Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość
Zabu czytałam kiedyś, że tak dzieci po powrocie matki do pracy chcą nadrobić jej nieobecność, a odczepienie wygląda tak, że jak próbuje, to się budzi i chce więcej, po pewnym czasie jednak zasypia i nie ma problemu tylko budzi się teraz w nocy zdecydowanie częściej :) Emsy a Ty sobie uświadom, że teraz musisz się nam meldować co pół godziny bo inaczej będziemy myślały, że już rodzisz :D Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, Agital, powiem to wprost: chodzi mi o to, że szkoda, że nie można sobie odczepić cyca i położyć z dzidziakiem w łóżeczku ;) próbowałam powiedzieć to delikatnie, ale nie wyszło;) Emsy.. bo zacznę Cię męczyć SMSami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ups mój błąd źle przeczytałam teraz rozumiem :D no niezłe by to było tak na noc odczepiać ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabus - musisz to opatentować bo ja nie tylko na noc :P Ale już złożyłam zamówienie na Walentynki od męża parę fajnych, jędrnych cycuszków w przyzwoitym rozmiarze :) Emsy - profilaktycznie ściskam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ściskam:) Alice.. trochę niebezpiecznie zlecać Mężowi takie zadanie.. a jak najpierw będzie chciał pomacać różne modele, nim coś wybierze? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe widze, ze humory dopisuja...:-) Emsy...rodzisz już? Zadaje pytanie,które najbardziej mnie wkurzało przed porodem. Sorki. A co do karmienia to Maja jakas kulturalna. Nie wisi....i nigdy tego nie robila. Teraz rosnie jak szalona i troche je wiecej, ale nie czesciej. Umie już fikać z pleców na brzuch i spowrotem i wsadza sobie nóżki do buzi. Moja akrobatka. Nadal jestem w niej zakochana, pomimo tego, ze wstaje od 4-ech dni o 6:30 (+/-) 5 min. Na szczęście chodzi spać gorą o 19-stej. No i co wtedy robi matka Polka? Sprząta, ciasta, kolacje, no czasem przypomni mi się, żeby wrzucić na luz. A co tam u reszty? Wykruszyła się jakoś. A jak tam Validosku podoba Ci się bycie mama? Jak się czujesz w tej roli? Poznałaś już Maksia, jego potrzeby, zachcianki i humory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam 39tc. Byłam dziś na ktg. Nie ma skurczy i nie ma rozwarcia. Małej się nie spieszy. Na ktg się wierciła i nie dała się zbadać, ale pod koniec zrobiła się grzeczna. Jezeli do 19 nie urodze, to 23 do szpitala a 24 na porodówkę. A ja chciałam jutro 13-go w piątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabuś - jak to mówią \"cel uświęca środki\" :P Emsy - to nie pozostaje nic innego jak czekać i melduj się kochana, bo zawału dostaniemy :) Zaręczona - buziaki dla Majeczki. 👄 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka melduje ze jade do tesciów na weekend!!! oj znowu sie nasłucham jaka to ze mnie matka haha Emsy kciuki trzymamy mocno całuski i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice, o matko, żeby mój M tego nie przeczytał :P :D Validosku - kochana, wspaniała mamusiu, nie daj się tam zadziobać :D Wspieram Cię duchowo w ej batalii ;0 i już nie mogę doczekać się wiosny - będziemy sobie z Maksiem spacerować :classic_cool: Zaręczona - ale ja jestem bystra... Tyle czasu miałam zdjęcia Majeczki pod nosem, a się nie zorientowałam - mam taki odruch, że nie patrzę specjalnie na stopki :) 🌼 Majeczka jest ŚLICZNA :) Emsy, chyba jesteś od początku zbyt dobrą mamą;) dziecku się nie spieszy na świat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmataaa
