Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Miki ja chetnie póki co nie mam zadnych palnów:) wiec chetnie sie spotkam na szarlotce:) moze Kiedys da rade? jeszcze a ja cały weekend przetroliłam:) z mezem w łózeczku nie ma jak to wyspac sie i naprac energii na nowy tydzien:) pogoda nie słuzyła ani narto ani spacerom:( ja w czwartem mam lekarza! wiec trzymajcie kciuki:) oj ten tydzien bedzie bardzo rozrywkowy:) kuzynki 30 ur bedzie sie działo:) całsuki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Miki kusząca propozycja nawet dla tych nie z Krakowa :) Moja dzidzia coraz bardziej sie zaczyna wiercić ha ha fantastyczne uczucie!! Mam tydzień urlopu po męczącym i nerwowym tygodniu w pracy a po urlopie niestety czekają mnie 3 tygodnie zastępstwa za bratową w sekretariacie + moja praca :[ Nie powiem, ze w zachwyt wpadam, ale co poradzić? :) Zaraz pędzę do fryzjera zrobić jakieś kolorki :) potem prześlę fotki to i mój wielki (wyglądający na 7 mc) brzusio obejrzycie :D Buziaczki na miły dzień 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku!!! Dla mnie tez foteczki. Ja wczoraj ledwo dopielam guzik w spodniach biodrowkach. Byly juz wczesniej obcisle, ale teraz to brzuchu to juz przesada. Zmienilam na nowy wiekszy model.Hehe. Jutro wizyta, wiec trzymajcie za mnie tez kciukasy. A teraz mykam na sniadanko i do pracy do 18-stej buu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wszystko mi wcięło a tak się rozpisałam :/ No nic na nowo piszę :p Wiem, wiem długo mnie nie było ale jakoś dzień za dnim sam uciekał tylko ni wiedziałam kiedy ;) Wszystko u mnie po starmu tylko Borysek coraz nowszy ;) (większy, cięższy - 7 kilo!!!, weselszy i razkłada nas na łopatki ;) ) . Zaczął przesypiać całe nocki tylko czasem ma jeszcze \"odchyły\" powraca do jedzenia 6 x dziennie i oczywiście wtedy w mniejszych ilościach. Jednak na ogół już porzesypia nocki i daje pospać do 4:30 a jak jest łaskawszy to do 5 rano ;) :p W czwartek byliśmy u laryngologa na kontroli i mimo iż wszystko jest oki to certyfikatu nie otrzymaliśmy. Jeżeli za pół roku na kontroli będzie wszystkko oki to wtedy Borysek otrzyma stosowny certyfikat zdrowego dziecka. Ale powiem wam co zauważyliśmy z męzem na poczekalni. Wszystkie dzieci były malutkie choć większość w podobnym wieku co Borysem ale były baaaaaaaaardzo owłosione na główkach tylko nasz maluch wielki jak na pół roczne dziecko i łysy jak kolano ;) :p Pocieszam się tym, że na mądrej głowie włosy się ni trzymają :p :D Niby nic się u mnie nie dzieje ale rozpisałam się jak mało kidy. ale o malym to ja bym mogła na okrągło :D Pora teraz nadrobić zaległości i Was poczytać 😘 Martaanno dziękuję za troskę 🌻 😘 :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Mąż w delegacji a my z psiakiem sami:( Weekend bardzo udany. Pozdrawiam!!! No, A_guu - wreszcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-guu 🌻:):):) mój też \"łysieje\" trochę z tyłu - od wytarcia ;) no ale z przodu prawie James Dean albo Eugeniusz Bodo - zależy jak Go uczesać:D;) ostatnio ma na mojego syna oko pewna panna sześciomiesięczna o rudych włosach, niejaka Zuzanna ;):D no taaak, zaczyna się :P :D pozdro dla wszyskich, dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto tu jakoś ostatnio. A_guu - cieszę się, że się pokazałaś. :) Pierwsze ząbki - brzmi niezmiernie dumnie ;) CZekam na zdjęcia Agiltalku z niecierpliwością\' Validosku - kciuki zapewnione. Dla wszystkich 👄 Kochane - dziś ja chciałabym prosić Was o \"magiczne\" kciuki na jutro. Obiecuję, że jutro