szukamy. Ale znalazł się:)))) Moja psinka!!! Padam z nóg , 6h szukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, trochę pospałam...:) No fakt, jeden miesiąc zleciał jak z bicza trzasł, więc może i dwa kolejne też! Wiecie, kiedy jestem wyspana (n0, może po prostu - kiedy nie padam na twarz ze zmęczenia) jestem przeszczęśliwa i Zosia przesłania mi cały świat. Ale kiedy raz na kilka dni takie niedospanie sie skumuluje, to jest, hmmm... ciężkawo :classic_cool: Ale masz rację Tmm, kto sam chciał malucha ten ma - \"kto ma pszczoły, ten ma miód\" :) Idę do mojej pszczółki. Ona też odsypia cały dzień. A z drugiej strony chyba faktycznie zacznę wykorzystywać częściej teściową. Fryzjer i kosmetyczka już mnie wzywają, oj wzywają.... :classic_cool: Pozdrawiam wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy, no to stracha się najadłaś jak nic! Na szczęście zguba sie znalazła. Ciekawe, gdzie był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mu odbiło i przeskoczył przez płot, pobiegł w kierunku lasku gdzie chodzimy na spacery a potem do liceum na boisko, a tam superr zabawa z młodzieżą:) jak to labrador:) Chłopak jeden go zauważył, zabrał do domku, nakarmił. Znalazł plakat i zadzwonił:) Moja psulka kochana, chyba pozwolę mu dziś spać ze mną w łóżku:P A najgorsze, to to, że męża nie ma i wszystko na mojej głowie a on biedny za granicą i nic nie mógł zrobić. Na szczęscie juz ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tmm ja zdjęć nie dostałam :( Mój adres jest w stopce więc się bezczelnie upominam :) Co do potomstwa jeśli oboje jesteście zdecydowani na nie posiadanie i jest Wam z tym dobrze to taką decyzję trzeba uszanować :) W takiej sytuacji faktycznie lepiej zrobić wszystko żeby w niechcianą ciąże nie zajść. Emsy ale na szczęście sie znalazł (uwielbiam labradory :)) Ja po imprezie integracyjnej z pracy i padam już ze zmęczenia, więc pędzę do łóżeczka :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cziewczynki ja weekend spedzam w łózeczku:( jakos nie tak sie czuje !! Ale nie ma jak to łózeczko z mężem!! niestety nigdzie nie idziemy a kilka imprez było zaplanowanych -cóz czasem trzeba potrolic:) alice- w weekend tu nikogo nie ma:) dziewczyny trola sobie :) miłego weekendu i całsuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Mezatki!🌻 Nie zaginelam Agital (dzieki za pamiec:-)), ale w koncu bylam na upragnionych wakacjach!!! 2 tygodnie bez kontaktu ze swiatem-hihi! Nadrobienie wszystkiego troche mi zajmie-wiec na razie pozdrowionka dla WSzystkich!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umieram!!! Wypilam wczoraj dwa zabojcze drinki i teraz cierpie. Postaram sie o siebie zadbac (silownia, solarium, dietka) no i zero alkoholu i slodyczy.Haha.Z tym ostatnim bedzie ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Netko ciesze się że wypoczęłaś a gdzie byłaś jeśli można wiedzieć? :) Pozdrawiam wszystkich 🌼 Alice pyszna kawa jak zwykle Ty to umiesz kawę zaserwować mniam, mniam...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim!!! Ja już po kawusi;-) Ciężko się zaaklimatyzować z powrotem-już tęsknię za tą cudowną wodą i piaskiem na plażach... A byłam na Majorce-cudowne 2 tygodnie; no i pokochałam wakacje!!! Troszke zmieniłam punkt widzenia przez te wakacje;-) Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×