Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maniaczka telewizyjna

MjakMiłość

Polecane posty

Gość Słodkie kakao
26 wrzesien ęTeresa choruje na grypę. W pubie Kaœka coraz bardziej niechętnie traktuje Grażynę. Za to Hanka głoœno zapewnia, że absolutnie ufa Markowi. Tymczasem Grażyna wyznaje Mostowiakowi, że straciła pracę, ale prosi, by nikomu o tym nie mówił. Marta przyjeżdża na kilka dni do Grabiny. Lucjan i Barbara martwiš się, jak poradzš sobie z gospodarstwem, gdy Marek zacznie poœwięcać większoœć czasu sołtysowaniu. W końcu Lucjan przyjmuje pomocnika - Kisiela. Madzię odwiedza ojciec. Córka mówi mu, że zostanie wolontariuszkš Polskiej Akcji Humanitarnej. Za to Marszałek senior żali się, jak to żona zmusiła go, by został myœliwym. Madzia - widzšc, jak ojciec denerwuje się przed polowaniem - prosi o pomoc Kubę. Chłopak ma udzielić jej ojcu kilku lekcji strzelania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to i dobrze, że nie mam tv, takie głupoty teraz wymyslają, jakieś polowania, przynajmniej nie będę sobie robić wody z mózgu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdzies czytalam ze (w koncu!!!:D) teresa ma zniknac z serialu na dobre podobno odtworczyni jej roli ma wyjechac za granice z cala rodzina... oby to byla prawda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodkie kakao
no nareszcie dzisiaj nowy odcinek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczenie
fajnie ze są patrze z przyzwyczajenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrwany z kontekstu
janeczka zrobiła żle, ale ten jej zięć przesadza, przeciez to jej dom a nie jego i gdzie ona ma sie teraz podziać moze teodor ją przygarnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka jest fajna. ale ta rodzinka leszek, ewa i oleńka, to trochę niewypał, mimo że są rodziną w realu, to jakoś granie im zbyt nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatka na trudne dni
ciekawe czy bedzie romas mareczka z ta grazynką? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toże Izeblllllllllllllllllllll
będzie:) A to ze Grazynka mowi: cos ty ja go tylko lubie. jak znam zycie, kobiety staraja sie slowami, uspic czujnosc zony. Dobrze ze to w tv pokazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaa
hmm myślę że jednak nie będzie romansu, ale kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeraziliście mnie tymi
newsami o Mateuszku... Rany boskie, na pewno go usmierca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za durna plotka
nikt nie usmierci mateusza. juz to slyszalam dwa lata temu a mateusz jak na denata ma sie calkiem n iezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z serialu zniknie MAdzia
wyjedzie na misje humanitarna do USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca pianka do kąpieli
super podoba mi sie ten pomysł won mucha z serialu podobały mi sie opinie starych aktorów na temat muchy, po tym jej wystepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaa
hmm, wolałabym żeby Mroczkowie z serialu znikneli niż Mucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca pianka do kąpieli
jakiego leszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaa
no ten mąż Ewy. ja ogólnie nie cierpię tej rodzinki Ewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca pianka do kąpieli
aaaaaa fakt jest taki wlazł do domu janeczki i nie chce jej widziec w jej własnym domu pokrecone to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romans będzie
wiecie to czy przypuszczacie?? A mi Muchy trochę szkoda. Coś zawsze działo sie w zwiazku z jej bohaterką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca pianka do kąpieli
mucha to tylko darła ryja w kazdej scenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca pianka do kąpieli
Fakt poświęcił kolejną rozkładówkę na obnażenie małości Anny Muchy. Gazeta zaprosiła do wypowiedzi Krystynę Loską, która powiedziała: Festiwal filmowy w Gdyni to impreza prestiżowa. Konferansjer powinien znać swoje miejsce i wiedzieć, że nie on się tu liczy, ale twórcy, reżyserzy, aktorzy. Gospodarz gali jest od tego, by prowadzić imprezę, a nie po to, by sam się pokazywać. Leon Niemczyk także nie szczędził ostrych słów: Od aktorów wymaga się kultury. A jeśli tej kultury nie było, to o czym tu mówić? Ja na nazwisko pracowałem 60 lat, ona już uważa się za wielką artystkę. Niech teraz zbierają "laury" ci, którzy powierzyli jej prowadzenie tej imprezy. Witold Pyrkosz mówi o Ani tak: To naganne zachowanie ze względu na rangę tego festiwalu. Po pierwsze, powinna mieć świadomość, w czym bierze udział. Po drugie, wystarczająco długo pracuje w zawodzie aktora, by wiedzieć, co jej wypada, a co nie. Jej zachowania nie da się wytłumaczyć. Przypomnijmy - dyrektor artystyczny festiwalu Mirosław Borek postanowił zakończyć współpracę z młodą aktorką po pierwszym dniu festiwalu, kiedy to jej zachowanie, styl prowadzenia imprezy, a także ubiór zostały przez wiele osób odebrane jako skandaliczne. Fakt przypomina też ostatnie dokonania zawodowe i życiowe Muchy. Jeszcze niedawno młoda aktorka była radną warszawskiej gminy Centrum - jak podkreśla Fakt, nie za darmo. Jednak po jakimś czasie znudziła się tym zajęciem, a podczas swojego samorządowego etapu niewiele wskórała. Wtedy to dostała rolę w serialu M jak miłość. Jak się jednak okazuje, nie szło jej tam za dobrze: Prawdziwym problemem było kręcenie przez Anię scen wymagających dramaturgii. Kiedy musiała zapłakać, duble było trzeba powtarzać po kilka razy. A i tak efekt był żałosny - mówi jeden z aktorów serialu. Zastanówmy się, kto to mógł być? Na planie spotykała się głownie z braćmi Mroczkami, których trudno posądzić o dogłębną znajomość technik aktorskich, podobnie jak Kasię Cichopek. Zostaje więc Marcin Bosak - jedyny w tym towarzystwie aktor z wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy szkoda??a niech spada jest taka sztuczna ze szok ja tam lubie marte fajna baba z niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca pianka do kąpieli
marta tez ma ciekawe życie tu ma meża a tu sie spotyka to z byłym mezem to z byłym kochankiem to nie jest normalne jedna wielka szczesliwa rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta mnie nudzi
wiecznie niezadowolona.... mam nadzieję że ten romans wypali bo zaczyna im brakować pomysłów żeby zaciekawić widza... zresztą oglądam chyba z przyzwyczajenia :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole Richie
no to romans wisiw powietrzu ale ta grazyna jest brzydka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaa
po tych wczorajszych kwestiach, że ta Jolka bardzo zazdrości Hance że sa z Markiem tak długo razem, to na pewno będzie romans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×