wieczorem Wam napiszę o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki!!! Ja wracam po malutku do formy, idę dziś na angielski, bo miałam przerwę ale trzeba żyć dalej... POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital, czekamy na foty:D Martaanna - łopata w dłoń, zasieki wokół Lesinka same się nie wykopią :classic_cool: Co do mnie, to na maila napisałam, że wszystko OK :) Do końca okaże się za jakiś mies, ale wszystko gra :) Moje Czarodziejki 🌼 Zaręczona, kciuki gwarantowane;) A_guu - no wreszcie:D super, że wszystko u Was dobrze, ale melduj się co jakiś czas i stracha nie napędzaj;) Emsy - czy z takim psiakiem można się nudzić? ;) Alice - kciuki już się zaciskają;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) a dzis troche sprzatam troche wypoczywam:) aloce kciuki mocno zacisniete:) czekamy na wiesci :) Emsy:) pamietaj ze czekasz na mnie:) angielski ;) hmmm jestem wyjatkowym jezykowym matołem:) zabulinko:) byłam na Rakowickiej:) widziałam te pieknosci ale chyba musimy sie razem wybrac wszytsko mi sie podoba ale jakos nie mam weny co mozna z tego zrobic:) pieknych snów:)słoneczka małe i duze:) i fasoleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już się w głowie nie mieści. Nie dość, że cała szkoła już o mnie wie... co można było się spodziewać, to jeszcze rodzice i najgorsze moi uczniowie też... Przecież ten kto miał ubaw z rozgłaszania tej wiadomości nie ma za grosz wyobraźni. Za tydzień wracam do pracy i co... mam odpowiadać na pytania dzieci...? Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy bardzo mi przykro!! dla mnie rozglaszanie takich wiadomosci jest obzydliwe:( mam nadzieje ze ludzie beda mieli troche taktu i nie beda wypytywac o nic ani roztrzasac wszystkiego! trzymaj sie słonko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrr grr to jest właśnie ludzkie wyczucie i takt... cholera...... :( Zabu, nic nie dostałam... dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa i dziękuję za wszelkie miłe, śmieszne, sympatyczne mailiki :) biję się w piersi, na ten adres rzadziej zagądam, częściej na znany Wam \"imienio-nazwiskowy\" ;) padam z nóg idę do łózia o ile mały pan i władca zezwoli :P;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Emsy! Cóż można powiedzieć w takiej sytuacji! parę słów ciśnie mi się na usta, ale mi je wykropkują :P Myślę, że musisz zacisnąć zęby i przeczekać.. z tym stopniem wścibstwa i życzliwości znajdą sobie babiszony wkrótce nowy "temat dnia" 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos, zacznij od tego, że wpadniesz do mnie po parę kamyczków, a ja Ci napisze, co warto dokupić. Mogłam była od razu o tym pomyśleć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie śpię :) wyłazi Ząb nr 2 :D nie sądziłam, że oszaleję z radości z powodu małego białego kawałeczka kości :D:D matka - wariatka :D [puk, puk w czółko] ;) dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy totalne chamstwo :( Zareczona, Alice kciuki macie pewne A_guu dobrze, że się odezwałaś 😘 Dziewczynki za chwilę zgram fotosy i wyślę tylko sie nie wystraszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ok fotosy posłane a teraz spadam, bo jadę do rodziców po ostatnie moje rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital, supcio wyglądasz i jaki zgrabny brzunio :):):) te Twoje babska muszą Ci zazdrościć wdzięku i klasy :P wredoty ja w sobotę ;) nic bardzo radykalnego - muszę podciąć, zrobić tzw. trwałą podnoszoną ( bez skrętów;) ) a może coś jeszcze innego, zobaczymy \"w