Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maniaczka telewizyjna

MjakMiłość

Polecane posty

Gość maniaczka telewizyjna
ogólnie nudny jakis i na siłe robiony a juz ja ta dykiel miała wylew i grała to cały czas sie jąkając to mnie krew zalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
mjak milosc rzadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówi się, że ludzie trafiają do seriali przez casting. mi się nigdy nie obiło o uszy żeby np. do m jak miłosć robi casting. być może był tylko ja nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
tego nie wiem ja tam w castingi to nie wierze zawsze te same gęby wszedzie grają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież
Mroczki trafiły do m jak miłość z castingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniaczka słyszałaś może coś o tym, że Mateusza Mostowiaka mają uśmiercić?? Kilka osób pisało o tym na kafe, więc to pewnie nie są informacje wyssane z palca. Ciekawe czy Marek zdradzi Hankę, ja obstawiam, że będzie bardzo blisko zdrady, ale do takowej nie dojdzie. Słyszałam też, że serialowa Kinga będzie w ciąży. Ciekawi mnie też postać Grzegorza, jest gejem więc nie świruje do Małgosi, w takim razie czemu ciągle jej pomaga?? W dodatku umawia się potajemnie z jej wspólnikiem i też nie wiadomo co knuje. Może chce przejąć firmę i wykosić Małgosię, albo jest tak wspaniałomyślny, ma wielkie serce i pomaga bezinteresownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwólcie,ze się wtrące, już kiedyś pisałam i potwierdzam,czytałam w jakiejś gazecie z programem telewizyjnym,że Marek i Hanka zostawią małego pod czyjąś opieką i ten ktoś go nie dopilnuje i Mateusz zginie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca pianka do kąpieli
nie wiem czy mateusz zginie, nigdzie na te temat nie czytałam grzegorz wydaje mi sie ze jest bi i dlatego patrzy na gośkę łapczywym okiem, chyba cos będzie! a marek mogłby zdrdzac hankę! cos by sie działo, a nie sielanka i rodzinna atmosferka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda by był małego Mateusza Mostowiaka, jakby nie grał już, no ale może rodzice jego się już nie zgadzają żeby grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca pianka do kąpieli
fajnie gra dzieciak:) ale tej natalki to nie trawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więcej
a kiedy nowe odcinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca pianka do kąpieli
od 11 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też tej natalki niezbyt, dziecko jak dziecko, ale chyba się zabardzo do serialu nie nadaje. ciekawa jestem czy się Małgosia wreszcie ustatkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaraczek niemarkowy
Ja oglądam tylko MjM, na resztę szkoda czasu. O tym, że Mateuszek zginie nie słyszałam, fajny chłopaczek mógł przecież zostać. A jak się rodzice nie zgodzili to trzeba było innego aktora wybrać, nie? W przypadku dzieci to normalne, bo przecież wiadomo, że rosną. Co innego podmiana dorosłego. Taki Michał z Klanu (oglądałam kiedyś, ale jak zmienili aktora to przestałam). Masakra!!!!! Powinni go raczej uśmiercić niż się ośmieszać z tym monstrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca pianka do kąpieli
fakt ten michał to im sie nie udał ale jeden jak i drugi był beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jeszcze jestem czy Marta się upora w końcu ze swoimi amantami. podobno Gonera ma już nie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca pianka do kąpieli
tez tak słyszałam, ale ona ma tylu amantów, że i bez Gonery jest tłum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogli by już z tymi amantami odpuścić. bo czy sa mężowi, którzy tolerują, to że do ich własnego domu notorycznie przychodzą byli faceci żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .karolinka
