Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość
No ale nie dam jej sobie humoru zepsuć, bo taki piękny, słoneczny dzień mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital. Moglas jej tez cos stosownego powiedziec. Ja to nie cierpie takich bab. Milego dzionka i sie nie stresuj. A tak na marginesie to pomiedzy naszymi brzuchami jest dokldanie 10 tyg roznicy. Zycze milego dzionka. U nas deszczowo, ale dosc cieplo. Wiosna idzie powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalek, przypominam sobie moją kadrową, która gdy byłam u niej w drugiej połowie ciąży powiedziała: \" to chyba duży bobas, albo jakieś bliźniaki będą \", a jej kuzynka czy ktoś tam to \" tylko taką małą piłeczkę miała \" :O:O ale mi było miło :( no naprawdę klasa :P:P :D tak naprawdę to jad, jaki ktoś wypluwa niszczy przede wszystkim jego samego ;):P więc pogratulować :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla Was:) Agitalku - pewnie Ci zazdrości:P Martwię się o A_guu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy o tym samym pomyślałam :D a mnie tez tak jak Martaanne pytała czy jestem pewna, że to tylko jedno i jeszcze dyskutowała, że \"może nie dopatrzyli\" :( JĘDZA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy racja co z A_guu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Validos - środa OK :) Jeszcze raz podeślę Ci adres:) Miki - kochana, wiem, co czujesz!! Jak moja siostra ufarbowała mnie na sylwestra i wyszedł jej krwistoczerwony zamiast rudego (ja akurat jestem rudzielec;) ), to myślałam, że ją uduszę! Ale nie łam się - farby z gamy czerwieni i rudość zdecydowanie najszybciej tracą intensywność, płowieją i wypłukują się:) Więc za jakiś czas nie zaszkodzi nowy kolorek, a może nawet spodoba Ci się taki \"spłowiały\" :) 🌼 Agital, Matra - odpowiedź w takiej sytuacji może być tylko jedna: - No tak, pozory rzeczywiście mogą mylić.. ja też \"na oko\" dałam Pani wysoki poziom kultury! :P Wszystkim wiosenny [wielki bukiet białych przebiśniegów zabranych z ogrodu w Bielsku]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Marta, a nie Matra;) Emsy - cudownie, że weekend tak się udał 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh Zaba, szkoda nawet rzucać perły riposty przed...świnie :P:P :D Miki, czy Zosia przymierza się do ząbka jakiegoś już ?? Lesin niespokojny, toczy ślinę i wkłada mi ostro paluszki do buzi: mój Tato wieszczy, że zęby będą...;) ratunku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, biedne te ząbkujące dzieciaczki :o jak mi rosły ósemki, to myślałam, że jajo zniosę. A tu rośnie cały komplet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, myślę, że zęby się zbliżają..... Nie mam innego wytłumaczenia na nagłą zmianę usposobienia (maruda), częste nocne pobudki (grrrrrrrrrrr...), ślinotok i pchanie do buźki nie tylko łapek, ale wszystkiego co się da..... A w buźce jeszcze ani śladu zęba! Jestem ciekawa, jak długo to potrwa???? Pewnie szczyt przypadnie na sam mój nieszczęsny powrót do pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się martwię o A_guu. Może wyślę smsa z zapytaniem, czy wszytsko w porządku? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę Miki, że to dobry pomysł. Wszystkie się już zaczęłyśmy o A-guu niepokoić. Martuś dzięki. 