Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miichał

Moja narzeczona nie jest dziewicą, okropnie się z tym czuje

Polecane posty

Gość Helllooooo
Michal i mezus kupcie sobie lale nadmuchana NOWA NIKT jej nie BRAL przed Wami zawsze szczesliwa, usmiechnieta i siedzi tam gdzie ja posadzisz. z usmiechem na twarzy Acha WIECZNIE Mloda I HURRA nikt Wam jej nie odbije tylko zamykajcie okna, bo moze wyfrunac :D:D:D:D:D:D:D:D:D (debile przedwiekowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwy to tak sobie wmawiają, że nieudacznicy szukają dziewic, może dzieki temu czują się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helllooooo2
ta Twoja dziewica krzyczy zeby zrobic tobie przyjemnosc a kto boi sie konkurencji to musi byc powod\ zwykle maly pytonek :D:D:D:D prawdziwy mezczyzna nie boi sie NICZEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężuś - ależ oczywiście, że we dwoje - ja też nigdzie nie pisałam o trójkątach tudzież innych konfiguracjach :O:O:O twojej dziewicy na pewno jest wspaniale z tobą, ponieważ nie ma zielonego pojęcia jak bardzo wspaniale może być z innym.... - o to właśnie Ci chodziło? :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda poprostu nie chciałem aby inny facet spuszczał się w matkę moich dzieci. To kwestia szacunku do siebie i mojego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzych26 - jesteś niedorozwinięty czy tylko pozujesz na takiego... niedziewica to nie kurwa - nie myl pojęć :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc..
mężuś a ty byłeś prawiczkiem jak brałeś ślub?? nie można tak przedmiotowo traktować kobiet.. ja np jestem 1,5 roku z moim ukochanym facetem..bardzo mocno go kocham..planujemy wspólną przyszłość..nie kochaliśmy sięjeszcze ale na pewno to nastapi przed slubem.. ale inne dziewczyny nie mają tyle szczęscia.. niekótre kochały przez wiele lat.. były oddane io co za to mają?? przecież to nie ich wina, że tak mocno kochały.. wręcz przeciwnie powinno się je szanować i podziwiać , że były wierne, nie zdradzały, nie kłamały.. i wydaje mi się że dają większą gwarancję, żę nie zdradząi będą wierne.. ale przecieżnie liczy się dziewictwo tylko to co jest między dwojgiem ludzi i to jest najcudowniejsze.. a jeżeli nie możesz wybaczyć..w sumie nie masz czego.. to po prostu nie kochaz jej tak bardzo:( oczywiście nie można mylić tych dziewczyn z innymi, które "pieprzyły" się z kim popadnie bo to coś zupełnie innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hell.
a sprobowac z kilkoma mezczyznami w swoim zyciu to teraz wiem po pierwszym pocalunku, czy warto tracic czas czy tylko 1 minuta 25 sek. (maluskim kijkiem) :D i idzie spac.:D:D:D:D:D:D:D tak tego sie boicie, ze poprzedni byl lepszy i napewno byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężuś--->ćwierć mądrego zdania udało ci się powiedzieć...gratuluje...ale jeżeli jesteś wyznawcą popularnego idiotyzmu gloszącego, że idąc z kimś do łózka sypiamy równocześnie z każdym swoim poprzednikiem...to nie zapomnij nie puszczeć swojej dziewczyny do dentysty, ginekologa...i paru innych specjalistów...gdyż oni wszyscy zechcą dotykać ust, piersi oraz czystego łona Twej wybranki...depcząc i brudząc tymsamym Twe osobiste..... terytorium:o Z ktorego przecież tylko ty masz prawo \"karzystać\"...a nie daj bóg....ktoś inny.....Rozumiem...lęk przed porównaniem.....z takim rozumkiem pewnie obie gołwki masz tak samo sprawne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hell.
co tlumaczyc ciemniakom :D lalka z gumy dla takich. a spuszczaja sie w gume, wole,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc..
krzych26 a czy Ty jesteś prawiczkiem?? bo jeżlei np kochałeśsięz dziewicą, którą później rzuciłeś to ona wg Ciebie jest "kurwą"..hmm.. "troch" to nielogiczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężuś -\"nieprawda poprostu nie chciałem aby inny facet spuszczał się w matkę moich dzieci. To kwestia szacunku do siebie i mojego syna.\" - to ja trochę pofantazjuję -czy aby na pewno to tylko fantazje- żeniąc się z dziewicą masz pewność, że byłeś pierwszym, który się w nią spuścił, ale...tak naprawdę to nie masz żadnej pewności, że nikt inny nie spuszczał się w matkę Twojego syna :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hell.2
a mnie ginekolog badal, wsadzal palce czy sem dziewica? a dziecko rodzilam, to tez bylo pelno lekarzy chlopow i tez mnie dotykali, widzieli pol nago i badali piersi przeciw rakowi \ nie mowcie mojemu mezusiowi Krzysiowi bo mnie zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzych26 - najwyraźniej jakiś niekumaty jesteś - stąd Twoje poglądy :O:O:O przeczytaj chociaż to- może coś zrozumiesz : kurwa ż IV, CMs. ~wie; lm D. kurw wulg. «prostytutka (wyraz używany także jako przekleństwo)» :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no ja będę super żoną bo
lubię oral (obciągam z połykiem) i anal i jestem 100% dziewicą, weź mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem kilka kobiet które nie były dziewicami i nie bałem się porównania za kawalerskich czasów, ale uważałem że na żonę dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hell.2
mezusiowa Krzysiowa dawala w anal i ciagnela z grubej rury ale mezus naiwny oj te Krzysie to ciule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc..
niektórzy faceci mająprymitywne myślenie.. ale tak jak ktoś napisał, żę im i tak nic nie przetłumaczymy.. echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc..
super to Ty sobie pouzywałeś ale żonka nie może:O obleśny jesteś , że tak myślisz.. wyrazy współczucia dla Twojej żony echhh:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_18
teraz sie skapnoles?czy moze teraz ci powiedziala?ja mam ow wyzej lat i nie jestem dziewica (co zabrzmi dumnie) od 14 roku zycia, przez onanizm (zapoczatkowany w wieku 11 lat) zaciaglo mnie do lozka. jestem z chlopakiem teraz prawie 2, 5 roku i moze byl troszke zawiedziony ze ja nie dziewica ale nie wypomina mi tego, na codzien nie zwraca uwagi tylko jak sie spytam raz na ruski rok. tak jak jakas pani sie wypowiedziala ze ja zraniono,moze twoja dziewczyne tez skrzywdzono, oszukano, a nie daj boze zgwalcono?tak jest juz. jesli ja bym miala takiego facia a on by mi wypominal , chcial/niechcial zerwac to wkoncu ja bym to zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra...jesli o mnie chodzi to się chyba pożegnam:o Bo jeśli chodzi o haryzonty myslowe...to obecni tutaj panowie dostrzegają chyba co najwyżej...runo leśne:o A jako że lezącego się nie kopie tylko omija...zatem...pozdrawiam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jej nie obrażam - ja tylko gdybam :P - ale taki scenariusz może okazać się całkiem realnym - zwłaszcza, że kulturą osobistą to Ty nie grzeszysz:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hell.2
mezus, ciuraku pedalski. a co robisz na babskim Forum? zonka synek a Ty szukasz dziewic? wez sie za robote przy dziecku a ona nadal ciagnie:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×