Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bimota

Zabić to mało !!!

Polecane posty

Wyobraźcie sobie taką sytuację - wyszłam z dzieckiem na spacer, ale żeby dostac się do najbliższego parku muszę przejść przez centrum miasta, więc idę i w pewnym momencie przechodzę koło grupy meneli (tak gdzieś w odległości 2-3 metrów) i jeden z nich machnął butelką z tym ich wińskiem z takim skutkiem, że miałam zachlapany cały wózek i dziecko również. A jak rozdarłam mordę (bo miła to ja jestem nie zawsze) to się dowiedziałam, że jestem starą ku.. i że się nie trzeba było pier...to by nie było problemu! Zawsze broniłam tych ludzi słowami \"każdemu może w życiu nie wyjść\", natomiast teraz jestem za obcinaniem rąk (bo połamane się zrosną i dalej będą nimi machać), albo ogrodzenia schronisk dla bezdomnych drutem kolczastym pod napięciem, żeby się to gówno nie szwędało między ludźmi. JUż mi lepiej ech..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda leży po środku
Oczywiście źle zrobił, że machnął tym wińskiem, ale trzeba było się nie pier...... to by nie było problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polsce
Hhohoho straszne...zachlapal Ci wozek winem...ZABIĆ, ZABIĆ!!! :O Zastanow sie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no
a jakby przy tym wymachwaniu butelka mu wyleciała i rabnęła dziecko? Ludzie, dlaczego macie pretensje do dziewczyny, a pijaka bronicie? Pewnie, że nie powinna wdawać się w pyskówkę, ale menel jest nietykalny i nie mozna go skrytykować, czy co? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek to ch.....całe dziecko również było mokre od tego świństwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do prawda leży po środku... no świetnie bo jak by oblał ciebie tym gównem to pewnie byłbyś zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie lubilam meneli
masz racje zabic to malo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym niech sobie robią co chcą ich życie tylko jak już wyłażą z tych swoich nor na miasto to niech się zachowują!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się z akwizytorem
.....dobrze ze butelka sie nie rozbiła!! Nastepnym razem omijaj meneli z daleka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no
Powinnas mu jeszcze odkupic to wino, a nie na forum narzekasz. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
BImote, rozumiem twój gniew, też bym się na nich wydarła. Matka broni swojego dzieciaka, ale widać nie każda by tak zrobiła. Na przyszłość lepiej omijaj takie grupki, wiadomo kto się nawinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no
podszywaczom dziękuję za zaszczyt. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze spaceru oczywiście nici i to chyba przez 2-3 dni bo wózek musiałam wyprać a pogoda hm.. nie najlepsza więc pewnie do jutra nie wyschnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polsce
To czemu jeszcze ich nie zabilyscie? Tak najlatwiej, powyrzynac w pien niewygodnych ludzi, zeby nie kluli w oczy. Bo sa menelami. ZAAAABIĆ...a moze tortury? Co byscie powiedzialy na spalenie zywcem? A moze imadlo na czaszke? Albo loze madejowe? Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jakie to polskie
bronic pijakow....tjjjaaaaa.... tylko jak taka banda personalnie obronce sflekuje i opluje to wtedy juz ma sie inna perspektywe, co? Pozdrawiam "tolerancyjnych" :P Bimota - a ja Ci sie nie dziwie...i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no
A jak nie znajdzies ztamtycm meneli, to zawsze mozesz to wino podarowac mnie, o ile nie kosztowalo wiecej niz 4,50 PLN. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no staram się omijać takie \"zgrupowania\" ale szłam chodnikiem w centrum miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie było meneli - nie było by problemu. Trzeba zrobić tak żeby nie było meneli.. są różne sposoby dobre i złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menele
Co to, to nie! Protestujemy przeciw naszej deratyzacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sadystycznego charakteru więc tortury odpadają, ale gdyby dać mi pistolet to uwioerzcie mi ze bym strzelała, szczególnie dzisiaj, bo może jutro mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinka L.
Ja jestem non stop obrazana przez takich, grzecznie zapytaja czy nie dam 2 zl na wino, jak odmawiam to nagle jestem kur..wa i szmata :( Kiedys bylo mi nawet przykro, a teraz to zlewam i ignoruje smiedzaca cholote!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KADRANDUKAN to właśnie była moja pierwsza myśl, ogrodzić drutem kolczastym pod napięciem i nie wypuszczać między normalnych ludzi. I niech sobie robią co chcą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menele
Nie chcemy do rezerwatu, my chcemy nadal egzystowac w poblizu monopolowych i zbierac od 5.35 na denaturat tudziez wino "Kalwaryjski puchar".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dostaniecie w rezerwacie kawałek ziemi i sami sobie winko zrobicie. Jak będzie dobre to się wyeksportuje za granicę i obłoży was podatkami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menele
Mowy nie ma!!! My jestesmy po to, zeby winko pic, a nie je wytwarzac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×