Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość bianka24

SCHUDŁAM 25 KG - oto moja metoda

Polecane posty

Ja brałam Foreverslim i odstawiłam go po 2 miesiącach,ponieważ żołądek zaczął mnie strasznie pobolewać, więc postanowiłam poszukać czegoś innego i tak znalazłam African Mango http://mango-afrykanskie.ml i odkąd biorę ten suplement nie mam bóli żołądka,mój apetyt zmniejszył się a ja mogę cieszyć się z moich postępów :) Jestem szczęśliwa,że zmieniłam sobie suplement bo dzięki niemu w końcu widzę że chudnę, moje ubrania robią się za duże ;) W końcu jakieś efekty i to widoczne :) 1 miesiąc 8kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdania takiego, ze należy ćwiczyć a nie faszerować się tabletkami na odchudzanie. Do tego dobra dieta, i odpowiednie nawadnianie. Conajmniej 1.5l wody dziennie, najlepiej oczyszczonej. Ja pije Veroni Hydration

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boleska
A co to za woda? W jaki sposób jest oczyszczona? Lepiej niż inne wody czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk VITAGENUM
Kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Nieocenionym wsparciem są badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną. Dietetyk Vitagenum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od początku roku schudłam 8 kilo :) ale to przez zmianę nawyków żywieniowych a ********* przy dzieciach :)wspomagam się też tym , dzięki temu mój brzuch nie wygląda jak balon, z tego tytułu, że już 2 razy zamówiłam mam rabat, jak chcesz skorzystaj, zawsze pare złotych mniej :) wejdź i poczytaj, powodzenia ! http://nplink.net/6MPUX27x ja nadal walczę o super sylwetkę na lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnac zdrowo? Utrzymac wage? Dostać plan ,żywieniowy , treningowy oraz opieke podczas całej diety i członkowstwo w naszej grupie na FB ? Napisz ,podam Ci plan naszej diety . mo.ob@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fachową i dokładną diagnostykę robią w Vitanea na ul. Podłęskiej. Badanie trwa coś koło godziny i praktycznie całe ciało jest prześwietlane, z wszystkimi zaburzeniami jakie tylko występują. Więcej o ich metodach jest na www.vitanea.eu Warto też sobie przy okazji w ich aparat EAV zainwestować. Prześwietla organizm, określa wiek biologiczny, wykrywa zagrożone sektory – super dokładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomkisssss
Mi osobiście bardzo dużo pomógł program rozwoju osobistego Wyzwanie90dni. Zacząłem trochę od niechcenia, ale z każdym tygodniem coraz bardziej wierzyłem w sens tego systemu. Teraz wiem że było warto. Zrzuciłem zbędne kg, zacząłem ćwiczyć i biegać, poznałem wielu nowych ludzi którzy podobnie jak ja dbają o siebie i chcą się rozwijać. Zwłaszcza to przewietrzenie środowiska i pozbycie się toksycznych osób z otoczenia było moim zdaniem bardzo ważne żeby jakiekolwiek długofalowe zmiany wdrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudlam juz lacznie 8 kg od poczatku roku ale teraz spada coraz wolniej, nie mialam zadnej specjalnej diety ylko wyrzucilam makarony i tluste rzeczy. Poza tym najwiecej mi dalo chodzenie regularnie na fitness kolezanka mnie wyciagnela do Saturn Fitness mam juz karnet na rok za 79zl na miesiac i mi sie to naprawde spodobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie udalo 9kg i licze na wiecej. Staram sie zmieniac swoje zle nawyki i nie jadam juz orzed samym pojsciem spac plus unikam rzeczy smazonych, no i przede wszystkim metabolizm, wspomagam sie iqacai i jestem na orawde wdzieczna temu suplementowi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja schudłam od Nowego Roku w ramach postanowień noworocznych juz 10 kg :) to moj najwiekszy sukces w historii przebytych diet! tym razem jednak chcialam, aby byla skuteczna i poszlam do dietetyka. zaczelismy od zmiany codziennego menu. pojawil sie blonnik, owsianki, warzywa i owoce, ale i niestety zaparcia, ktore byly nieuniknione, ale spokojnie dalam sobie z nimi rade - dietetyczka polecila dicopeg 10g Kolejny etap to aktywność fizyczna. Zaczelam uorawiac nordic