Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość
Witajcie!!!! Obudzić się nie mogę ostatnio :( Ale motyw dzisiaj w nocy śniło mi się, że miałam dziecko i je karmiłam piersią :) Jaka ja w tym śnie byłam z niego dumna, że jest takie śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja nie wiem a może to już? ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale jakie znaczenie snu \"Dziecko Własne - Szczęście; Karmić - niepowodzenia i rozczarowania;\" :( \"Chłopiec - Jest zapowiedzią zmiany na lepsze; Mały - zwiastuje szczęści w rodzinie\" i Bądź tu człowieku mądry :( Śnił mi się chłopczyk, wiedziałam, ze to moje dziecko i go karmiłam... Na innym senniku - "Dziecko - przerwanie dawnego związku, nadzieja na lepszą przyszłość, różnorodność pomysłów, nowe ciekawe znajomości."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!!! ja tez miałąm dziwne sny!! ze jakies wesele ze w sukni biegałam po jakis jaskiniach!! itp.....hahahah agital sny prorocze:) zycze Ci tego z całego serduszka! ja w sumie czuje sie dobrze tylko jedna zatoka jeszcze daje mi popalic! ale mam nadzieje ze szybko minie! dzisiaj mezus do mnie przyjezdza-hurrrrrrraaaa wiec obiadek szykuje jakis dobry ze wzgledu siedzenia w domu oddam sie gotowaniu!:) wiec beda pulpeciki z grzybami :) wiec jak widac znajduje sobie zajecia!! dziewczynki miłego dzionka;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę kobietki, że mowa o snach, ja też miewam dziwne czasami:):) Kochane chorowitki zdrowiejcie. Teraz jakieś takie paskudne te przeziębienia są. Ja w sumie z kataru wyleczyłam się szybko, ale kaszlałam jeszcze później 2 tygodnie... NIe powielajcie mojego przykładu:) Pochwalę się:), wczoraj dostałam wspaniały prezent od męża. Powiększył jedno ze zdjęć z sesji plenerowej ślubnej, jest w takim formacie zbliżonym do A3 i oprawione w ramę:) Wisi już na ścianie:) Dostałam też piękną wspaniałą różę:)... ale ze mnie chwalipięta:) Ten mój maleńki wojownik szaleje i coraz więcej rzeczy tak delikatnie mi dokucza, więc postanowione, nie będę się już wygłupiać. Od przyszłego tygodnia wolne:) W sobotę mam pierwszy zjazd na studiach. Miały być dwa dni, a jakoś tak się fajnie złozyło, że jest jeden:), w następnym tygodniu szykuje się wspaniała konferencja, więc też się nieco doedukuję;):):) Kobietki miałam Wam duzo napisać, a teraz jakaś pustka w głowie... Jestem z Wami, trzymam za Was kciuki i ściskam serdecznie wszystkie:):):) Jak przywrócą mi się normalne tryby myślowe, to postaram się napisać coś sensownego:):):) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wy się lepiej nie śmiejcie z moich \"proroczych\" snów bo jeśli ja już zacznę to w dobrym tonie byłby dalszy wysyp :D Kiedysiu trzymaj się dzielnie 🌼 Validos zamów okłady od męża to Ci się polepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj ale tu pustki:( a ja wypiłam z mezem całe winko i .......nie pytajcie co dalej będzie miłych snów Agitalku wiesz za co trzymam kciuki.....................mocno bardzo ❤️ dla Was i wszych maleństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie;) WItam, co się tu dzieje, taki zastój??? Wszystkie dziewczynki bardzo serdecznie pozdrawiam i lecę zjeść śniadanie, bo jakoś jeszcze nie zdążyłam. Jestem głodomorek:), może komuś jeszcze kanapeczkę, bądź dobrą herbatkę?? Upolowałam ostatnio Lipton wanilia i orzechy laskowe;):):) mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku ciesze sie, ze Twoj mezus jest przy Tobie. I nikt sie nie pyta co sie dalej dzialo. ;-) Zrobili redukcje etatatow i nie mam pracy :-(.Az sie wczoraj poplakalam. Ale potem zadzwonilam do mezusia i mnie pocieszyl.Wiec podnioslam glowe i powiedzialam sobie, ze to nowa szansa na lepsza prace. Dzisja juz ide do jednego zakladu fotograficznego pogadac z szefowa. