Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martini_15

Wasze ukochane perfumy...Te, które odciskają się na całym życiu...

Polecane posty

Gość wirusek
hugo boss szary meski poprostu cieplutko sie robi na sercu jak poczuje ten zapach rozplywam sie przy nim... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kilka typów: Miracle -Lancome Euphoria - CK Femme - J.L. Amsler Baby Doll - YSL Rush, Rush II - Gucci Bruno Babani - rózowy rzeczywiście trudno wybrać jeden, ten naj.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jo tam
a jo tam lubia zapach łobory no i jok sim spoca na roli no i zapoch swierzo pedzonego bimbru:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iziorek
gucci envy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska floreska
Eclat D`Arpage Lanvina Różowe Bruno Banani Nothing Less Gosha Omnia Cristaline Bvlgari Bright Cristal Versace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam dwa ulubione
1. Ilovelove moschino 2. Code armini :) i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahah
Cinema - YSL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasarynieczka
dolce&gabanna dkny delicious

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka z irlandii
ja na codzien uzywam touch of pink lacosty ,a wieczorem przed snem i na randki j p gaultier taki flakonik w ksztalcie kobiecego ciala, nie pamietam nazwy ale koham go ,to moj zapach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacoste femme
armanii code

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babydoll yves saint laurent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm,wiele ich jest;-)Wymienię kilka z nich: Poeme Lancome Pure Poisn Diora Deep Red Hugo Boss Hugo Women Hugo Boss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nature Millenaire- Yves Rocher- zapach ciepły, magiczny, inny niż wszystkie, niestety wycofany :( Zapamiętam go na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,a jeśli chodzi o zapachy z Avonu czy Oriflame to bardzo lubię Midsummer z Oriflame oraz Surrender i Far Away Sensual Embrance z Avonu(szkoda,że te ostatnie wycofali bo śliczne były;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yves Rocher też ma bardzo ładne zapachy,najbardziej lubię te z serii Ode...(m.in.Ode au Reve czy Ode a la Joie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolina Herrera 212
To mój numer 1 od zawsze. Nigdy sie nie nudzi. Lubię także: Gucci Envy, Laura Biagiotti - Laura, a moje ostatnie odkrycie to Nina Ricci - Premier jour :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cool Water, Davidoff - pierwszy przyjazd do Warszawy... Avon Rare Gold - pierwsza milosc Laura Biagiotti Sotto Voce - Tatusiu, kocham Cie ! Tommy Girl - prezent od anglika, dresiarza. Chanel Allure - pierwszy seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calvin klein \"one\" (unisex, wiec czasem dziwnie jak przejdzie obok mnie mezczyzna ktory pachnie tak samo ;) ) jil sander \"sport\" i najcudowniejszy zapach \"ex\'clama\'tion mania esc\" mialam spray do ciala nadajacy polysk-wersja limitowana dostepna kilka lat temu w sklepach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie..
RALPH-Ralph Lauren...uzywam od 5 lat i mi sie nie znudzil..czasem uzywam tez Light Blue-D&G i Aqua di Gio-Armani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tez tez
Tommy Girl jest super, troche takie slodkawe , bardziej dla nastolatki ale fajne na wiosne, lato Love in Paris- kolejne przepiekne!!!! Night Obsession Nina Ricci- nowe perfumki pod ta sama nazwa Nina Ricci-cudowne, w sam raz na seksowna randke!!!! Powalajace! i jeszcze duzo wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham zwłaszcza Poeme Lancome i Women Versace:) Lubie też Lacoste Touch of pink, ale coś mi się wydaje,że na mnie one strasznie krótko sie utrzymują, po godzinie juz ich nie czuć... A na pewno są orginalne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thierry Mugler- Angel ukochana Euphoria by CK na dobry nastrój: Clinique- Happy to be a pierwsze markowe jakie dostałam będąc nastolatką i mam do nich sentyment, choć od dawna już ich nie noszę to Davidoff \'Cool water\'. Wyroslam, ale jak czuję w pobliżu to wędruję w czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armani mania KOchammmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miii
ja przetestowalam: hugo boss-woman, davidoff-cool water lancome-miracle d&gabbana -light blu armani-emporio i niestety choc ladne to zapachy to nadal poszukuje tego jedynego!!!! jest taki co prawda-niestety nie wiem jak sie nazywa-ale jak go poczuje to....................odlot!!! moze kiedys na niego trafie:D versace-red

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×