Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

witam dziewczynki:) a taka ładna pogoda była!!! a tu deszcze!!!!!!1 Zabulinko juz Tiramisu czuje na Kapelance:) bede o 16 wyjade:) Martuś wózki obiecuje pchac:) a co za róznica jaki:) wezmiemy taki z Tesco i Lesio z Piotrusiem sie zmieszczą:) u mnie zapowiada sie spokój w pracy wiec nie bede sie przemeczac:) miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko - ściskam kciuki. Powodzenia we wszystkim. U mnie dziś słoneczko a ja pędzę do poradni gastrologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) Dziś jadę na kurs a potem na Lejdis z koleżankami ( byłam w sumie już z mężem - ale co tam:) ) . Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Az Wam zazdroszcze wypadow do kina i kolezanek. Ja tutaj mam pare, ale widujemy sie tylko na hali jak nasi mezowie maja mecz. Czyli raz w tygodniu. To sa zabiegane Niemki, wiec nawet odpada jakis wypad czy kawa. :-( .Brakuje mi Polski Milego dnia dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona zapraszam do Krakowa:) tu zawsze zcas na mało co nieco sie znajdzie:) Zabulinko zaraz jade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku dzieki sliczne. Mam tylko jakies 973 km. To mniej niz 1000 wiec optymistycznie. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEŻ CHCĘ DO KRAKOWA !!!! (wyje z rozpaczy). Uwielbiam Kraków... (i teraz wiem, że można tam spotkać fajne kobitki:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alice to kiedy jedziemy do Krakowa? :) Dziewczynki - mamusie mam pytanie jak odczuwałyście pierwsze ruchy dziecka? Ja wczoraj poczułam takie delikatne ruchy - inaczej to sobie wyobrażałam, ale było miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitallku!!! Wlasnie rozmawiam z moja mama przez skypa na temat ruchow dziecka i mowie jej, ze juz sie nie moge doczekac jak cos poczuje. Skoro Twoja fasolka jest od mojej 10 tygodni starsza to ja jeszcze musze 10 tygodni czekac. Tak dlugo... Wczoraj po rozmowie z mezem i sprowadzeniem go na ziemie postanowilismy przelozyc date slubu na marzec za rok. Fasolka wtedy bedzie miala 6 miesiecy i bedzie dalo ja sie zabawic. Nie chce fundowac sobie takiego stresu 6 tygodni przed porodem. A tak to na spokojnie bedzie. Moze i uda mi sie wrocic do figury kobiecje po ciazy. Hehe.We wtorek wieczorem mamy wizyte. Na razie trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok. Jakby co to juz w srode zaczynamy obdzwaniac wszystkich w sprawie z weslem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zareczona w 1 ciąży podobno ruchy czuje się od ok 20 tc :) Co do decyzji o przesunięciu daty ślubu uważam ją za słuszną, bo to niepotrzebny dla Ciebie i maleństwa stres no i będziesz mogła założyć suknie jaką zechcesz, bo brzusia już takiego nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie o sukienke mi nawet nie chodzilo. Glownie o ta jazde 1000km w 8 - mym miesiacu ciazy i o ten stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Zabuś - kciuki trzymam nadal. Na pewno wszystko będzie ok. Agitalku - do Krakowa - to choćby zaraz :) Zaręczona - to chyba dobra decyzja. Myślę, że4 stres i podróż nie są dobrze tolerowane w ciąży. Ślub nie zając :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! Tiramisu było boskie:) hmm przepraszam ze sie nie podzieliłam:) tak sie zasiedziałam u Zabulinki ze była 20:) naprawde to wspaniała kobieta:) uhhhh szkoda ze wszystkie sie ne mozemy spotykac!!!:( bardzo mi smutno z tego powodu!! a ja siadłam nad Biznes planem;( moze któras ma juz jakies doswiadczenie!! dziewczynki chyba wiosna dobrze na mnie działa:) jakos mam duzo pozytywnej energii ostatnio:) Miłego dzionka:) agitalku pierwsze ruchy malenstwa:) zazdroszcze:) ale moze ja w tym roku sie tez pochwale:) miłego dzionka i dzuo słoneczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice, agitalku i cebulko do krakowa zapraszam:) zareczona ja tez mysle ze ze slubem to dobra decyzja:) nic na siłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj. Validosku - nie zapraszaj, nie zapraszaj bo nigdy nie wiadomo, kiedy będę chciała sie zwalić do Krakowa :). Ostatnio gościliśmy w \"hotelu\" żaczek. I już czekam aby tam wrócić. Tiramisu.... o matko jaką mam ochotę na słodycze... (jak zwykle :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku!!! Poleccie mi jakas dobra ksiazke. Z humorem. Grochole opanowalam. Lubie luzne ksiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! dziękuję jeszcze raz za kciuki 🌼 Teraz odreagowuję stresa, chyba będę spać;) A moja Kuzyneczka urodziła dziś Michałka, 3,800 g, 57 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..alice, tiramisu poszło do Ciebie po kablach;) Validosku, to samo mogę o Tobie, wiesz :) ..a poza tym Validos ma rewelacyjny ten płaszczyk.. a zielona pasemka faktyczni widać troszkę pod światło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Zabu - fenomenalne tiramisu :D Cieszę się, że wszystko ok. Jak nic czarownice. A zdjęcia Validoska - w płaszczyku czy bez chętnie obejrzę. (w domyśle czekam z niecierpliwością) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim Zaręczona polecam Monikę Szwaję, np. \" Jestem nudziarą \" - coś a la Grochola, ale może z większym humorem ;) Allison Pearson \"Nie wiem, jak ona to robi\" - tez pamiętam, że nieźle się ubawiłam czytając, a ostatnio Marcina Sczygielskiego \" Wiosna PL- Boya czyli życie seksualne oswojonych \" - świetnie napisana, czyta się jednym tchem, bardzo zabawna :) Dzisiaj przy masażu dziąsełek mojego Synka wyczułam malutką ostrą krawędź...:):):) i ujrzałam delikatną białą kreseczkę - Pierwszy Ząbek :D rzeczywiście ostatnio meczy się biedak, stęka jakby coś rodził ;) no i faktycznie \"rodzi\" dolną jedynkę....:) niesamowite przeżycie dla matki :D pozdrawiam, miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurka wodna - GRATULUJĘ pierwszego siekacza :) U mnie chyba też lada moment, bo jęki i stęki się nasilają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Własnie udało mi się na moment do Was wejść, bo ostatnio krucho z czasem. Wszystko się skomplikowało w rodzinie (obie babcie mam w kiepskim stanie, a że mieszkają w innym mieście, to nie jest łatwo). Zdążyłam przeczytać co to naskrobałyście. Agital, przeczytałam, jaką masz miłą kobietę w pracy. Szczyt taktu. Ludzie w ogóle są nietaktowni i mnie też to dotknęło w ciąży. Miałam dość mało wód płodowych (ale w normie), więc i brzuszek nie był duży (skoczyłam na obwodzie 101 cm) no i czym to obfi towało? Między innymi tym, że jak zaczęły się problemy z przedwczesnymi skurczami to pewna pani z pracy w ogóle zaczęła biadolić, że nie dość, że to dziecko napewno takie małe, to jeszcze te skurcze... i w ten sposób mnie pocieszała... Inna osoba twierdziła we wrześniu, że to nie możliwe, żebym była w 6 miesiącu, bo nic nie widać. Ta sama osoba dziesięć dni przed moim porodem twierdziła, że na 100% nie urodzę w grudniu, bo to poprostu całkowicie niemożliwe. Czasem człowiek się przejmuje komentarzami lub \"pocieszaniem\", a tak naprawdę w ogóle nie należy brać tego pod uwagę. Emsy, dzięki za miłego maila:) Jesteś fantastyczna!!!! Zaręczona co do badań, to ja podobnie jak Martusia nie robiłam testu potrójnego, ani amniopunkcji. Robiłam usg w 13 tygodniu - to dokładne z pomiarami i z badaniem przezierności karkowej (NT), usg połówkowe w 22 tygdoniu i jeszcze jedno bardzo dokładne usg w 37 tc. Oprócz tego takie szybkie usg chyba 3, czy 4 (mój pierwszy lekarz b. często robił takie szybkie usg), a co do ruchów, to pierwsze poczułam chyba w 18 tc:) Zaręczona, czas szybko biegnie, wnet doczekasz się ruchów, później wielkich kopniaczków, wypinanego tyłeczka, machających rączek w brzuszku, a jeszcze nieco później Maluszka na świecie;) Validosku kochany, napisałam do Ciebie maila. Miki 🌻 Alice, zapomniałam podziękować Ci za walentynkę, dzięki:)🌻 Kochane dziewczyny, jeśli macie jakiś pomysł jak się zorganizować to proszę o rady. Chwilami nie wyrabiam....:) Emsy🌻 Martaanna 🌻 Zabulina 🌻 Szkatułka 🌻 A_guuu 🌻 Validos 🌻 Buziaki