Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość bianka24

SCHUDŁAM 25 KG - oto moja metoda

Polecane posty

Gość gość
Ja nie jestem zwolenniczką głodzenia się. Uważam, że lepiej schudnąć jedząc zdrowo i ćwicząc. Nie mam wiele czasu dlatego korzystam z cateringu dietetycznego www.dietaeco.pl ale udało mi się schudnąć już prawie 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 112
A ja schudłam w miesiąc 6 kg, ważac 75kg przy wzroście 164 cm. W sumie to dużo nie ćwiczylam, ale robiłam sobie koktajle odżywcze wysokoproteinowe i kapsułki warzywno-owocowe, więc automatycznie mniej jadłam świństwa i teraz czekam tylko na więcej ubywających kilogramów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wprowadzić na co dzień dużo ruchu + suplementy diety. Osobiście stosuje Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dałam rade, było cięzko, nie powiem, że nie. Zdrowsze jedzenie i Acai Berry Extreme... Najlepszy srodek na odchudzanie jaki chyba istnieje. Brałam mase rzeczy ktore podobno miały pomoc i nic, to naprawde zadzialalo w 100% Polecam dziewczyny i nie tylko :) http://nplink.net/ZDS4r4cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_Gość
A czy korzystałyście może z produktów Limvena? Słyszałam, że koktajl proteinowy Limvena zastępuje posiłek i zmniejsza apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka9a
Ja po kolei eliminowałam swoje słabości, tzn. złe jedzenie, smażone jedzenie, niedietetyczne przekąski, fajki. Zaczęłam biegać 3 razy w tygodniu. Do tego na początku zamawiałam przez 4 miesiące dietę pudełkową z Dietbox http://www.dietbox.pl/. Dieta i jedzenie bardzo dobrze dobrane i smaczne. W ciągu dwóch miesięcy można naprawdę schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaPisze
Cóż, ja także długo męczyłam się z różnymi dietami, a na co dzień ciężko ćwiczyłam, biegałam i uprawiałam jogę. Jednak przez dwa miesiące schudłam tylko 3kg... Tydzień temu napotkałam się na w pełni naturalny produkt o nazwie SentiVit. Minął dopiero tydzień, a ja już schudłam więcej niż w ostatnich dwóch miesiącach. Piszę o tym tutaj: http://marikapisze.pl/sentivit-opinia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanna
I co nie ma jojo?? Jakoś ciężko mi uwierzyć w taki sukces... Ja podchodzę do odchudzania z głową i po pierwsze jadam mniej a częściej, mam stałe godziny posiłków, ale fakt nie udałoby mi się to gdybym nie zamawiała wygodnejdiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę robi wrażenie. Ja też coś dodam od siebie :) Przez pół roku miałam problemy ze zrzuceniem wagi bo próbowałam pojedynczych metod. Raz biegałam, raz jadłam mało kcal. Ale wciąż były to znikome efekty. Powiem wam że najlepiej jest jeśli połączy się wszystkie możliwe metody czyli dieta niskokaloryczna, bieganie/ćwiczenia i na koniec suplementy. Tak właśnie rodzą się wszystkie te internetowe przemiany o których jest głośno i nie ma tu żadnych sekretów. Trzeba tylko wytrwać w tym wszystkim. Przyznam, że sama próbuję, nie jest łatwo ale już 7kg mam za sobą. Podrzucam link do artykułu gdzie macie wyjaśnione o co mi chodzi : http://naturalraport.pl/2018/01/08/jak-schudn ac-10-kg-miesiac-bez-efektu-jojo-2018/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka893
