Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Wycielo mi wszystko, a tak duzo napisalam. Buu Teraz w skrocie.. Miki bedzie dobrze. Kciuki masz jak w banku. Validosku...to chyba siebie trzeba wziasc na przetrzymanie co? U nas Maja spi od poczatku sama i ja tylko jestem dochodzaca na smoka lub cyca.Ciesze sie, ze wytrwalam, bo to bardziej chodzilo o moja wygode. A poza tym za bardzo cenie sobie moja polowe lozka i nie wyobrazam sobie Majeczki u nas w lozku. Agitalku jak znosicie rozlake? Kiedysiu? Wpadlas znowu w wir pracy? Emsy...jak tam kuleczko? Az milo powspominac. Kto robi drugi wysyp? Dla matek karmiacych piersia...polecam Cerazzette. Biore juz drugie opakowanie i jestem super zadowolona. Zabulinko..gratulacje. Tylko sie tam za bardzo nie denerwuj. No buziaki...o kims zapomnialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zareczona jakoś znosimy rozłąkę mnie w pracy szybko czas leci, więc nie myślę tak dużo o tym a po powrocie Piotruś potrafi jeść 4 razy w ciągu 2 godzin z tęsknoty :D ale dajemy radę Napisałaś do Emsy \"kuleczko\" i mnie natchnęło, że może Emsy pokaże nam jakąś fotkę ciążową? Bo chyba się jeszcze nie chwaliła a za chwilę będzie już po :) C o do drugiego wysypu to pierwszeństwo mają przodowniczki początkujące wszelkie wysypy, ale widzę, że coś się im nie śpieszy więc my mamy szanse je prześcignąć :D Obstawiamy która pierwsza...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy:) słonko trzymamy mocno kciuki:) Maksio tez trzyma:):):):) nio walcze od pół godzimy z małym!! DZIS SPI W ŁÓZECZKU JA MAMA SIE NIE PODDAM:) Agitalku;) JAKIES SIOSTRYZCZKI DLA MAŁYCH:):):) hahaha ja póki co poczekam i chyba tez cerazzete mi zostanie bo jakos tych \"ubranek\" nie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za całą masę komplementów.{usta] Co do drugiego wysypu - to ja mowię stanowcze NIE (na razie) chociażby z racji cc ale jeśli chodzi o Was to proszę bardzo :P Miki kciuki i modlitwę masz jak w banku ❤️ Emsy - no właśnie - a jakaś fotka?? Zaręczona - ja nie zamierzam karmić butelka ale z racji odruchów wymiotnych na wszystko co nie jest cycem nie mogę Bartusiowi podać nawet glukozy :( I czasami żałuję, że mały nie chce smoczka... Usypianie wchodzi tylko w rachubę z piersią w buziaku :( A co do lawendy to my mamy całą serię kosmetyków \"na dobranoc\" (balsam, oliwka, szampon, płyn do kąpieli) z J&J. Pachnie cudnie. Validosku - Ja też kilka nocy spałam z Bartkiem ale udało nam się wyeksmitować go do łóżeczka. które mamy obok swojego łóżka. Agitalku - widzę, ze synek tak samo dzielny jak mama ;) Zabus - wierzę w Ciebie Kobieto!!! Kto jak nie Ty miałby dac radę?? Buziaki na otuchę. Dla wszystkich miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki! Będę się za Ciebie modlić!! Nie martw się - jak mówią, że niezłośliwy, to pewnie tak jest; w tym kraju w razie niepewności raczej wolą postraszyć, niż uspokoić. Moja mama miała taką sytuację, jak Ty - tyle, że była w ciąży z moim bratem. I wycinali jej tego guzka na żywca w związku z tym - czyli tylko na słabym miejscowym... Nie smuć się więc, że Cię tam w szpitalu chwilę potrzymają - to tak naprawdę znak, że dostaniesz porządne znieczulenie, po którym będą musieli Cię chwilę poobserwować ❤️ Po trosze wiem, co czujesz, bo niedawno sama miałam podejrzenie nowotworu. Pamiętam dobrze, w jaki nastrój wpędza wizyta w poradni onkologicznej... Nie daj się temu uczuciu!! A przy okazji, do Was wszystkich pytanko, moje drogie.. BADACIE SIĘ REGULARNIE..? Validosku, to widzę, szykuje się sądna noc pt kto tu jest szefem :classic_cool: Rzeczywiście, Emsy zupełnie brzuszkiem się nie chwali! Agital - nie pomyliłam się, tylko jestem bardzo zdolnym jasnowidzem. Przewidziałam właśnie, że Twoje biurowe pomieszczenie tchnie wyraźnym duchem nowego biurka - i proszę, będzie kupione :P ;) :D Nie chce mi się tłuc do tej Wa-wy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
