Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prostownica

nie pomaga prostownica

Polecane posty

Gość prostownica

Mam lekko kręcone włosy, codzinnie prostuję je prostownicą, używam też termoaktywnego mleczka wygładzającego z loreal\'a...Efekt trwa może góra godzinę, po czym znów włosy robią się falujące, zaczęłam używac tonę lakieru, tylko to pomaga, mam wtedy proste włosy przez dłuższy czas, ale wyglądaja one strasznie nienaturalnie i są bardzo zniszczone!czy znacie jakieś kosmetyki, które sprawią,że moej włosy będą naprawdę proste???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak uzywasz tego rozowgo mleczka to nawet nie licz na dobre efekty... bo ono nic nie pomaga. sproboj z sunsilka lub welli - shock waves są troche lepsze. chociaz jak na polu wigotno to i tak moje sie od razu puszą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E kręconych napewno też ci ładnie będzie tylko musisz utrwalac loczki =) żelem albo pianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już rezygnuje z calkiem frostych wlosów. zawsze prostuje a na koncu odginam pasma prostownicą i traktuje je \'efektem potarganych włosow\' z Loreala i mam ekstrawagancje na głowie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostownica
nie znoszę kręconych włosów!A fale, które mam wyglądają naprawdę koszmarnie, po utrawlaniu ich byłoby pewnie jeszcze gorzej.Nie no tragedia....Uzywam tego czarnego mleczka z Loreal'a...które nie pomaga...Może Wy znacie jakiś kosmetyk, dzięki któremu włosy pozostają na długo(choć kilka godzin) proste??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze prostownica juz tak nie dziala ? jaka masz ? ja polecam Babyliss Pro Wet\'n Dry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostownica
Mam prostownicę Remingtona, parwie nową, ale wiesz chodzi o to,że moje włosy dadzą się wyprostować, ale za chwilę znów robią się okropne fale;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręcone tez ładnejak sa zadba
ne i dobrze ułożone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wella flat iron spray - dwufazowy spray ktory utrwala efekt prostowania i chroni wlos przed cieplem prostownicy taniej mozna kupic na allegro musisz doklandie wysuszyc wlosy, pozniej prostowac wlosy pasmami wczesniej spsikanymi tym sprayem, nic wiecej nie dawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostownica
dzięki, wypróbuję! Zobaczymy, czy zadziała w moim przypadku. Mleczko z loreal'a za które dałam ponad 50 zł też miało być rewelacyjne, a tu lipa. Ale może w końcu znjadę coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up!strasznie drogie te kosmetyki, znacie coś tańczego? nie chcę wydawać 50 zł na coś, co moze się nawet nie sprawdzić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×