Super ze wzięłaś się za swoja sylwetkę i zdziałałaś wiele. Silna z Ciebie babka ! Mi udało się jak na razie zrzucić tylko 4kg, ale i tak uważam to za sukces. Podrzucam Wam fajna stronkę do poczytania. Co jakiś czas dodają tam ciekawe artykuły czy to o ćwiczeniach czy o dietach. https://www.skoknawage.pl/ Ps. Nie poddawajcie sie ! Walczmy razem o piekna sylwetke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bianka ty nie przesadzaj ze w wazac 84 kg ty nie moglas wejsc w zafen ciuch przy wzroscie 175.ja waze 90 i wlaze w cuichy a jak wazylam 82 kg to fajnie wygladalam mieszczac sie w ciuchy42 wlasnie zmierzam do tej wagi ,to jest moje matzrnie warzyc 82 kg spowrotem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagmaraWysocki34
Z tym 25 kg to przesadziłaś :) Ja po stosowaniu oryginalnego http://nplink.net/Jhfxq1v4 schudłam 12 kg i 6 cm w udach mniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś kuracji TibetanHerbs? www.odchudzanieziolatybetanskie.pl Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy a zdecydowanie najzdrowszy bo naturalny bez chemii. Naprawdę jestem zaskoczona ich skutecznością http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenacee
sporo jak 25 kg. Mnie już się nudziły wszystkie diety. Zwykle więcej niż 2 tyg na nich nie wytrzymałam. Jak już zaczełam podjadać to nie mogłam sie powstrzymać i było po diecie. Zaryzykowałam jeszcze raz i jestem obcenie na pudełkach lightdiet. Może tak szybko mi się nie znudzi. Taki plus tego że nie musze sama przy garach stać, tylko mam gotowe wszytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo na zdrowym i zbilansowanym jedzeniu się chudnie. trzeba ograniczyć pewne rzeczy, ale nie wolno odmawiać sobie posiłków. Ja bardzo dużo schudłam na diecie z cateringu dietetycznego warszawski dzień od pana gesslera. Nauczyłam się przez to jeść zdrowo i regularnie o tych samych porach. wcześniej nie miałam czasu przygotowywać tych wszystkich sałatek i soków. Jednak świetnie się czuję odżywiając się w taki sposób, mam mnóstwo energii, a waga leci w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubczak123
Jeśli chcemy schudnąć, najlepiej skorzystać z pomocy trenera personalnego. Na terenie Biłgoraju dobrze jest skontaktować się z Panem Piotrem Deryło, który cieszy się świetnymi opiniami. Samodzielne próby zrzucenia zbędnych kilogramów rzadko kiedy są skuteczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdriannaMalec
Ja mam zamiar zrzucic 30 kg ;p Juz jestem w polowie, bo 15 kg za mna. Ja chodze na silownie 4 razy w tyg , do tego kardio i do tego zamawiam odpowiednia diete dla atywnych ze zdrowego smaku u siebie. jest mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra1212
Ja schudlam 15 kg przy odpowiedniej diecie ( zamawiam pudełkową, ze Zdrowego Smaku u siebie w Białymstoku) a do tego 3-4 treningi na silowni (2 cardio) i dalo rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anyzka
Ja odchudzam się odkąd pamiętam, ale jak pewnie się domyślacie, bez większych rezultatów. Udało mi się dopiero po wprowadzeniu racjonalnego planu - odżywianie zdrowe i zbilansowane, do tego aktywność fizyczna. Polubiłam się z kettlebellsami z Apus-Sports https://apus-sports.pl kupiłam kilka do domu i to jest mój ulubiony trening. No, może poza jazdą na rowerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1492
Ja na skuteczne odchudzanie i zrzucanie dużej liczby kilogramów polecam dobrą dietę wysokobiałkową i jakąś aktywność fizyczną jak rower, czy bieganie. Polecam trenować na czas, rekreacyjnie, niekoniecznie na siłę. Rower kilka razy w tygodniu po 2-3 godziny da naprawdę dużo. Ja stosowałam dodatkowo wspomagacz. bez niego chudłam jakieś 3-4 kg na miesiąc a z nim kilogramy zaczęły znikać z pędkością 7-9 kg na miesiąc. Nie jestem w stanie wyrazić jak bardzo cieszę się, że udało mi się znów wrócić do zgrabnej sylwetki, jestem naprawdę szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka908