👄. Jest już troszeczkę lepiej. Przesyłam wszystkim dużo uścisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha - Miki - widziałam zdjęcie w nk. Ślicznie wyglądasz moim zdaniem nie ma powodów do smutku. Zawsze można zmienić kolor włosów. (ja też już byłam ruda, szatynka, blondynka i wiele innych.) PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jeżeli chodzi o kolor na głowie, to ja też miałam już chyba wszystkie:) tydzień temu zrobiłam sobie z rudych na czekoladowe z końcówkami - ciemny fiolet - a co tam:P Może to dobry pomysł z tym smsem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się też podoba, Miki :) a najważniejsze, że Kobietka co ma te włoski jest wyraźnie szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku:) pamietaj ze takie baby sa wredne z natury:) mogę ja dla Ciebie załatic:) hmmm mam siłe i nie zawacham sie jje uzyc:) a_guu:) czekamy Emsy od kiedy staranka ja mysle ze w marcu dostane jakies tablety na kopniecie jajników:) wiec zaczne staranka:) a Ty kiedy> jak cos poczekam:) pamietaj! zabulinko wiec sroda:) u Ciebie ok pasuje:)czekam na adresik:) miki i martuś:) ząbki ida u maleństw:) hmmm jak pamietaj u moje siostry to nie było nic dobrego:( biegunki, marudzenie i wieczne krzyki ale i to trzeba przejsc:) jak WY bedziecie jezdzic z dziecmi na rowerkach ja bede przechodzic zabkowanie:)i bede sie radzic:) was CO DO KOLORÓW WŁOSÓW IM JESTEM STARZA TYM BARDZIEJ ODWAZNIEJSZA:) MAZ SIE SMIJE ZE NA STAROSC BEDE POMARANCZOWA:) JA MOZE ZROBIE JAKIES FOTKI Z MOICH WŁOSKÓW I WYSLE WEEKEND:) ZIELONYCH PASEMEK NIE WIDAC NORMANIE ALE DO SWIATŁA:) ALE KOLOREK MI SIE PODOBA:) HMM MÓJ NOWY CZERWONY PŁASZCZYK ZROBIŁ FURRORE W PRACY:) JEDNO DOSWIADCZENIE WIECEJ FACECI UWIELBIAJA CZERWONY:) KOLOR NOWY KOLEGA W PRACY MIŁY:) A TO NAJWAZNIEJSZE:) KIEDYSIU WIOSNA IDZIE MOZE SIE NA SPACEREK UMÓWIMY Z TOBA I MARTUSIA I DZIECMI:) OBIECUJE PCHAC WÓZKI:0 2 NA RAZ CAŁUSKI I DUZO MIŁOSCI W TA WIOSENNA POGODE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś cichutko:) Wpadłam Was poprosić o mocne kciuki jutro, dobrze? :) będzie parę wyników. Buziaki 👄 Validosku:) Tiramisu już się robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu - kciukasy zaciśnięte mocno. A tym tiramisu to aż w centralnej Polsce pachnie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj moi Rodzice mnie niemal \"wygonili\" z domu twierdząc, że mam się zająć sobą a Oni zajmą się Lesiem...niechętnie, ale się zgodziłam i wybyłam na kilka godzin do Olkusza :D;) nie byłam tu wieki, no i było to prawdziwe oderwanie się i czas WYŁĄCZNIE dla siebie i Z DALA od k-wa ;) w najbliższy weekend też wybywam prawdopodobnie, ale w nieco innym kierunku ( przy maleństwie jednak urasta to do rangi niemal wyprawy, no i ta tęsknota...;) ) i Dwóch Takich Co Skradli Moje Serce zostawię samych w k. :) Validos: nowy czerwony płaczyk !! wooow !! :D z tym pchaniem wózka to nie bądź pochopna Validosku :D;):P nasz ( darowany nam ) to grzmot ( już pisałam ) i czekam kiedy moje dzidzi samo usiądzie i kupujemy porządną spacerówkę...nie mogę się doczekać :) Zabu, tajemnicza jesteś, ale trzymam oczywiście, o cokolwiek chodzi :) miłego spotkania i zostawcie nam też tiramisu !!! a propos włosów to miałam coś z nimi zrobić, ale nasza kochana olkuska pani Lucynka miała komplet na dziś ;) może przed świętami się uda. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie macie pojęcia jak rozmarzyło mnie to tiramisu Zabuliny ... (nerwowo wyciera ślinkę z kącika ust )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj urządziłam w domu siłownię w i w trzy (ja, teściowa i kandydatka na synową mojej teściowej) walczyłyśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem fanką tiramisu, a najlepsze jak dotąd jadłam we Włoszech...:) ech wspomnienia..... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiramisu - ćwiczenia: logiczny cią skojarzeń :D na moje ćwiczonka też już pora ;) Ala, fajna sprawa i chyba się wzajemnie mobilizujecie ? :) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie odezwała się A_guu, że wszystko oki i niebawem zajrzy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×