OJ Zabu Ty spryciaro :P A jak się wszystkie broną przed następnym wysypem :D aż jestem ciekawa kto rozpocznie :) żebym ja Wam wstydu nie musiała zrobić :P Miłego dnia i miłej pracy dla tych które pracują obecnie Miki jesteśmy z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, 3mam3mam3mam3mam3mam3mam3mam3mam3mam3mam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 Zabu - congrat !!! \" Obawiam się, że mnie tam zapamiętają \" heh, strach się bać, harda z Ciebie Góralka :D:P;) powodzenia 🌻 miłego dnia wszystkim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz doczytałam - Agitalu, jak coś to ratuj nasz honor w kwestii II wysypu, ja się na ten przykład nie piszę na inicjatorkę ;) ale nigdy nie mów "nigdy" :P:D więc nic nie mówię, ale pierwszeństwo daję młodszym...a sama biję się z myślami bo jest tyle "za", co "przeciw" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu ja robie raz do roku badanie na raka szyjki, ale piersi nie robie. Tutaj jakos po 30-roku zycia zalecaja. Moim zdaniem glupota i powinno sie juz wczesniej robic. Validosku jak wam poszlo? Emsy...no to nie masz wyjscia.Czekamy na fotki. Alice u nas wrecz \'zabraniaja\' poic glukoza. Co kraj to obyczaj. A tak poza tym to po co sie daje ta glukoze? U nas tylko cycus + herbatka z zaparzonych ziarenek kopru wloskiego lub rumianek na kolki. lece do Majeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki - Na pewno będzie dobrze:) Musi być!!! Modlitwa i kciuki gwarantowane!!! ZZO - nie będę brała ( chociaż kto wie, jak zaboli :D ) Wiecie co, mam dla Was fotki i brzuszka, i zaległe kuchni i salonu, tylko muszę je wgrać do komputera:) Jak oglądam fotki Waszych maleństw to już nie mogę się doczekać:) Trzymajcie kciuki!!! wiem, że jeszcze 5tc, ale to różnie bywa. Zabu, wysłałam Ci na maila mój nr tel, jak możesz to podaj mi swój, żebyśmy były w kontakcie:) I jeszcze 1 pytanko: Czy któraś z Was od początku spała w osobnym pokoju co malec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno - Wiedziałam, że Zabu to mądra Kobitka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy - nr poszedł na maila:) Powtórzę - ja nawet nie wyobrażam sobie zęba borować bez znieczulenia, a co dopiero rodzić;) zastanawiam się, czy u nas będzie to kiedyś tak powszechne, jak na Zachodzie, ale widzę, że twardo trzymacie się wersji hard :classic_cool: Moje Dzielne;) Moja szwagierka spała od początku w osobnym pokoju, no ale ona akurat nie jest dobrym przykładem;) Martuś - pal sześć, że w tych projektach ustawy jest mnóstwo błędów logicznych. Ale w paru miejscach jest niezgodność z Konstytucją.. Zdolni są, tyle byków narobić w tak krótkim dokumencie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pytanie zupełnie "z choinki": Dziewczyny, kiedy u Was się ubiera, a kiedy "rozbiera" choinkę..? Bo przyznam się, że moja jeszcze stoi - tak lubię, jak jest.. Niby teoretycznie okres poświąteczny w kościele kończy się w tą niedzielę, ale jakbym mogła, to bym ją jeszcze potrzymała :P A ubiera się u mnie w domu rodzinnym w Wigilię, natomiast w moim domu "własnym" - ubieramy z M jakoś 2 dni przed Wigilią, żeby dłużej się cieszyć i spokojnie przygotowywać