Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Hej hej:) Jako pzredstawiciel \"ciała pedagogicznego\" bardzo dziękuję za życzenia🌻. Dostałam już wczoraj troszkę kwiatów i słodkości, ale cóż.... słodkościami to będę rodzinkę karmić... dobrze im:) Martuś, trzymaj się dzielnie;) Ściskam za Ciebie kciuki za Twoją przespaną noc!!! Validosku, cieszę się, że już Cię choróbsko puściło, niemniej przyznam, że u Ciebie wpracy atmosfera nieco z pogranicza mobbingu... ludziom nie wolno chorować ani chwili przez dwa lata, rewelacja!!! Kobietki, ja dziś jestem po zajęciach:). Pierwsze koty za płoty na studiach:). Jestem jak do tej pory jedyną ciężaróweczką (chyba, że są panie, po których jeszcze nie widać) i dobrze mi z tym:) Spotkałam moją promotorkę (mojego dobrego ducha), powiedziała, że po porodzie mam jej Malutkiego podrzucać:):):), że będzie go gdzieś zabierać, bo cóż... \"pożyczone dzieci są najfajniejsze\":). Cudowna jest:), sama ma dwie córki, w ogóle fajna kobieta. Może nie będę podrzucać jej Malutkiego, ale napewno odwiedzę ją z nim:) Też dowiedziałam się miłej rzeczy, że studencji I roku stud. doktoranckich też mają szansę na stypendium naukowe obliczane na podstawie egz. wstępnych. Nie wiem co z tego wyjdzie, czy są szanse, ale może:) Ostatnio w szkole jeden gość pytał, czy napewno będę do końca paździetnika, może to mało grzeczne, ale powiedziałam mu, że przecież wie, że w ciąży żadne napewno nie istnieje.... Cóż... wg planu odchodzę na wolne, przyznam, że się cieszę;). Będę musiała się jeszcze \"poszwędać w obu szkołach\", ale już prawie prawie wolne;):):) Emsy, Miki, 🌻 wszystkiego dobrego z okazji Dnia Nauczyciela, lub inaczej Święta Edukacji Narodowej:):):):) Wielkie buziaki:):):):) dla Miki, Marty, Validoska, A_guu, Zaręczonej, Agital, Netki, Madusi, Szkatułki, Emsy, TMM, Alice🌻 Mam nadzieję, że o żadnej z nas nie zapomniałam. Trzymajcie się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku, a więc melduję się posłusznie !:) uważaj na siebie nadal, żeby nie powróciło czasem !🌻 Kiedysiu, fajna promotorka;) no i uff prawie - prawie na wolnym:)super ! dzięki za kciuki;) no cóż, to raczej siła wyższa; pewnie to będzie realne za jakieś 5 m-cy, zakładając że większość półroczniaków przesypia już noce ( czyt.: nie wybudza się co ok.2 h na karmienie ), a po skończeniu półtora roku śpią do rana już niemal wszystkie;):) dobrego weekendu wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrazu lepiej:) Kiedys , Martusiu i agital -posłuzne z Was kobitki reszta odmeldować się!!! Ja przyłaczam sie do zyczeń pedagogiznych:) chociaz sama jestem ale tylko z wykształcenia...... dbam o siebie bo jeszcze tak super nie jest wiec wole uwazac! bo po kolejnym tygodniu L4 chyba by oszaleli!!!! w pracy agitalku -baw sie dobrze z męzusiem dzisiaj a jutro prosze o relacje miłego weekendu dziewczynki i wielkie całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ...Jestem wypompowana, bo wzielam na weekend dwie cory od mojej szwagierki. Tzn. 8 lat (umiem wszystko i wszystko mi wolno) i 4 lata ( nie umiem wszystkiego, ale sprobuje, bo moja starsza siostra robi). Szczerze powiedziawszy mialam nie najlepszy humor rano, ale po calym dniu spedzonym z malymi \"wariatkami\" jest mi juz lepiej. Dzieci sa takie szczere, ze szok. Dowiedzialam sie, od osmiolatki dlaczego konikowi smierdzi z buzi. Wiecie czemu? Bo koniki jedza swoje kupy. Prawde mowiac po wizycie w ZOO nie moglam zaprzeczyc, bo sama to widzialam. Wiec wyobrazcie sobie jak mialam caly dzien wesolo. Meza nie ma, bo pojechal jakies 300km od nas na Zuzel (poogladac oczywicie) i wroci w nocy. Aha po zoo byl plac zabaw potem wizyta u kolezanki, ktora tez ma dwojke malenstw i w domu robienie dyni na hallowen. Uff 4-latka odplynela a 8-latka. O godz. 22:15 mowi: Patrz ciociu ja nie spie... Ale