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zareczona kciuki masz jak w banku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!! Jaki tu pustki!!!!! No Kiedyś wreszcie jakaś rozsądna decyzja ;) oczywiście tycząca się pracy!!!!! Bo do innych nie śmię się wtrącać :p Zaręczona przypomniałaś mi jak ja szukałam pracy wtedy bardzo pomogła mi Szkatułka. Jej ja nie zapomnę jak sie nalatałam, żeby wreszcie coś załapać a jak juz to proszę z brzuszkiem chodzę ;) A właśnie ciekawe jak miewa się Szkatułka. Myślę o niej cały czas. Ciekawe czy jakoś się trzyma. Tak czy inaczej moc całusów 😘 i ogrony bukiet 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a nawet większy :D Agital a mnie się śnią wiecznie trupy które mnie gonią a ostanio nawet mi śmierdziały ;) :p Niby dobry sen ale mimo wszystko skubany spac mi nie daje ;) bleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A_guu masakra takie sny :) Mojej mamie się śniła ostatnio narzeczona brata w białej sukni welonie na weselu i co...? Za chwilę jadę na pogrzej jej kuzyna :( jednak w snach coś jest, bo mówią że taki sen to na śmierć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki śpicie czy co?????????? Widzę, że aura jesienna wam nie sprzyja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj spać to by się chciałooooo !:D przynajmniej jedną całą noc na miesiąc.... iiii jeden dzień cały żeby nic nie bołało !;) ja to mam wymagania heh :P:D poza tym życie jest piękne:):):):):):):) pozdrawiamy wszystkich❤️ famila B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mamy imprezkę z okazji Dnia Nauczyciela:) Miki i Kiedyśku w niedzielę nasze święto :P Buziaki!!! Dziś już lepsze samopoczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dziś wszystkiego dobrego naszym dzielnym Ciałom Pedagogicznym;):): Miki, Kiedysiowi i Emsy🌻 Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś, kochana, a co Cię boli ??? Nie strasz nas tutaj ! Życzę Tobie i Miki, żeby marzenie o przespaniu całej nocy, jak najszybciej się spełniła :)) Co do snów, to kompletnie nie wierzę w ich znaczenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to żeby już nie \"straszyć\" przemilczę...:P;) co do osobiście snów wierzę w ewentualny indywidualny \"kod\", taki się u mnie sprawdza - nie ma za wiele wspólnego z sennikowymi interpretacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valios27
oj zaniedbujecie sie !! ja dzisiaj czuje sie juz zdrowa:) byłam u kolezanki wreszcie wyszłam gdzies:) zjadłam pyszny obiadek a potem byłam zrobic sobie henne brwi ale poszalałam jutro sobota i weekend i w pon. do pracy.. blee wiecie co Wam powiem jedno sie nauczyłam wiem ze jak bede w ciazy bede niewygodnym pracowniikiem... jak poszłam na L4 mój kierownik mówił ze jest mu to nie na reke i jak mogłam zostawic niezałatwione sprawy:( nastepnym razem zapowiem swoja chorobe-wrrrrrrr kurcze to moje drugie L4 przez 7 lat i pierwsze od ponad 2 lat jak tu pracuje i taki problem. Niestety goraczka, zatoki , gardło raczej nie pozwoliły mi walczyc i chodzic dalej do pracy, jak widac czasy sa bezwzgledne dla ludzi czasem chorujacym. Oj i tak dobrze ze zdrówko wróciło bede mogła odkopywac sie przez tydzien teraz........ całuski dziewczynki i prosze sie meldowac.................KAŻDA miłego weekendu KOCHANE SŁONECZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj Validos wiemy jak to jest każdy moze chorować a my musimy być nagle niezniszczalne :( ale głowa do góry nie poświęcisz wymarzonej ciaży bo komus to nie na rękę :[ Również życzę wszystkim udanego i słonecznego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×