walking a teraz juz nawet biegam :) i chce wiecej i wiem ze dam rade :) powdzenia i motywacji zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko schudnać, a przedewszsytkim skutecznie możęsz dzieki piciu odzinnie o poranku ciepłej wody z cytryną bez cukru. dostałam tą poradę od http://dietoholicy.pl i jestem bardzo z niej zadowolona bo niedosć ze schudłam 8 kg to jezscze moja cera jest piękniejsza....schudłam tyle bo dali mi wspaniałą metodę która sprawiła ze teraz mogę się cieszuć dużo lżejszum ciałem a znajdiziecie ją na dietoholicy.pl/dieta-21-dni polecm z całego serca tym wsszyskim którym zależy na szybkim i skutecznycm odchidzaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepszy sposób to dieta połączona z aktywnością fizyczną.Ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardona
Ja zawsze będę zdania, że nie ma lepszej metody na schudnięcie, niż wytrwałość i determinacja. Do tego jasne, jakieś wspomaganie może pomóc, u mnie sprawdza się herbata 4xSuperSLim z Big Active :) Ćwiczenia i lżejsza dieta, kila kilogramów już schudłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie może suplement Slimunox? Moja mama stosowała 3 miesiące i udało jej się zrzucić 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją przemianę wizualną zawdzięczam trenerowi Michałowi Tkaczowi! Jest moim bogiem odchudzania :) Michał ustawił mi dietę, na której nigdy nie jestem głodna, ćwiczy ze mną oraz bierze pod uwagę wszystkie moje kontuzję. Bardzo się o mnie troszczy. Po pierwszym miesiącu treningów schudłam 3,5kg! Wszyscy moi znajomi zauważyli przemianę. Kolejny miesiąc kolejne kilogramy w dół. Dzięki Michałowi w końcu uwierzyłam, że osiągnę wymarzoną figurę. Polecam! https://www.facebook.com/Bramker77/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją przemianę wizualną zawdzięczam trenerowi Michałowi Tkaczowi! Jest moim bogiem odchudzania :) Michał ustawił mi dietę, na której nigdy nie jestem głodna, ćwiczy ze mną oraz bierze pod uwagę wszystkie moje kontuzję. Bardzo się o mnie troszczy. Po pierwszym miesiącu treningów schudłam 3,5kg! Wszyscy moi znajomi zauważyli przemianę. Kolejny miesiąc kolejne kilogramy w dół. Dzięki Michałowi w końcu uwierzyłam, że osiągnę wymarzoną figurę. Polecam! https://www.facebook.com/Bramker77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selinkapralinka
A ja się wspomagam cateringiem dietetycznym ! Firma się nazywa Fit&Eat ( od Brzezińskich) - tu macie link jakbyście byli ciekawi www.fitandeat.pl Też bardzo dużo schudłam, w tej chwili jest to ponad 10kilo. Nie wiem co by było, gdybym wzięła się za to na własną rękę, dlatego wolałam zaufać specjalistom. Tzn mogłabym gotować sobie sama, ale ze zdrowiem nie ma żartów, łatwo nabawić się jakiejś choroby! Muszę przyznać, że nie żałuję, efekt jest kozacki ! Do tego nie męczyłam się, nie głodowałam, nie miałam problemów z podjadaniem. Wszystko do tego bardzo smaczne i ciągle coś innego do jedzonka. Rewelacja , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. https://www.youtube.com/watch?v=FsxHPTCTCE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy sposob na schudniecie to catering dietetyczny, osobiscie polecam www.fitandeat.pl od brzezińskich, bo jest najbardziej skuteczny i najsmaczniejszy. Zamawiam od 2 lat, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez zamawam www.fitandeat.pl i nie wyobrazam sobie zamawiac innego cateringu! schudlam bardzo duzo, teraz trzymam forme i czuje sie swietnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś kuracji TibetanHerbs? www.odchudzanieziolatybetanskie.pl Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy a zdecydowanie najzdrowszy bo naturalny bez chemii. Naprawdę jestem zaskoczona ich skutecznością http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta oparta jest na tej stronie: https://dieta-personalna.pl/e01a274b W ciągu miesiąca schudłem 10 kilo ! :) Pracuje na niej sztab bardzo dobrych fachowców, rozpiszą dietę, plan treningowy, a co najważniejsze ich metody działają w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×