mi bajer. Na cale szczescie 10 minut temu jak poszlam ja dogladnac to juz spala jak zabita. A jutro znowu dzien. Pozwolilam im rano byc cicho, nie budzic nas i wlaczyc sobie bajki. No a potem dalszy ciag rozrywki. Buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja również składam życzenia dla Naszych Pań Nauczycielek :) 🌼 Validosku tobie również (mimo, że nie pracujesz w zawodzie) 😘 Martaanno już niebawem będą przespane noce :) Zareczona no to miałaś ciekawy dzionek z tymi mądrymi pannicami :) Validosku melduję, że moja niespodziankowa kolacja bardzo sie mężowi spodobała (suknia też ha ha) były świece, muzyka, tańce, wino... :D Żyć nie umierać! Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszym kochanym i pięknym \"Ciałom Pedagogicznym\" moc życzeń spełnienia marzeń i dużo pogody ducha na kolejne lata. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nie wiem, czy ktoś poza Kiedysiem i A_guu ktoś mnie tu zna, a ja tu z prośbą - więc trochę ryzykownie, ale obiecuję, że z bezbolesną:) Otóż, Dziewczyny, bardzo potrzebuję wielu par oczu, które odwiedziłyby moją nową stronę www (jest to strona napisana przez mojego męża, prezentuje zdjęcia; głównie ślubne, ale nie tylko), obejrzały, sprawdziły, czy na wszystkich rodzajach łączy jakoś się otwiera, czy nie ma rażących błędów, wreszcie - czy jest ładna... I potrzebuję do tego Rozsądnych Osób, i pomyślałam, że poza \"Moimi\" Dziewczynami z \"przygotowań\" jeszcze o Was. Ślub za Wami, dziesiątki obejrzanych stron fotograficznych - pewnie także, więc macie porównanie:) I tu moja prośba - jeżeli takie zajrzenie nie stanowi dla Was problemu (oczywiście nie proszę, żeby zrobiły to Wszystkie z Was;) ) czy mogłabym prosić którąś z Was o przysłanie mi Waszej listy mailingowej? Nie chcę linka podawać tutaj, bezpośrednio na Kafe, bo jestem bardzo dumna ze swoich pomysłów;) Oczywiście - jeżeli nie macie ochoty, to zrozumiem:) Jeżeli jednak się zgodzicie, to poprosiłabym o listę e-maili pod adres: nilhi@op.pl 🌼 Tak czy siak - pozdrawiam gorąco:) -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guu - ty oczywiście już dostałaś;) choć nie wiem, czy masz teraz głowę do takich rzeczy.. trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za życzenia:) Buziaki dla Was!!! Weekend milutki u rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziękuje za życzenia :) Weekend całkiem przyjemny, nawet pomimo ogromnego zmęczenia. Wczora byliśmy u znajomych, w rodzinnej miejscowości Validoska :) A dzisiaj zakupki, obiad u teściów i spacerek.Kupiłam sobie nową Gretkowską, tylko pytanie - czy Zosia da mi szansę do niej zajrzeć??? Pozdrawiam wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, Dziewczyny, za odzew - i to taki szybki:) Już wysłałam pierwszym chętnym:) Buziaki ogromne dla Was - taka pomoc jest nieoceniona! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendziku! Dzisiaj ziiiimmmnnnooo-był mały przymrozek! Zabulina-ja też bardzo chętnie:-) Maila masz w stopce! Pozdrowionka!!! Na kawusie czas:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Zabulina. Mi tez mozesz poslac. Spojrze moim fachowym okiem fotografa. Zartuje oczywiscie z tym fachowym. Mail mam w nicku. Ale cicho po weekendzie. Chyba sie sprawdzilam w roli cioci, bo ta mlodsza chciala zostac jeszcze u mnie na noc. Mykam zaraz do pracy. A po poludniu poszukiwania nowej pracy. Trzeba sie przeleciec po miescie i jakies podania poskladac. Ciekawa jestem kiedy mnie opusci ten stres??? Zawsze cos. Spoznione zyczonka z okazji Dnia Nauczyciela. Zycze Wam cierpliwosci, wyrozumialosci i wielkiego powolania. Ps.Moja mama jest tez nauczycielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio i wróciłam do pracy:( kurcze ale mi sie nie chciało!!!!!!!!!!! po 1.5 h dopiero doszłam do tego co mam zrobic wiec do 