Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bikla

chodzenie nacodzień w brylantowej biżuterii

Polecane posty

Gość bikla

tak się zastanawiam czy któraś z was chodzi nacodzień w brylantowej biżuterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam pierscionek
po babci z brylantem i szafirem, nosiła go moja Mama, a teraz noszę go ja. Nie rzuca się specjalnie w oczy, a dla mnie ma wielka wartość sentymentalna i lubię go mieć przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pierścionek
z białego złota, także dla plebsu wygląda na srebro:p i nie rzuca sie w oczy, z sześcioma brylantami (małymi) i prostokatnym szafirem na środku. Wygląda jak srebra obrączka z granatowym kamieniem, a w rzeczywistości to piękny złoty pierścionek wart ok. 1 500zł:) Kiedyś moja koleżanka chciała sobie kupic podobny, bo szalenie jej się spodobał. Wypytywała, skąd go mam, gdzie kupiłam. No więc powiedziałam, że nie wiem, że dostałam. I koniecznie chciała miec taki8 sam... Z tym, że głupio było mi powiedzieć, że takiego mieć nie bedzie, bo kosztuje ponad tysiąc złotych:o A ona szukała takich w sklepach z biżuterią, nawet w H7M (!!!!):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pierścionek
miało byc H&M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierścionek
zaręcznowy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podwójny pierścionek z białego złota z 6 brylantami, który dostałam na 18nastkę od chrzestnej i chodzę w nim codziennie. każdy myśli, że to srebro i cyrkonie i taki jest dobrze :) tylko, że tak jak już ktoś pisał, znalazły się koleżanki (chyba 2), którym wyjątkowo się podobał, i które chciały mieć taki sam. jakoś do tej pory takiego nie znalazły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak w ogóle to pisze się
NA CO DZIEŃ, pustaki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tepetycja
No rzeczywiście jak kosztuje ponad 1000zł, to miec takiego nie będzie, zaporowa cena, hahaaaa, kon by się uśmiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę zę dla przeciętnej
studentki 1500zł za pierścionek to jednak jest zaporowa cena:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 150 000 zl to jest zaporowa
cena a czemu to nie wypada chodzic w brylantach na co dzien?? moze ktos mi wytlumczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że wypada. Ja nosze brylanty- jeden w pierścionku i dwa w uszach:) Cena tego kompleciku jest jakieś 15 razy wyższa niż 1 500zł, ale skoro juz się wykosztowałam, to będę nosić:p Po co mają leżeć w szufladzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz ja mam po babce duzy pierscionek ze zlota i z duzym szmaragdem i go nosze bez wstydu....a otoczenie uspokaja swe sumienie,ze to tandeta z h&m czy stoiska w hipermarkecie:P coz gdybym miala kaske to jasne, obwieszalabym sie brylantami, zlotem,platyną e.t.c....... oczywiscie tak by nie przekroczyc granic dobrego smaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwilka
jak studentka obrotna i bardzo jej n a tym pierscionku zalezy, to 1500 zł , jest to jeden miesiąc pracy w wakacje. słusznie ktos tu zauwazył 150 000 tys to jest zaporowa cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×