wigilijne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ubiera się w dniu Wigilii, jak są dzieci to 2 dni przed:) I stoi do kolędy - my mielismy teraz w niedzielę. Podobno do Gromnicznej powinna stać. My będziemy rozbierać w sobotę, bo już się sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy u nas Majeczka mieszka od samiutkiego poczatku u siebie w pokoiku. A rano jak mnie widzi to strzela wielki usmiech.Czeka zawsze na mnie z podniesiona glowa (spi tylko na brzuchu od 1-szego dnia jej zycia).Jest wesolutka i uwazam, ze nie okazalam jej mniej milosci dlatego, ze nie spala z nami w lozku lub sypialni. Zabu zrob tam porzadek w tych papierach. :-) U nas w domu rodzinnym choinke ubieralo sie w wigilie i stala do 6.01-trzech kroli.A tutaj teraz ubieramy juz po mikolaju i trzymamy do 6.01. Pochwale sie po raz drugi...mam super corke.Od wczoraj wymyslilam sobie, ze lepiej jest jednak zasypiac samemu w lozeczku niz u mamy na rekach. Serio....Na rekach placze, klade ja do lozeczka lezy 20 min z otwartymi oczami i potem zasypia. SAMA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zabu my ubieamy 2-3 dni przed Wigilią i trzymamy różnie ale z reguły do gromnicznej, też już jesteśmy po kolędzie. w # Króli w Kościele mówili, że właśnie 6 stycznia można już choinkę rozbierać. Emsy my śpimy w tym, samy pokoju, bo mimo, że pokoje mamy 3 to są umeblowane i nie ma nigdzie miejsca na pokoik Piotrusia (czym tak bardzo się nie przejmuję bo w tym roku planujemy się przeprowadzać) ale gdybym miała miejsce to chyba nie wyprowadzała bym Piotrusia od razu przez czystą wygodę, ponieważ na początku w nocy nie płakał tylko mlaskał jak się budził na karmienie, a teraz też nie płacze od razu a gdyby był w oddzielnym pokoju o zanim bym zakumała już byłby krzyk. Zobaczymy przy przeprowadzce, ale wtedy będzie miał pewnie ponad rok to wtedy od razu sie go przeprowadzi do własnego pokoju :) W trakcie moich ostatków siedzenia w domu Piotruś robił czasami takie motywy, że rano jak sie obudził był cichutko i się obracał w łóżeczku najpierw na brzuszek a potem w poprzek i zaglądał przez szparkę w osłonce na szczebelkach na nas :D Budzę się rano a tu jedno oko na mnie kuka :D Komiczny widok. Co do wysypu to ja nie chce mieć dużej przerwy między dziećmi, a drugie dziecko muszę mieć musowo :) ale ten rok raczej sobie odpuszczę :D Z tego co Kiedyś mówiła, to śmiem mniemać, że mnie wyprzedzi z rozpoczęciem wysypu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
miało być oczywiście 3 Króli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zareczona brawa dla Majeczki, nasz Piotruś od początku zasypiał albo przy karmieniu albo potem sam w łóżeczku z czego się niezmiernie cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku moge sobie wyobrazic ten komiczny widok. A tak a propos meldowania sie na jedzonko to Maja tez nie placze w nocy. Jeczy sobie albo wklada rece do buzii tak glosno je cycka. Ja o dziwo wszystko slysze. A jak kiedys Maja przespala 7 godzin to ja sie obudzilam,bo mialam za duzo pokarmu hehe. Majeczka kiedys tez jakos sama zasypiala, potem maz ja nosil (zwiedzali mieszkanie) i ona sie troche nauczyla.Teraz zaczely jej isc zabki i zrobila sie marudna i przez ostatnie dni tylko na rekach. Od wczoraj po 3 tygodniowej przerwie moj maz poszedl do pracy i ja az sie balam tego usypiania na rekach. A Maja chyba wyczula, ze to nie brzuszek taty i woli lozeczko. :-) Ale te nasze dzieci sa madre. