Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość Esmy
Hmmm, gdzie Wy wszystkie się podziewacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja:) Pewnie za porządki się zabrałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja porządkuję :classic_cool: i znowu dostrzegam wyraźne plusy mieszkania na 4om2 :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie prosze Wasze magiczne kciuki. O 16:30 jade do lekrza. Mialam dopiero w czwartek, ale...no wlasnie :-( Dam znac jak wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zareczona mam nadzieje, ze wszystko OK i kciuki trzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem. Przerazilam sie, bo mialam uplawy takie brunatne. Mysli mialam straszne. na szczescie wszystko jest dobrze. Fasola ma juz 6 cm. Ciesze sie strasznie. Zjadlam caly talerz pierogow smazonych z cebulka. A teraz ide sobie ospoczac i poczytac \'jestem nudziara\'. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona fasolka musi rosnac:) i całuski dla niej od cioci Asi:) ja dzis dostałam @ ale mi dała popalic!! zaczynam brac leki od soboty a wizyta 31 marca (prosze o kciuki) zobaczymy jak moje pecherzyki rosna:) własnie mam zielona twarz (maseczka z trufli) hahaaha byłam u mojego ksiedza u spowiedzi wiec przygotowania do swiat poczynione:) całuski dziewczynki:) zmykam zaraz spac bo o 5 obudziła mnie @ i zjadłam 5 tabletek zanim przestała!! ale ciesze sie ze jest:) dziekuje za kciuki i prosze o jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolneeeee!!! :D Pogoda piekna i akurat na sprzątanie, a mnie głowa boli i jeszcze mam dziś angielski:( Trzymam kciuki Validos:) Buziaki!!!! A gdzie reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też ślicznie;) a dziś dzwoni do mnie mama, i okazuje się, że w Bielsku od 2 dni szaleje zamieć śnieżna, dziś jest gęsta jak mgła[wytrzeszcza oczy ze zdziwienia]. Niesamowite, parę km a taka różnica.. pewnie dlatego ja też znowu czuję zmiany \"we łbie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku, cieszę się z Tobą i współczuję tych "skutków ubocznych"! Mam nadzieję, że już Ci lepiej:) ❤️ Zaręczona - kciuki były:) świetnie, że wszystko OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaglądam. Agitalku - na bank dasz sobie radę. No bo kto jak nie Ty?? Kciuki trzymałam i trzymam. Zaręczona - cieszę się, że wszystko w porządku. Validosku - trzymaj się dzielnie i bądź dobrej myśli a ja ze swojej strony przesyłam fluidy. (mam najkrótszy staż jako ciężarówka ale to nic) Co do przygotowań świątecznych to gro mnie jakoś ominęło. (ponoć w pierwszym trymestrze nie można myć okien :( )Ale to nic... nadrobię później. Teraz czas zajmuje mi bieganina do Zus-u i lekarza... ale to już inna historia. Pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaglądam. Agitalku - na bank dasz sobie radę. No bo kto jak nie Ty?? Kciuki trzymałam i trzymam. Zaręczona - cieszę się, że wszystko w porządku. Validosku - trzymaj się dzielnie i bądź dobrej myśli a ja ze swojej strony przesyłam fluidy. (mam najkrótszy staż jako ciężarówka ale to nic) Co do przygotowań świątecznych to gro mnie jakoś ominęło. (ponoć w pierwszym trymestrze nie można myć okien :( )Ale to nic... nadrobię później. Teraz czas zajmuje mi bieganina do Zus-u i lekarza... ale to już inna historia. Pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice dobrej mysli jestem:) mloda poechała a ja wypoczywam:) relaks i cisza bosko:) mezus bedzie jutro :) juz nie cierpie z powodu @ wiec zc sie chce:) Zabulinko ciasto mniam:) z brzoskwiniami zrobiłam:) buziaki i pieknych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alice mnie już dwa mycia okien ominęły, ale nie martw się nadrobimy to! Validosku cieszę się, że już nie cierpisz :) Miałam dzisiaj koszmarny sen, śniło mi się, że mnie chcieli zwolnić, bo główna księgowa potrzebowała mój wolny etat dla kogoś swojego :( i wprost mi to mówiła z takim zadowoleniem! :[ Nie pomyśleli tylko o tym, że jestem w ciąży i mnie teraz nie mogą zwolnić, ale ja strasznie byłam załamana i bardzo płakałam... obudziłam się przerażona!!! :( Nie chce takich snów!