Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona_smutna_

czemu kazdy facet ktory mnie interesuje ma mnie za dupe do przelecenia?

Polecane posty

Gość ona_smutna_

Czemu tak wlasnie jest ? Podobno jestem ladna dziewczyna, zwracaja na mnie uwage faceci, ale tylko do jednego. Nikt nie mysli o mnie powaznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może Twój ...
...sposób bycia "zacheca" ich do takiego traktowania Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propos
może do tego żeby tak myśleli prowokujesz ich swoim zachowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_smutna_
no wlasnie wogole. ide z kolezanka na dyskoteke to juz dwa razy faceci ktorych poznalysmy po pewnym czasie mowili ze to ONA prowokuje swoimi oczami do tego by kazdy twierdzil ze jest "latwa dupa" a mi mowia ze ja tak nie robie. prawia mi komplementy, ale i tak zaden nie traktuje powaznie tylko przelotnie i zaraz nawiazuje do seksu i chce. co wiec jest nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfddf
malujesz sie ?Chodzisz w strojach ,ktore podkreslają twój biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ysle ze tak jest dopoki ludzie nie dojrzeja.......facet chce przeleciec a kobieta chce miec meza. Nic na to nie poradzisz i tyle. Kobieta (mowimy o niedojrzalej na oko do 30 lat) gdy poznaje faceta to mysli o malzenstwie i o reszcie zapomina ale ta reszta jest tylko trzeba ja wydobyc. Facet (mowimy o niedojrzalym na oko do 30 lat) gdy poznaje kobiete to mysli o lozku i o reszcie zapominaale ta reszta jest tylko trzeba ja wydobyc. Ale oczywiscie to moje zdanie i prosze mnie za nie nie katowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wiem...
niektore kobiety sa stworzone tylko do zaspokajania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może dlatego
ze z taka kolezanka sie "zadajesz"...wiesz, jesli widza, ze Twoja kolezanka jest dziewczyna prowokujaca facetow swoim zachowaniem do wiadomo czego, za taka tez maja Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
Tak maluje sie, ale delikatnie. Gdy ide na jakas zabawe to roznie, raz zakladam bluzke z wiekszym dekoltem i do tego spodniczke a raz spodnie. Ostatnio spodnie mialam. Buty na plaskim. Ale wogole jeszcze nigdy nie prowokowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
i mam tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może dlatego
kolezanka prowokowala i wystarczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdss
niestety jest to kłamstwo..GDyby facet chciał przeleciec kobiete nie byłbym prawiczkiem ,a mam 23 lata..Szans na to było sporo..TYlko ,ze zadnej nie kochałem oraz prawictwo to podstawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_smutna_
Byc moze , juz sama nie wiem co mam myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dlaczego
łazisz bluzka z głebokim dekoltem..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_smutna_
ale co ja mam do kolezanki ???????? oni sami mi mowia ze ona prowokuje i udaje latwą a ja że nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może dlatego
pomysl, w jakim "towarzystwie" sie obracasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie jeszcze
podkreslasz swoje ciało chodząc w obcisłych spodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może dlatego
no ale zadajesz sie z taka prowokujaca kolezanka....kto z kim zadaje takim sie staje-jak mowi przyslowie (albo za takiego Cie inni postrzegaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdss a wiesz ze jak facet przez dluzszy czas tego nie robi to sie w nim co nieco zmienia ? wiesz ze organ nie uzywany zanika ? wiesz ze brak seksu wplywa silnie na psychike ? po co komu prawiczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_smutna_
zakladam z wiekszym a nie glebokim. zreszta czy wiekszy dekolt zaraz daje podstawy do tego ze ja jestem tylko do przelecenia ? przeciez potem facet podchodzi, rozmawiamy i poznaje mnie a i tak nie traktuje powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może dlatego
wasza rozmowa moze jest po prostu plytka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_smutna_
Ja powiem tak : na dyskoteki chodze glownie z jedna najblizsza kolezanka, ona jest inna ale mysle ze to chyba nie o to chodzi. Nie nosze obcislych spodni bo nie jestem szczupla, jestem troche przy kosci, zaslaniam zawsze brzuch bo tez mam wiekszy. Ubieram sie stosownie do swojej figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syrgyda córka wikinga
Francuski piesku------> jak możesz tak stresować młodego chłopaka? Wstyd:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdss
a co ja zwiierze jakieś,ze bede to robić w wieku 15 lat?Zwierzęta robią takie rzeczy po skonczeniu 1/8 życia ..Czlowiek jako ,ze nie zwierze może i w czasie gdy skonczy 1/2 życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_smutna_
plytka ? przeciez czlowiek poznajac drugiego czlowieka na zabawie i znajac go moze z godzine nie zaczyna mu opowiadac o swoim zyciu. pare razy z jednym facetem sie spotykalam, ale chodzilo o sex, potem z drugim tez przygoda, trzeciego teraz poznalam to samo. oni tak od razu nie mowią o tym, tylko po paru spotkaniach jak juz sie lepiej znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygryda : ja dbam o jego zdrowie a czasem nie da sie bez wyrzeczen ;) fdss...pewnie ze mozesz. mozesz takze przez cale zycie nie spedzic ani chwili na uprawianiu sportu...mozesz tez kompletnie sie nie uczyc. Nikt ci tego nie zabroni, ale jest oczywiste ze za to jakos zaplacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_smutna_
francuski piesek --> dla mnie traktowanie mnie powaznie to wtedy gdy koles jest mna szczerze zainteresowany, nie widzi we mnie tylko kogos zeby sie zaspokoic, nie traktuje mnie po prostu jako "przygody" tylko chce czegos wiecej, czuje cos do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oo
wiesz jak ktoś ci wyłozy balony to trudno sie skupić na czymś innym..Wiec chodz w bluzce po samą szyję ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danek
Trzy rzeczy: po pierwsze, na dyskotekach nie poznaje sie facetow - nie generalizuje, ale w wiekszosci przypadkow mozna sobie takie znajomosci darowac, bo wiekszosc z nich przychodzi tam w pewnym konkretnym celu tak samo jak wiekszosc z nich nie traktuje powaznie poznanych tam panienek, tak wiec ty moja droga tez nie powinnas ich traktowac powaznie. po drugie wbrew pozorom to dosc wazne jak sie twoja kolezanka prezentuje, a na teksty typu ze ty nie jestes latwai nie robisz takiego wraznie abo na tym polega wlasnie dobra bajera. I po trzecie wreszcie, jezeli problem nie tyczy sie tylko dyskotek to znaczy, ze masz cos w zachowaniu z czego mozliwe ze nie zdajesz sobie sprawy, moja siostra tak ma, kokietuje do nieprzytomnosci i robi to nieswiadomie a potem sie dziwi ze chca ja tylko bzyknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×