Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Zabu!!! Czy to do nas??? Te lachonie??? hehe. Tylko Inarii dala znac. Reszta nie wiem czy dostala fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie dałam znać? Na początku maila napisałam, że dziękuję za zdjęcia i że świetnie wyglądasz :P No no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona fotki super:)dziekujemy:) dzisiejszy dzien juz lepszy! mojego M narazie nie zwolnili ale firma wisi na włosku ! zobczymy jak bedzie:) taty mojego nie przyjeli bo podejzewaja sprawy nowotworowe i lepiej jechac z tym do warszawy jedzie we czwartek ustalac termin operacji! Zabu:) daj znac co do wolnego czasu:) a my jutro mamy imprezke:) tzn mama:) ma:) bedzie paru przyjaciół;) i ich dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inarii. Maz odebral i zapomnial mi powiedziec. Lobuz!!! Validosku to zyczymy udanej imprezki. My wlasnie po grillu i placu zabaw ze znajomymi i ich dziecmi. Moj maz mial najwieksza radoche malujac kreda Pluto,motor itd. hehe. A teraz moje duze dziecko poszlo grac na grze do kumpla klatke obok i ja mam wolne. Zaraz zaczne sie objadac pomidorami.Mniam, mniam!!! Takie nowe zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inarii znowu pokrecilam maile. Przeciez na tamten Ci juz odpisalam. a teraz tego krotkiego nie odebralam. Matko.Chyba zaraz zwariuje. Juz nie wiem co robie. Chyba za duzo slonca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakasałam rękawy i zrobiłam fotki mieszkania. Zaręczona, mam nadzieję że doszło do Ciebie bo były problemy. Chyba masz taką blokadę że jeśli wysyła się mail do kilku osób w tym Ciebie to Twoja skrzynka traktuje to jako spam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, Zaręczona, nie chce dojść nawet gdy wysyłam tylko Tobie :( Masz jakiś inny adres, albo pomysł, dlaczego nie chce się przesłać..? Uciekam do zdjęć z weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu!!! Od Inarii dostaje maile normalnie :-) Mam pusciutka skrzynke, spam tez ogladam.Zmiejszylam juz dzisiaj wrazliwosc spamu. Dzisiaj o 16:30 USG i kontrola krwi i wszystkich innych pierdolek. Ide z corka Lobuziara,bo maz nie dostal wolnego. U Pani Doktor czeka sie ok 2-2,5 godzin. Maja wyjdzie z siebie a potem mamusia. :-) A na koncu Fasola hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie całe 30!!! Validosku kochany - wszystkiego co najlepsze, najpiękniejsze i spełnienia wszystkich marzeń a przede wszystkim pociechy z Synka. 👄 Kochane - odpisałam na maile - wreszcie. A wieczorkiem postaram się przesłać kilka fotek z sobotniej wizyty w ZOO. Buziaki i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku!!! Hurra w koncu jestes dojrzala kobieta. Podobno zycie zaczyna sie po 30-stce. :-) Wielkie buziole urodzinowe. Spelnienia marzen! Zabu mieszkanie swietne.Bardzo mi sie podoba. Sypialnia i kuchnia najbardziej. Ciekawe rozwiazanie z ta wneka w kuchni. Ladne te nowe budownictwo. Drzwi drewniane tez super. U nas sa wiecie, jeszcze takie metalowe futryny,a ze to nie nasze to nie mozemy zmieniac. Moze na starosc uda nam sie wybudowac. Alice...czekam czekam na foteczki. :-) Fasola ma sie dobrze.Bylam na USG wczoraj. Ma 6cm i jest strasznie ruchliwa. Wyniki tez ok.Czekam jeszcze tylko na krew i gitarka. Maz w zalobie. Jego druzyna zremisowala mecz - ten decydujacy i spadaja lige nizej.Obiecalam mu na pocieszenie, ze urodze mu syna. Hehe Zapisalam Maje do takiego niby zlobka. 2x w tyg 3godziny.Pod domem zaraz. Od sierpnia. Jestem ciekawa, bo moja odwazna corka nie chciala mnie puscic. A 30 min pozniej jak poszlysmy na sport to zerwala sie ze smyczy i nawet nie pytrzyla sie gdzie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona Twoje wyjaśnienia zostają przyjęte :) Wiem, że Validoska urodziny, już pisałam na GG ale jeszcze raz powtórzę STOOOOOO LAAAAAAAAAt 😘 P.S. Validosku cieszę się, że Twój mąż pracy nie stracił i trzymam kciuki za zdrowie taty :) Alice cieszę się, że w końcu dałaś znak życia :) Potwierdzam, że ode mnie maile do Zareczonej dochodzą (nie żebym się chwaliła ha ha :P) Zabu mieszkanko fantastyczne (a tak się zapierałaś, że nic wielkiego bo tylko tymczasowe... dobra, dobra... Twoją artystyczną rękę widać w każdym szczególe) Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artystyczne to są tam tylko zdjęcia :P reszta raczej wersja economic niż artistic ;) A, i nie myślcie sobie, że ja na co dzień mam taki nieprzyzwoity porządek ;) Wykorzystałam chwilę, w której był alert z powodu spodziewanej wizyty teściów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona, przykro mi, że Twój Mąż "spadł" :( mam nadzieję, że nie trzepnie Was to mocno po kieszeni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice juhu doatalam fotki!!! Pieknie wygladacie!!! Bartus sie strasznie wyciagnal. Jaki duzy juz jest? A te wielkie oczy!!! Fiu fiu fiu!!! Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bylam dzisiaj odwazna. Wyciagnela farby plakatowe i malowalam z Maja!!! O matko,ale bylo kolorowo. !!! Udanego dlugiego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam kochane po dlugim weekendzie? Wypoczete i naladowane pozytywna energia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po dwóch ślubach więc ciężko powiedzieć, żebym była wypoczęta :P Ale pozytywnie naładowana, owszem. Dobrze jest lubić swoją pracę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekviki
nie żałujecie decyzji ślubu?:) zaręczyłam się, myślę z narzeczonym o ślubie w przyszlym roku. a większość mężatek które znam narzeka na męża lub po prostu żałuje decyzji ślubu i troszkę boje się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po aktywnym towarzysko weekendzie i imprezie w domu w poniedziałek, więc raczej nie ma mowy o wypoczęciu :) aniolekviki ja nie żałuję i znam sporo mężatek, które nie żałują więc ciężko uogólniać. Jest to w pewnym sensie ryzyko i nikt nam gwarancji nie da,m ale czasemw arto ryzyko podejmować. Życzę powodzenia i trafnych decy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja owszem chciałam odpoczac ale pogoda ie nastrajała na wyjscia w domu wiec robiłam zaległe porządki ! co niestety nie spowodowało ze wypoczełam;) wczoraj kupilismy gumowce i zamówiłam kurtke i spodnie przeciwdeszczowe:) bo na taka pogode ciezko małego urzymac w domu:) juz iemoge doczekac sie wakacji jedziemy 30 maja:) mam nadzieje ze pogoda dopisze;) mój M duzo pracuje i ledwo wraca na 20:( wiec o odpoczynku przy małym tez nie moge powiedziec:) NIC:) reszta bez zmian:) temat pracy i drugiego baka wisi:) ze znakiem zapytania:) prosze o kciuki do 11-05 za moja pzyjaciółke - miała in vitro!!!! oj ale bym chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×