Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elkaH

Gdzie kupię fajne buty w Warszawie????!!!

Polecane posty

Szukam fajnych butów...możne znacie jakieś inne sklepy niz Gino Rossi czy Kazar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej emotek
Bata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam właśnie dodac jeszcze Batę....Gdzie można kupić buty inne niż wszędzie? :) Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mam wrażenie że innych w tej naszej Wawce sklepów nie ma..oprócz tych bardzo znanych butików w supermarketch... KDT też odwiedzałam....sama masówka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w cropp
W cropp town np. skechersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszkowa
bredzisz dziewczyno, akurat jest takich małych sklepów i to w Centrach Handlowych całkiem sporo, oczywiście trzeba dysponowac większa gotówką , bo zakup pantofli to wydatek rzędu około kiluset złotych. Oczywiście nie napiosałąs jakiego typu butów szukasz, sportowych, klasycznych, ekstrawaganckich, pewnie wydaje ci się, ze dla wszystkich jest to oczywiste. Zapewniam nie jest oczywiste. Chcesz uzyskac informację, skomkretyzuj, jakiego typu butów szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział że sklepów w supermarketach jest mało?? Jest dużo..tylko wszystko jest na jedno kopyto...I chyba nie ja tu bredzę...I oczywiście dysponuję większą gotówką...ale to chyba nie ma nic do rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeśli nie jest pytanie dla Ciebie oczywiste...to może nie powinnaś zabierac głosu? Szukam fajnych sklepów z butami..i tyle...Powtarzam SKLEPÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAragona
moge polecic z tenisówkami, to tez buty, tyle ze tekstylne . PASUJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatiaaaa
Przeciez ONa nie szuka b u t ó w tylko s k l e p o w.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty napisałaś o supermarkecie ja dałam jako przykład firmę salamander, ale się nie zainteresowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszranka
uszyj sobie sama , bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogi
Ja jestem bardzo zadowolona z Ryłko. Kilka sklepów jest w Landzie (metro Służew) ., jest też sklep na Marszałkowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu z tym
na Saskiej Kępie na ul Francuskiej jest super butik z orginalnym obuwiem włoskim i chyba francuskim :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię tanie obuwie, które kupuję głównie na http://www.unicoshoes.pl/. Już dawno zdąrzyłam się zorientować, że i cena jest świetna i jakość. Obsługa sklepu bardzo miła a to wszystko bez wychodzenia z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to warszawa, ale jak szukasz fajnych butow to sprawdz ich www.gamis.com.pl ja się nigdy nie zawiodlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka_Warszawska
polecam Ci wycieczkę do Factory Annopol ;) Duży wybór i niskie ceny, poza tym dzięki drodze S8 masz tam teraz dobry dojazd :) No i póki co nie ma tam tłumów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heberls
Przy zakupach na Merg nie miałam jak dotąd problemów. Na pewno plusem jest duży wybór no i fakt, że rzeczywiście kupuje się tak dużo łatwiej. Nie spodobają mi się, to mogę oddać. Na mieście tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natella
Mój naj naj najbardziej ulubiony to Luz&Best przy Koszykowej 54, Róg Koszykowej i lwowskiej. Petarda buty, mega niskie ceny i obługa perfecto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrina9
Ja kupuję tylko w Luz&Best - róg Koszykowej i Lwowskiej. Nie masówka, mają swoją produkcję, modele przepiękne, a ceny NIEWIARYGODNIE niskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinkaa89
Byłam na Koszykowej, faktycznie ekstra wybór, zakochałam się w botkach Carinii z kłódką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zakupisz buty online? Przez Internet. Ja, jak zawsze czegoś szukam korzystam z porównywarek cenowych. Polecam CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ Jest świetny. Polecam zajrzeć do działu Dla kobiet i tam na pewno znajdziesz wymarzone buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariosss
W Warszawie to tylko Starshop.pl, jeżeli chodzi o zakup butów marki Converse, CAT Caterpillar, Palladium. Wielu moich znajomych chodzi do nich, żeby zapolować na nietypowe kolekcje butów lub ostatnie sztuki z różnych serii. Sklep dobrze doradza, znają najnowsze trendy, bez problemu pomagają dobrać buty do konkretnych czynności i stylu. Nikogo tam z przypadku nie zatrudniają. Co ciekawe kilka lat temu kupiłem od nich japonki Havaianas i do tej pory wyglądają jak nowe :) Latem tylko w nich chodzę. Absolutna wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FukinaB
Ja jednak wolę nieco tańsze obuwie. Nie muszę chodzić w najdroższych markach. Nawet powiem, że nie lubię chodzić kilka lat w tych samych butach. Na wiosnę przeglądam raczej sklepy takie jak https://zoio.pl/obuwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×