Ja może aż tyle nie schudłam (bo tyle nie potrzebowałam), ale z sokami ze www.sportfoodsoki.pl udało mi się zrzucić 5 kg. Skusiłam sie na ich 14dniowy detoks organizmu sokami. Z tych wszystich diet, to mi brzmiało najbardziej zdrowo i wiarygodnie., I faktycznie tak jest. Mają fajne pakiety na stronie - możecie sprawdzić i poczytać, jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykluczyłam pszenicę i gluten i nadal walczę :) Nie jem ryżu, kasz, makaronów i pieczywa i cukru w żadnej postaci. Przerzuciłam się na olej kokosowy i lniany. Kupuję mąkę kokosową i migdałową do naleśników i zagęszczenia sosów. Stosuję się do zasad diety dr. Davisa. Efekt w 14 miesięcy zjechałam z 138 kg na 90 kg. Zostało jeszcze 14 kg do zrzucenia. Schudłam pewnie tyle tylko dlatego, że nie zgrzeszyłam ani razu, bo trzymam się konsekwentnie zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sporo schudłam od kiedy przeszłam na dietę i zamawiam sobie catering dietetyczny warszawski dzień. Bardzo pomogło mi to schudnąć bo w końcu nauczyłam się jeśc pięć niedużych, a zdrowych posiłków w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje wytrwałości , ja jednak nie miałam tak silnej woli jak ty i ciezko było oprzec mi sie zeby nie zjesc akiejs czekoladjki czy czegos takiego , ale pewnego pieknego dnia znalazlam jeden z tych cudownych srodków w które sama do konca nie wierzylam jednak postanowiłam dac im sznse i zobaczyc czy działaja , oczywiscie nie ma tabletek które lykasz i chudniesz tak poprostu aczkolwiek sa takie które pomagaja schudnac poprzez np hamowanie apetytu (a tego akurat b.potrzebowałam , bo nie oklamujmy sie lubiałam jeśc ) i znalazłam srodek który mi pomaga. Gdybys chiała sprawdzic podaje link, nie kosztuje duzo a moze i tb lub innym osoba które nie maja takiego samozparcia sie przyda http://nplink.net/znhk9xg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N rynku mamy teraz dostep do wielu srodków które wpomagaja odchudzanie organizmu , nie sa drogie ale za to skuteczne wiem bo sama stosuje, moja historia z tymi srodkami zaczela nie dawno , probowalam stracic chociaz 5 kg niestety nie wychodziło bo jestem łakomczuchem i nie zabardzo potrafilma odmówic sb np czekolady ;( zaczełam szukac w internecie i znalazłam niby srodki cud , zaczelam od koktajli ktore oczywiscie nic nie dały i trafilam wkoncu na to http://nplink.net/vWupLvlf stwierdziłam ze zobaczymy , no i byłam zdiwiona bo o dziwko ten oto srodek przyczynił sie do utraty zbednych kg dlatego polecxam tez tb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja schudłam 17 kg w pół roku. jak zaczynałam odchudzanie ważyłam 83 kg przy wzroście 175cm. Uważam, że to bardzo dużo. Ubrania kupowałam coraz większe, aż w końcu nie mogłam kupić nic w czym ładnie bym wyglądała. Poszłam do dietetyka i poprosiłam o pomoc. Oczywiście dietetyk obejrzał moje badania, zrobił pomiar ciała i ułożył kilka przykładowych menu. Kilka kontroli znowu menu i tak w kółko. Minęło pół roku i uznałam, że teraz wyglądam dobrze więc dostałam następne menu na wychodzenie z diety. Teraz staram się jeść zdrowo aby nigdy więcej nie wróciły niechciane kilogramy. Oczywiście jeżeli mam ochotę na coś "zabronionego" to jem ale później pilnuję aby następne posiłki były pełnowartościowe i zdrowe. Każdej z was życzę takiej wytrwałości jak moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem osobą której Slimunox pomógł schudnąc. Ale nie tylko jest to zasługa Slimunox ważna również była dieta i ćwiczenia.Cała kuracja trwała trzy miesiące i bardzo dobrymi efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×