praniu\". Kusi mnie zmiana koloru całkiem, ale B. by mi chyba \" nie pozwolił \" ;) no i woli mnie w dłuższych, a co jak co jednak Jemu wolę się podobać;):P pozdrawiamy - ja i mój dwuzębny Syn :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi, super kolorek i fryzurka! :D Wygląda bardzo "lekko" i naturalnie :) 🌼 Martusia, to Twój Syn może już robić za kasownik;) Alice, Zaręczona - kciuki trzymane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) Zabulinko w przyszłym tyg sie umówimy:) Martus 2 ząbek:) a za chwile będa 8 hahaha Agitalku- wdziek i klasa:) jak juz napisała Martusia:) pieknie wygladasz martus:) mi tez sie marzyła radykalna zmiana ale fryzjerka mi wybiła krótkie włosy!!! aAlice i Zareczona - kuciasy mocno sciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Na szczęście mamy mądrą panią pedagog, która załagodziła sprawę i powiedziała dzieciom, że owszem pani była w szpitalu, bo jest chora, ale już niedługo do nich wróci... A ja nie dostałam fotek :( ani brzuszkowych, ani fryzurkowych:( Czekam!!! Buziaki!!! Martuś, 2 ząbki - to jest coś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu, tak właśnie mówimy z B. :D:D kariera kasownika jak nic :P Validos, ja mam taką skrajnie wariacką fantazję - krótkie, czerwone, rozczochrane :P:P hihihi ( nieee to mi nie grozi raczej;) ) Ala, Zaręczona - trzymam, a jakże ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Emsy - chciałoby się powiedzieć \"nie przejmuj się, na ludzką głupotę nic nie poradzisz\", ale powiedzieć to co innego, a co innego wprowadzić taką \"mądrą\" radę w czyn....:( Dlatego nic nie mówię, tylko ściskam mocno i trzymam kciuki mocno za Ciebie 👄 A_guu - no nareszcie jesteś! Z Twojej wypowiedzi zrozumiałam, że Borysek miał robione przesiewowe badanie słuchu? My też przez to przechodziliśmy. Mam bardzo mieszane uczucia, jeżeli chodzi o te badania, bo w sumie są one potrzebne i w wielu przypadkach ratują dzieciom słuch, ale często też nie wychodzą za pierwszym i kolejnym razem, mimo, iż wszystko jest o.k. U nas tak właśnie było, że na noworodkach badanie nie wyszło, a ponowne (w 3 m-cu życia) wyszło chyba za dwudziestym którymś razem.... Możecie sobie wyobrazić, co przeżywałam??? W każdym razie z Boryskiem na pewno wszystko jest w porządku, bo w przeciwnym razie na pewno Ty sama zauważyłabyś coś, a przecież Mały się świetnie rozwija. Może jakieś aktualne fotki podeślesz? Martuś - uściski dla Dwuzębnego Bohatera od jeszcze zupełnie szczerbatej Zosi :) Agital - wyglądasz super :) No i brzuszka zaczynam Ci zazdrościć, więc może hmmm.... wystartuję ponownie z Emsy i Validoskiem? Takie mam ostatnio ciągoty :) Validos - super by było, gdyby udało nam się spotkać w sobotę! Nasz wyjazd jeszcze nie potwierdzony na 100%, ale dam znac co i jak! Żabulinko - kciuki ja również trzymałam i mam nadzieję, że skutecznie :) Kiedyś - zabiegana Mateczko bądź dzielna, na pewno wkrótce coraz łatwiej będzie Ci się zorganizować, Malutki już pewnie ma swój określony rytm dobowy :) A Ty co powiesz na sobotę? Szkatułko - 👄 czekamy! Cały czas czekamy i Ty o tym dobrze wiesz! Alice 🌼 Zaręczona 🌼 Dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze nikogo nie pominęłam... Dziewczynki, za tydzień o tej porze będę pierwszy dzień w pracy :( Dlatego póki co chcę na maxa wykorzystać ostatnie wolne dni z moją córcią... Powoli nastawiam się psychicznie na powrót do pracy i chwilami myślę, że nie będzie tak źle, ale chwilami jest mi baaaardzo smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×