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj mądre są mądre :) Być może ja też bym słyszała, ale i tak nie było takiej możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczka:) ogłaszam zwyciestwo:) mały do 6 w łózeczku potem maz pojechał do pracy imały spał ze mna:) ale bylismy dzielni po kapieli było karmienie i tatus wkurzył sie bo on tylko ze smokiem zasypia a ze co chwile mu wypada to jest co chwile wariacja w łózeczku! i godzine mały płakał az usnoł bez smoka a potem w nocy budził sie na jedenie i zasypiał juz bez smoka:) ja juz chciałam sie poddac ale tatus był dzielniejszy i dalismy rade:) Zabulinko wykasowało mi połowe posta! bo napisałam o Tobie ze zawsze wiedziałamz e jestes super kobietka i tak wielka ze w zyciu daleko.............. i wysoko zajdziesz:) co do choinki to u nas sie tydzien przed wigilia ubiera i po trzech krlach rozbiera:) Kiedysiu to co zapowiadasz drugi wysyp:) Agitalku ciesze sie ze mały i mamusia radza sobie w pracy:) my bylismy na spacerku:) i mały spi oj jaki ejst kochany jak tak słodziutko jest cisza w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaanna_b
OK no to czekamy na inaugurację II "wysypu", jak już ktoś zacznie to może potem już poleci ;):D:D :P A_guu ---- gdzie jesteś ???? :( Szkatułko, co z przepisem na córeczkę po synku ??? ;) wyjaw tajemnicę ;) Miki ---[ściśnięte kciukasy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za informację, my mamy osobny pokoik dla malej, kupioną nianię, a nasza sypialnia jest obok. Ale zastanawiam się czy na początku nie kupić sofki i nie spać w pokoju małej. Co myslicie? Validos - dzielna z Ciebie mama:) Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem, kluski z rosołem:) Wiecie, a mi by ybło szkoda tylko tak do 3 Króli;) baardzo lubię choinkową obecność w domu:) Validosku - grunt, to mieć dzielnego faceta za męża :classic_cool: przetrzymaliście Krzykacza, gratulacje! 🌼 Agital, to macie w sypialni "Wielkiego brata" ;) :classic_cool: Zaręczona - mądra córa Ci rośnie;) Emsy, co do sofki,to ja tam się nie znam na wstawaniu do dzieci, bo tego jednego (plus karmienie piersią;) 0 jeszcze nie przerabiałam, ale tak na mój nos, gdyby taka "rozdzielność małżeńska" potrwała dłużej, niż musi, to raczej nie z pożytkiem dla Was... Oczywiście to zależy od tego, jaki typ małżeński reprezentujecie;) ale u mnie to ciężko zasnąć bez wtulenia się jedno w drugie, mimo, że 5 roczek od ślubu leci:P i to ciężko nam obojgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy skoro macie niedaleko sypialnie to ja nie widze takiej portrzeby. A mi byloby trodno spac samej. Treszta zobaczysz jak sie urodzi niunia i jakiej opieki bedzie wymagala i na jaka Ty bedziesz miec sile. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zaręczona - jeśli chodzi o glukozę Żuczek miał mieć podawana na początku aby żółtaczka fizjologiczna szybciej się cofała... a teraz próbujemy dawać herbatki - Efekt - żadna butelka nie zdaje egzaminu :( Co do leżenia na brzuszku - to niestety Bartek NIE LUBI i już! Zabuś - szkoda, że jesteś tak daleko i zajmujesz się teraz tak poważnymi sprawami bo chętnie skorzystałabym z rady psychologa (jeszcze nie psychiatry :P ) Miki - kciuki zaciśnięte nadal. A - dziś byliśmy na USG bioder i mamy na papmeersa kłaść 2 pieluchy tetrowe... bo stawy się jeszcze nie ukształtowały. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy zgodzę się z dziewczynami, ze taka rozłąka nie była by i u mnie mile widziana a skoro sypialnia blisko i elektroniczną nianie macie (ewentualnie drzwi można mieć otwarte) to sofka koło łóżeczka będzie zbędna :) Zabu Big Brother ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×