16 bede miała co robic Zabulina ja tez poproszę o maila: validos23@interia.pl chetnie pomogę:) oj dziewczynki weekend szybko minął nawet nie wiem kiedy niestety przesiedziałam go w domu bo jeszcze do konca nie wyzdrowiałam wiec wolałam nie ryzykowac w tym ygodniu sama siedze sobie w biurze bo rwszta jedzie na szkolenie czw-pt:) wiec moze sie odkopie wreszcie!! całsuki dla wszystki i miłego tygodnia:) Kiedysiu a Ty juz na zwolnieniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Nadrabiam wszystkie zaległości i widzę, że kiepsko mi to idzie ;) Skrzynka zawalona i nie wiem za co najpierw się wziąść ;) Dołączam się do życzeń choć co prawda spóźnione ale moje kochane nauczycielki przede wszystkim cierpliwości i wytrwałości 🌻 No cóż ja weekend spędziłam bardzo aktywnie i szczerze mówiąc dziwię się, że jeszcze nie dostałam sórczów porodowych :p ;) Mieszkanko wysprzątane zakupy już prawie zrobione (reszta na allegro), łoże dla malucha złożone teraz tylko poprać i może przychodzić na świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam! Zabulina mój mail również w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu czyli dla maleństwa wszystko przygotowane:) super Mandzia witamy co u Ciebie słychać:):) ja nadal w papierach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Validosku:)Co do zwolnienia, to mam dziś wizytę i biorę zwolnienie od jutra. Cieszę się, że mam tą wizytę dziś, bo męczą mnie rozmaite wątpliwości. Mój maluszek nie rusza się, tylko wręcz szaleje, wczoraj szczerze mówiąc wieczorem to już przez niego padłam, no nic to. Zastanawiam się też nad moją wagą. Wiem, że to nie temat na tutejszy topik, tylko na ciążowy, ale skoro ja mam w 30 tc 4,5 kg na plusie, to może mam za mało wód?? Już sama nie wiem. Jakiś dziś mam dziwny dzień. Acha, Validosku, przyjmij ode mnie najlepsze życzenia z okazji Dnia Nauczyciela. Widzisz, my się podzieliłyśmy. Ty jesteś pedagogiem, a nie pracujesz w zawodzie, a u mnie jest inaczej. Moje studia nie są pedagogiczne, by móc uczyć musiałam zrobić 2 letni kurs pedagogiczny, a pracuję własnie jako nauczyciel:)hihi Zaręczona, ściskam kciuki za zdobycie nowej, superpracy. W ogóle wielkie buziaki ślę do wszystkich:):):):) Zabulina, mnie też możesz posłać maila:) Buziaki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie:) Pogoda dziś cieplutka:) ale ja padam ze zmeczenia, roboty full i w szkole i w domu:( Remont ciągnie się niemiłosiernie:((((((( Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Melduję posłusznie, że codziennie do Was zaglądam i czytam, lecz nie zawsze mam siłę cokolwiek napisać :) Dzisiaj akurat moja krolewna litościwie pozwoliła mi pospać do 9-tej (z przerwami na karmienie, oczywiście), wiec jestem w miarę przytomna :) Dzisiaj byłam na kontroli u gineokologa i wszystko o.k., blizna sie ładnie zagoiła. W środę przypada \"podręcznikowy\" koniec połogu, ale ja go zakończyłam już wczoraj :) i to dwukrotnie :) :) więc humor od razu lepszy :) Kurczę chciałabym każdej z Was napisać cos osobno, ale wiecie, jak jest! czasu brak! Dlatego całuję mocno 👄 zwłaszcza Szkatułkę 🌼 oraz A_guu - trzyma się! i Kiedyś - to już 30 tc???!!! Ale czas pędzi :) Wszystkie pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Melduję posłusznie, że codziennie do Was zaglądam i czytam, lecz nie zawsze mam siłę cokolwiek napisać :) Dzisiaj akurat moja krolewna litościwie pozwoliła mi pospać do 9-tej (z przerwami na karmienie, oczywiście), wiec jestem w miarę przytomna :) Dzisiaj byłam na kontroli u gineokologa i wszystko o.k., blizna sie ładnie zagoiła. W środę przypada \"podręcznikowy\" koniec połogu, ale ja go zakończyłam już wczoraj :) i to dwukrotnie :) :) więc humor od razu lepszy :) Kurczę chciałabym każdej z Was napisać cos osobno, ale wiecie, jak jest! czasu brak! Dlatego całuję mocno 