Wielkie ode mnie i od Piotrusia:) Z tego wszystkego mało napisałam co u mnie, ale jest taki zamęt, że może napiszę jak będzie mniejszy:) Z fajnych rzeczy, to bratowa męża spodziewa się maluszka, tak więc w rodzinie będzie troszkę Maluszków w podobnym wieku, bo w sierpniu przyszedł na świat synek kuzynki A., w grudniu Piotruś, a termin na koniec września ma bratowa A., no a w maju kumpel się żeni. Mieszka w innym miescie, więc Piotruś zostanie z dziadkami, a my... balujemy:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane:) Jednak z babami lepiej się ogląda Lejdis:D usmiałam się, mimo że oglądałam ten film drugi raz:) Wczoraj drobne zakupy w Poznaniu. A dziś mężuś wziął urlop i trochę porobimy w domku - jest już coraz przytulniej:) Wieczorkiem wpadną znajomi na kolacyjkę. Też polecma M. Szwaję : Stateczna i postrzelona i M. Hempowicz: Julia i mężczyźni, ale Grochola i tak przewyższa je humorem. Mam zamiar kupić sobie ten garneczek do fondue, praktykowała któraś??? Buziaki dla Was!!! Kiedyś, trzymam kciuki za babcie, moja ma dziś 82 urodzinki i w weekend ją odwiedzimy. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysiu dziękuje za maila:) i pomoc:) Fajnie ze Piotrus bedzie miał w rodzinie znajomych:) moze i u mnie sie cos w niedługim czasie :) trzymam kciuki za babcie:) alice to kiedy zawitasz w krakowie:) ja chetnie zapraszam:) zabulinko:) jak w Urzędzie było? mam nadzieje ze trafiłas na tego miłego pana co ja:) martuś-gratuluję ząbka:):) kolejny cud narodzin:) miki- jęki i steki:) na pewno ząbki przeciez Zosia taka grzeczna:) Emsy:) Lejdis jest boski:) polecam tez Rozmowy nocą:) haha a od kwietnia :) staranka nocą:) będą:):) ja niestety mam garnek do fondue ale nie uzywałam :) moze czas spróbowac:) aha dzwoniła tesciowa mówie jej o pomysle moim i wogle a ona ze lepiej popracujmy nad swoim dzieckiem!!! i ze sie obijamy:( wrrrrrrrrrr nic im nie mówiąłm ze sie lecze! bo wtedy dopiero bedzie póki co uadaje głupa ze mam czas:( bo co im powiem miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos! Właśnie wróciłam z Urzędu. Pan supermiły ;) niestety rzeczy się skomplikowały - jeszcze kiedy Ty tam byłaś, były sygnały, że wystarczy pracować w miejscu, gdzie stara się o dotacje. Teraz już okazało się, że trzeba mieć chociaż czasowe zameldowanie! Piszę to, bo wiem, że Ciebie to też dotyczy! Trzeba się jeszcze u nich informować telefonicznie, bo niektóre dokumenty, które mieli mieć w listopadzie, jeszcze nie są gotowe. I np. ten gość zastanawiał się przy mnie głośno, co to będzie z tym zameldowaniem, jak za parę miesięcy wejdzie w życie ustawa o zniesieniu obowiązku zameldowania w ogóle... :o jednym słowem - oni też są sfrustrowani tym bajzlem :o Więc chyba jednak będziemy się starać w Śląskim, żeby głupio nie wtopić. Kiedysiu! Trzymam kciuki za Twoje obydwie Babcie! :( 🌼 Marta:) To wychylamy jakieś \"ząbkowe\" ? ;) Miki, Emsy - 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie podziewacie? Ja wlasnie wrocilam z pracy. Obiadek juz czekal na mnie. Mniam, mniam. Mezus w domu to skarb i pranie nawet zrobil i takie tam inne. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - krakowianki! Pytanie do Was za 100 punktów: która reflektuje na spotkanko ze mną i Zosią w przyszłą sobotę w Krakowie??? Mąż ma targi, więc mogłybyśmy się z nim zabrać, jeśli byłaby możliwość spotkania z którąś z Was :) Może mamy wezmą Maluszki na spacer do rynku? Co Wy na to??? Tymczasem pozdrowionka i 👄 dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, JA BYM CHCIAŁA!!!Ale akurat w przyszłą sobotę jesteśmy w Zakopcu na nartach :o Ale teraz, z wiosną i ładniejszą pogodą (na którą liczę - SŁYSZYSZ, POGODO??!!) może uda się takie spotkania co jakiś czas przeprowadzać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, ja również chętnie, ale w innym terminie - w sobotę 8. jadę do mojej fryzjerki do Olkusza. Może \"prawdziwą wiosną\", co ?? ;):) Ale u nas piź.....i :P:P spokojnej nocy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×