Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiewiórkaaa

Mam do sprzedania bardzo ładną sukienkę - zobaczcie

Polecane posty

Gość rada.....
a jezeli to wg ciebie są zwykłe opinie, to niech mnie kurwa czołg przejedzie zdziro!! prosze: nala26 masakra ja nawet tego do piwnicy bym nie ubrała moja babcia nawet lepiej się ubiera a do ślubu takie coś??????????? nawet do cywilnego do żadnego w ogóle to cos co nazywasz sukienką nie nadaje się do niczego nala26 chyba w życiu nie widziałaś slicznej sukienki - współczuję nala26 tylko wyrażam swoje zdanie na temat tej kiecki szczeniarą nie jestem pewnie mam więcej lat niż Ty czy wy naprawdę nie widzicie że jest okropna? czy tylko kit wciskacie tej co w niej ślub brała? nala26 wyglądała jak w worku od ziemniaków nala26 ale rozpętałam burze uciekam już do mężusia i synusia pa totalne bezguścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada.....
i to kolejne dowody na to że nie nasz interpunkcji :D żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbie ale się złoscisz - uważaj bo złość piękności szkodzi a no tak tobie juz nic nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada.....
możemy porównać zdjecia i zobaczymy jaka ty jestes piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłybysmy porównać zdjęcia ale przecież i tak wiadomo że powiesz że jestem okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada.....
dobra to wklejaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala napisała dzisiaj: \"jak byscie nie zauważyły to ja was nie obrażam wyrażam tylko i wyłącznie swoją opinię o tej kiecce\" Przedwczoraj natomiast udowodniła, ze wyraza opinię TYLKO I WYŁĄCZNIE o kiecce: \"naprawdę na ślubie w tym co Ty poszłaś wyglądałas załośnie\" \"wyglądała jak w worku od ziemniaków \" Hmm, no, cóż, droga Nalu, jeśli Ty będziesz łapała za słowa innych i pisała, że \"jak cię nie stć na suknie takie jak ja wkleiłam to najłatwiej powiedzieć że nawet podłogi byś nimi nie umyła\" to sorry, ale najpierw poczytaj to, co pisałaś wcześniej... Bo to Ty zaczęłaś od takich pięknych metafor jak \"worek na ziemniaki\" - w końcu tak najłatwiej napisać, więc czemu się oburzasz \"wycieraniem podłóg\" Twoimi propozycjami sukienek??? Już udowodniłaś, kto ma \"niewyparzony ryj\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada.....
wiesz, nawet gdyby tu stanął cały świat, to ona jest na tyle głupia, że bedzie myslała że jest nieomylna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada.....
no bo ty twierdzisz że ja jestem obrzydliwa, wiec pokaz sie, a ja stwierdze czy rzeczywiscie jestem taka ohydna i najwyzej sobie dam spokój i nie bede robila z siebie idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiekasz :) to była twoja propozycja żeby się wymienić fotkami więc zaczynaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada.....
wstawiasz pierwsza :) wtedy wstawie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada.....
czyli ty wymiękasz :D tylko przynac sie nie umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pospiesz się bo jeszcze musze kilkoro ludzi zagonic do pracy i szybko leciec do synka i męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 24 *
:D Rada - nie gadaj z nia przeciez to prostak jakich malo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty wymiękłaś proponujesz coś czego nie jestes w stanie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada.....
myślałby kto hahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada.....
masz racje Rita, na pustaki szkoda paki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada.....
a ja z pewnoscią nie mam sie czego wstydzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 24 *
Zegnam Nala 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada.....
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tchórzostwo pierwsza klasa tak samo jak wasz gust. kończe na dziś ktoś musi pracować żeby takie wiesniary mogły ustawiać się w kolejkach po zasiłki z moich podatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada.....
hahaha! ale tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada.....
a ja dzieki tobie wiem, jak należy uczyc dzieci w szkole, zeby nie były takie tepe jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 24 *
Oj nala, tosmy sie posmiali wiec spadaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więcej
nala co sie do wszystkich przypier*ala jestes beznadziejna... ciekawe gdzie ty tyle zarabiasz, skoro z nie lada wysilkiem nie udaje ci sie sklecic zdania po polsku :D No chyba, ze na drodze krajowej E7, to wszystko tłumaczy :D rada... 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie żona
Zawsze mi miło spotkać na forum o ślubach kogoś, kto miał skromną uroczystość, w skromnej sukni, bo sama mam taki zamiar. :) Wiewórko, mam nadzieję, że zabawna nala26 (z rozbawieniem czytam popisy tej pani :) ) zrobiła niechcący dobrą reklamę Twojego topicu i suknia szybko "pójdzie". :) nalu26 - myślę, że papierowe nożyczki podsumowała Cię najlepiej - trąci od Ciebie nowobogactwem na kilometr (a dodatkowo kompleksami, które rodzą nieuzasadnioną złośliwość). No niestety, klasy się za pieniądze nie kupi, biedulko. :P A żeby nie było, że się czepiam - suknia, którą podałaś w ostanim linku, rzeczywiście piękna (wg. mnie). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×