👄 zwłaszcza Szkatułkę 🌼 oraz A_guu - trzyma się! i Kiedyś - to już 30 tc???!!! Ale czas pędzi :) Wszystkie pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Melduję posłusznie, że codziennie do Was zaglądam i czytam, lecz nie zawsze mam siłę cokolwiek napisać :) Dzisiaj akurat moja krolewna litościwie pozwoliła mi pospać do 9-tej (z przerwami na karmienie, oczywiście), wiec jestem w miarę przytomna :) Dzisiaj byłam na kontroli u gineokologa i wszystko o.k., blizna sie ładnie zagoiła. W środę przypada \"podręcznikowy\" koniec połogu, ale ja go zakończyłam już wczoraj :) i to dwukrotnie :) :) więc humor od razu lepszy :) Kurczę chciałabym każdej z Was napisać cos osobno, ale wiecie, jak jest! czasu brak! Dlatego całuję mocno 👄 zwłaszcza Szkatułkę 🌼 oraz A_guu - trzyma się! i Kiedyś - to już 30 tc???!!! Ale czas pędzi :) Wszystkie pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Zdaję sprawozdanie z wizyty Była dłuuuga, na samym KTG trzymali mnie pół godziny, ale wyszło dobrze. Maleńki był ważony i waży 1565 g, więc w normie, czyli wielkie ufff - trzymam na wodzy cukier i Maluszek nie jest za ciężki. Też ciągle wielkościowo wygląda na większego, ale za to ciekawa wiadomość - Malutki się odwrócił we właściwą stronę. Na skurcze mam brać więcej magnezu, a jak nie poskutkuje to Fenoterol. Wkurzyłam się teraz tylko tym, że zauważyłam, że położna wypisując mi zwolnienie pomyliła się, a lekarz nie zauważył i będę mieć poprawki, które mam nadzieję nie wpłyną na wiarygodność zwolnień.... ehhh Muszę też jeszcze raz do niego iść w tej sprawie... Niemniej ogólnie bardzo się cieszę, jest dobrze, Malutki się dobrze rozwija, a to jest najważniejsze. Mikuś🌻, u Ciebie to dopiero czas pędzi. Twoja Zosieńka na dniach skończy półtora miesiąca!!!! Super, że wszystko jest OK. To ja się jeszcze na koniec pochwalę. Dziś na koncie zobaczyłam, że mnie docenili. Dostałam nagrodę z okazji Święta Edukacji:):):):) Buziaki, uciekam. Jutro czas dalszych załatwień, nie leniuchowania, ale już niedługo:):):):) Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na kawkę. Kiedysiu - same dobre wieści. Błędami w zwolnieniu się nie martw. Lekarz powinien popoprawiać i postawić parafkę i już ok. Mikuś - jak rozumiem powrót do normalności - stosunkowo udany ;) Córa Wam rośnie jak na drożdżach więc może niebawem rodzeństwo :P Emsy - przede mną też okropne remonty związane z przeprowadzką, wiec aż się zaczynam bać. Validosku - wyszłaś już z papierów? Dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Kiedysiu nawet nie wiesz jak sie ciesze ze z Toba i malenstwem wszystko dobrze!! alice czy sie odkopałam:( prawie:) a ja sie wziełam za nasza działeczke i przyłacza budowlane!!!!!! jestem dzielna i załatwiam wszystko póki co panowie w Urzędach sa bardzo mili bardz pomagaja młodej kobiecie która bedzie budować dom ..... mąz tez sie ostro wzioł za pomoc i dobrze ale sie juz ciesze bardzo na ta myś wiem ze duzo przed nami pracy jeszcze ale damy rade! wracam do papierków moich kochanych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validos ja Cię rozumiem my na dniach będziemy mieć akt własności i też się walka w Urzędach zacznie, ale co tam :) jak ja się na tą naszą działkę cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Mikusiu mówisz, że wcześniejszy koniec połogu stosunkowo udany? No to się cieszymy ha ha... odpoczywajcie w kazdej wolnej chwili razem z Martaanną :) Alice a kiedy dokładnie przeprowadzka???? Buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko wpadam się z Wami \"zobaczyć\" choć na chwilkę:)dużo się dzieje, jesteśmy u moich Rodziców z Małym i jest też u nas Prababcia Leszka.Wesoło i rodzinnie, a poza tym normalny Lesinkowy słodki kołowrotek:D:D:):):) ściskamy serdecznie❤️ M i L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×