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aha Zareczona cieszę się, że to był fałszywy alarm 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiecie jak sie cie ciesze, ze to byl falszywy alarm. Dzisiaj jade zrobic NT. Wiec znowu bede widziala moje malenstwo. A fluidy to juz poszly dawno. dla wszystkich potrzebujacych po troszeczku. Milego dnia dziewczynki. Wlasnie wybieram sie do polskiego sklepu po kielbaske na swieta.Mniam, mniam.Apetyt powoli rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzątam i sprzątam:( no to należy mi sie odpoczynek i kawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja dziś w świetnym humorze :) Wszystko wskazuje na to, że znalazłam nam wyjazd wakacyjny:) tzn bardziej urlopowy niż wakacyjny, bo jedziemy w październiku, ale do Dahab sie nie ma co pchać wcześniej ze względu na upały ;) Baardzo mi się to podoba:) Można już powoli zacząć wszystko planować:) Oczywiście wyjazd w wakacje odpada też ze względu na śluby. Ale za to będzie można czasem w tygodniu, albo w niedzielę wyskoczyć na deskę do Rożnowa:) Plany, plany... Hmm... jak ja nie mogę się doczekać ciepełka! Jak każda gadzina jestem uzależniona od promieni słonecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Zabulinko ja tez pragne słoneczka mimo tego ze kocham snieg i góry i narty:) dziewczynki dzis mam mojej kochanej przyjaciółki urodzinki :) wiec po pracy pedze po kwiaty , prezent juz mam:) i na imprezke jutro do tesciów!! hmmm mam mieszane uczucia co do tych swiat ale dam rade i postaram sie nimi cieszyc mino wszystko ze jest tam tato -przykleciał złozyc pozew o rozwód:( cóz bede miała meza przy sobie:) Zabulinko ciesze sie ze udało sie znalesc wakacje:) ja to nie wiem kiedy sie wybiore ! wiecznie cos teraz musze opony do auta, te badania i lekarz tez sporo kasy a dla mnie to priorytet!! prosze o kciuki 25 i 31:) przypomne sie o nie jeszcze bo zawsze działaja:) Emsy odpoczynek sie nalezy:) a reszta dziewczynek sprzata??????? całsuki słonka Kiedysiu-co u Piotrusia ?? Martus jak lesia ząbki:) gryzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku ❤️ bardzo mocno Cię przytulam... mam nadzieję, że mimo wszystko te Święta będą dla Was udane... macie siebie, to jest najważniejsze 🌼 Mam nadzieję, że Twoja Siostra popastwiła się odpowiednio nad prezentem ;) jakby co - dożywotnia konserwacja w pakiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Drogie, życzę Wam/- nam/ ZMARTWYCHWSTANIA - z szarości zimowej, z naszych niepokojów, obaw i słabości ku prawdziwej nadziei, pogodzie ducha, radości.... :):):):) Świeta Paschalne, które przed nami niech będą przepełnione miłością, pokojem i wiarą uściski serdeczne 😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Podobnie jak Martaanna życzę Wam przede wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt! Spędźcie je w cieple rodzinnego ogniska z najbliższymi Waszym sercom osobami :) Smacznego jajka, mokrego Dyngusa i kolorowych pisanek :) Już dzisiaj całuje wszystkie na raz i każdą z osobna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko prezent juz dany:) bardzo sie podobał:) Dziewczynki : **___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ a Więc i ja składam Wam życzenia:) aby te Święta były piekne, radosne w otoczeniu ludzi których kochacie, niech ten czas Wielkiej nocy bedzie wyjątkowy dla każdej z Was, Waszych rodzin i maleństw które mocno całuje:) ja dzis wyjezdzam!!! hmmmm troche mi sie chce a troche nie !!!póbuje cieszyc sie swietami:):) mimo wszystko:):):) całsuki i bede w poniedziałek:) to napisze jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane - Radosnych i rodzinnych Świąt, ciepełka duchowego. A dla Validoska i dla siebie, żebyśmy za rok te święta spędzały we większym gronie:) Buziaki dla Was!!! ps. Babcia już w domku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już chyba wszystkie piękne życzenia zostały wypowiedziane, ale co tam, powtórzę się;) Niech te Święta przebiegną w błogiej, rodzinnej atmosferze, pełnej ciepła i gęstej od Miłości :) ❤️ Niech Pisklakom (tym już wyklutym ) i jajeczkom (tym jeszcze w brzuszkach;) ) dopisuje zdrowie :) 🌼 Niech Zmartwychwstały obdarzy Was i Wasze Rodziny wszystkimi potrzebnymi łaskami! Wesołych Świąt! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie które niesie odrodzenie napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość... dziewczynki jak zawsze i przy kazdej okacji...spelnienia marzen Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane. Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób szczerze Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×