Dobrze, przepraszam, że się wtrącam, ale :) ..... zobaczcie to: http://slub.onet.pl/1532106,obyczaje_artykul.html Czy ktoś się wybiera?? Bo ja chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jesteś już czwarta:) Kurczę, ja to chyba zawsze będę w ciąży:) Znacie sposoby, żeby szybciej poszło?:) Jestem już monotematyczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam Emsy....sposob na 9 dni po terminie. Hehe. Te kapiele w goracej wodzie, fiki miki z mezem to nic nie pomaga. Chociaz po ostatnim fiki miki jechalam juz do szpitala hehe. No,ale to juz bylam przeterminowana. :-) Emsy smigaj po schodach, bo lepiej w domu niz w szpitalu. Ja musialam 2 godziny biegac po schodach i spacerowac. Wytrzymalam przy skurczach co 5 min tylko godzine. Potem zazyczylam sobie wanne z sola lawendowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynkowe buziaki dla Was! 👄 ❤️ Biegam po schodach, sprzątam, może coś się ruszy:) Nawet pyszne ciasto z brzoskwiniami upiekłam - Częstujcie się Kochane!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy tutaj w Niemczech mówi się, ze dziewczynki siedzą dłużej w brzuszku,bo muszą się wystroić. No widziałaś na zdjęciach jaka fryzurę machnęła sobie Majusia przed wyjściem z brzuszka. Nie dziwi się, ze potrzebowała na to tyle czasu. he he. A tak a propos jej koguta na głowie, to raz jej się ulizał (przez przypadek) i jakoś tak nie pasował mi do jej charakteru taki ulizany. Maja jest tak żywym dzieckiem, ze busz na głowie mówi sam za siebie. :-) Zycze wszystkim miłego dzionka.My od ponad tygodnia od 6 rano buszujemy. Maja jest już wyspana o 6 i kłoci się z misiem w łóżku. O wstala, minelo 35 minut drzemki.Lece kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Buziaki na nowy tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj powiedzialam do męża - Jutro rodzimy i koniec:D No to jeszcze trochę czasu do 24. 00 zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy to do dzieła :D czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) Emsy wiec trzymamy kciuki:) ja wróciłam prawie na Ukrainie byłam:) u tesciów:) babcia sie popłakała na pozegnanie:) a mały tylko raczki widział:) ale mu dobrze było! dzis lekko nie wie co sie dzieje bo raczek nie ma;) i marudzi:) ale w koncu usnoł sam:) czyli pomału powrót do rzeczywistosci:) w powrotnej drodze :) osikał tacie siedzenie;) potem zrobił kupe po pachy i sam siebie sikał w trakcie przewijania:) a mnie głowa bolała strasznie wiec byłam nie do zycia a syn mi nie ułatwiał funkcjonowania;) ale dalismy rade! wszedzie dobrze ale w domu najlepiej:) Krakowianki mam pytanie o fajna knajpke na chrzciny:) ok 20 osób!!! moze cos polecicie:) Kiedysiu co u Was? Zabulinko ja tu czekam na wiosne a tu sniegami sypneło!:( wrrrrrrrrrrrrrrrrr mam do Ciebie romansa:) ale to jak sie spotkamy:) moze sie wybierzesz do nas zapraszam na obiadek zrobie cos dobrego dla Was:) moze w któras niedziele wpadniecie:) bo w sobote mój luby na uczelni! Martus jak z siostrzyczką dla Lesia:)???? Agitalku jak w pracy???? i jak mały :) caluski czekam na brata ma byc za chwile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos i tak podziwiam, ze z takim malym Maksiem w taka pogode szarpneliscie sie w taka podroz. Moja Maja to w ogole anty wypadowa. Probowaliscmy od malego ja przyzwyczajac, ze sie jezdzi na urodziny do rodziny i ze tam tez mozna spac, ale ona NIE. Swoje lozeczko i juz. Teraz ja urodziny sie zaczynaja o 17-stej to my juz jedziemy kolo 13-stej i kolo 18-stej sie juz zbieramy. SZEFOWA RZADZI jak nalezy. Poza tym nie lubie jej na sile przyzwyczajac. Ostatnio maz ja usypial 2 godziny u szwagra w domu, w koncu ja uspal, odklada do lozka a Maja fik oczy jak 5 zloty i gdzie tam ona bedzie spala. No wiec zapakowalam ja i do domu. Emsy kochana....a jak tam brzusch? Opuscil sie? Albo czop juz odszedl? Mi odszedl o 1 w nocy,a o 16 nasteonego dnia urodzilam. Lece do Majeczki,bo mnie wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka pozdrawia z brzuszka!!! No nie wiem czy mi opadł, nie potrafię tego stwierdzić:) Czop chyba odchodzi stopniowo, albo to nie to:D Validos - super, że mały taki rajdowiec:) A gdzie Kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×