Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bimota

Zabić to mało !!!

Polecane posty

Gość koobi
Niezależnie, czuy zrobiliby to menele, czy panowie pod krawatem--zgłosiłabym zachowanie strażnikom miejskim. CZemu, do cholery, mamy znosić takie rzeczy? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menele
Ty faszysto jeden, a co my Ci w ogole przeszkadzamy? Uwazaj, jak bedziesz wracac wieczorem do domu, bo mozesz nagle poczuc w odbycie misternie wytluczonego z butelki po winku tulipana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pomyśleć, że do tej pory moja tolerancja dla tego typu ludzi była ogromna zgodnie z zasadą \"żyj i pozwól żyć innym\", ale od dziś jestem za eksterminacją - i wiem jak brzmi to słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menele
A na opal to se wezmiemy wozek Bimoty, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOOBI byłam na komendzie, i co?? zatrzymają pogadają i wypuszczą a na pytanie policjanta \"to co my według pani mamy zrobić\" odpowiedziałam \"strzelać albo pożyczyć mi broń skoro nie ma innej metody\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO nikt nic nie robi żeby nie było meneli! Trzeba iść pod sejm i powybijać wszystkie... szyby? ... NIE: ZĘBY tym politykom od siedmiu boleści. Dopiero wtedy nastanie brak meneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menele
Na pewno nie!!! Menele sa pod ochrona przez caly okres rozplodowy, znaczy od 1 stycznia do 31 grudnia, poza tym okresem mozna nas tepic, ale tylko przy uzyciu humanitarnych metod, zatwierdzonych przez Instytut Matki i Dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle to mają baaaaaaaaardzo wiele szczęścia, że szłam z wózkiem, bo gdybym była sama i oblali by mnie to do tej chwili by się nie pozbierali z tej ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimą to te gówna idą przesiedzieć w kryminale za nasze pieniądze w ciepełku i z żarciem lepszym niż nie jeden ma w domu. Ciekawe gdzie trzeba wystąpić o pozwolenie na wybudowanie pieca do zagazowywania śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opracować narodowy plan likwidowania meneli i bezdomnych. 1. Zamknąć w lesie 2. Nie wypuszczać 3. Po roku zobaczyć co się dzieje w lesie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meneli też można wykorzystać w pożyteczny sposób. Zrobić obóz pracy np. taki jak w oświęcimiu dać neofaszystom broń i meneli do środka. Wilk syty i owieczki (my) całe. Menele pracują na owieczki (NAS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkels
A mnie menele wqrwiaja o kropnie. Idziesz do sklepu , a oni tam stoja i co oczywiscie pozycz 5 zloty albo daj na piwo. ja jak mam pieniadze to zarobione przez siebie i nikomu na piwo nie dam bo wole dziecku cos kupic niz mam leniom dawac. Tak , zaraz sie zacznie , ze oni biedni , domu nie maja itd. Jak alkoholik to niech sie leczy a jak sie wyleczy to do roboty. Zasmiecaja parki butelkami , leja gdzie sie da ale jak by ktos im zaproponowal prace w sprzataniu tego wszystkiego co to to nie. Lenie i obiboki. I miasto i gmina powinni cos z nimi zrobic. A le to tez nie bo to krajobraz polski.Turysci zagraniczni zaczeli by plakac moze , ze menel znikli z ulic. Koncze bo to temat nie na moje nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można w ostateczności eksportować ich jako tanią siłę roboczą do włoskich obozów pracy. HA i co teraz panie menel? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach przyjażni Polsko - Izraelskiej można ich podrzucić na teren Libanu jako tzw. V kolumnę (takie piąte koło u wozu, ale połamane). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem że Chiny skarżą się na małą ilość taniej siły roboczej do pracy w kopalniach węgla. Wiadomo... te zawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No menele pouciekali ale za to mi się humor poprawił zdecydowanie:) szczególnie Twoje wypowiedzi kadrandukan:) ty to masz fantazję, a ja głupiutka sądziłam, że to moje pomysły są dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale tak poważnie to mam zamiar przejść się w poniedziałek do urzędu miasta w tej sprawie. I poruszyć nie tylko problem mój ale ogólnie miasta, bo mieszkam było nie było w kurorcie pełnym turystów również zaczepianych przez tych \"ludzi\". No a dodatkowo na sezon zjeżdza się tutaj to bydło z całej Polski. Miasteczko moje ma 40 tys. mieszkańców i 4 schroniska dla bezdomnych po 70-80 miejsc każde i brak w nich miejsc. Więc może faktycznie te Chiny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×