Nie lubię tego małego Mateuszka, wszyscy mu nadskakują, a on ma ich wszystkich w d... Bynajmniej jego słodka minka niewydymka o tym świadczy:P W sumie fajnie by było gdyby go uśmiercono, zawsze to jakaś odmiana, a śmierci dzieci w serialach jest stosunkowo mało, więcej dają poronień. Ciekawe z kim będzie Marysia, póki co ma 3 adoratorów, ja na jej miejscu wybrałabym dr. Rogowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaraczek niemarkowy
Taka karolinka a ile w niej sadyzmu i wyrachowania. Uśmiercić niewinne dziecko by chciała. Ja proponuję uśmiercić: 1. Teresę (raz na zawsze) wraz z niedorobioną Agusią 2. Teodora, albo przynajmniej nie pozwolić mu być z Janeczką 3. Rafała (tego niby-przyjaciela od Marty). A najbardziej chciałabym, żeby Kamil wrócił. Moje propozycje: - Marta otwiera własną kancelarię i zatrudnia tam Piotra i Madzię - firma Małgosi plajtuje, okazuje się, że Edi ją oszukał i zwiał z kasą a ona musi zapłacić za długi Grzegorz niespodziewanie wyjeżdża i zostawia darowiznę Gosi: swój dom, który jak się później okazuje jest bardzo zadłużony i komornik wchodzi na hipotekę. Małgosia zaciska zęby, bo wstyd jej przed rodziną. W końcu wychudzona wraca do Mostowiaków i oświadcza, że zostaje na wsi. Kinga zachodzi w ciążę i rodzi dziecko z porażeniem mózgowym. Chce zrezygnować ze studiów a wtedy rodzice, którzy mieli się rozwieść, postanawiają razem wychowywać dziecko Kingi i Piotrka, żeby córka mogła skończyć studia. Adoratorzy Marysi zakładają klub adoratorów a Marysia nie jest przychylna żadnemu. Postanawia zostać sama do końca życia. Agnisia bez pozwolenia Teresy idzie się wykąpać w rzece i tonie. Teresa jak się dowiaduje o śmierci córki bierze garść środków nasennych i zasypia na zawsze. Hania z Markiem ciągle się kłócą, w końcu ich przybrana córka nie wytrzymuje i wraca do domu dziecka. Akurat są tam jacyś chętni rodzice i zabierają ją do siebie. Magda tęskni za Kamilem. Paweł wraca do Warszawy i zakochuje się w Oliwii. Janeczka wylatuje z pracy za pijaństwo i żyje na garnuszku opieki społecznej. Ewa chce, żeby matka wróciła do domu, ale Janeczka wie, że Leszek jest temu przeciwny. Teodor zauważa ją w parku jak Janeczka leży pod ławką. Zabiera ją do domu a tam mieszka już Elżbieta. Janeczka ostatkiem sił bije go po twarzy i wyzywa Elżbietę. Elżbieta słabnie a Teodor dzwoni do Izby Wytrzeźwień i tam zabierają Janeczkę. Może ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodkie kakao
ciekawy scenariusz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodkie kakao
no nareszcie dzisiaj mjmilosc ale szkoda ze powtórki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodkie kakao
se napraw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodkie kakao
byle do poniedziałku nowe odcinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodkie kakao
25 wrzesien Kuba pomaga Marcinowi szukać siostry, niestety, bez rezultatu. W końcu Marzena wraca do domu dopiero po dwóch dniach. Skruszona, wyznaje bratu, że odwiozła Sławka do Monaru. Zapewnia, że żadne z nich nie wzięło narkotyków. Edi sypia w firmie, bo żona wyrzuciła go z domu. Musi szybko sprzedać samochód, ale nie może się na to zdobyć. Widać, że nowe auto to jego obsesja. Małgosia z Izš zmuszajš Ediego, by odwiózł samochód do dealera. Przekonujš też Bożenę, żeby zgodziła się na powrót męża. Grzegorz przywozi Małgosi z Paryża modne ubrania z kolekcji jego znajomej projektantki. W Lipnicy pełna uroku Grażyna jest lokalnš atrakcjš. W pubie wzbudza zainteresowanie wszystkich mężczyzn: Sebastiana, Marka, Pawła, Kisiela. Kaœka z Teresš zaczynajš być zazdrosne. Stefan wyjeżdża razem z Elkš do Niemiec, wkrótce jednak wrócš na œlub. Simona zostaje w Grabinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×